Od kościoła do TikToka: historia polskiego pastora Adama Kutasa, który odprawia „wirusowe” msze | Sieci społecznościowe | rozrywka

Od kościoła do TikToka: historia polskiego pastora Adama Kutasa, który odprawia „wirusowe” msze |  Sieci społecznościowe |  rozrywka

w portale społecznościowe Istnieją dosłownie wszystkie rodzaje treści. ze wszystkiego. Nawet ci, którzy chcą czytać lub słuchać Słowa Bóg„We wszystkich formatach można znaleźć twórców treści, którzy to spełniają Potrzeba cyfrowa W tym samym czasie duchowy.

Jedną z postaci, która stała się popularna w tej kategorii, jest ojciec Adam Kutas, polskiego duchownego, który wykorzystuje wirtualne platformy do transmisji na żywo i nagrań swoich mszy św. W jego filmach uwagę zwraca sposób, w jaki przekazuje przesłania biblijne, co jego zwolennicy uważają za zabawne.

Większość przejść Druidów można znaleźć w TIK Tokchociaż dzisiejsze wyszukiwanie nie znalazło oficjalnego profilu Kotasa, ale raczej wiele kont, które go udostępniają Twórcze wystąpienia. Jednym z nich jest arytmetyka @soyjoachinKtóry hostuje filmy z tatą od stycznia tego roku. To jest inne konto @Amy262116. Ale we wszystkich jego postach można przeczytać najróżniejsze wiadomości: niektórzy internauci go wspierają i mają nadzieję wziąć udział w jednej z jego osobistych mszy.

Rozdał pieniądze „tym, którzy ich najbardziej potrzebują” – był to akt hojności, jakiego dokonał amerykański raper 6ix9ine podczas swojej wizyty w Ekwadorze.

Według notatki z pamiętnika TysiąclecieAdam Kutas, pochodzący z Meksyku, urodził się w Polsce 15 listopada 1984 roku i w bardzo młodym wieku wstąpił do Kościoła katolickiego. Wiele lat później zdecydował się przenieść do Meksyku, gdzie stopniowo doskonalił swój hiszpański.

Według peruwiańskich mediów La República Adam stał się częścią diecezji Santa Rosa w Kalifornii, gdzie przyjął święcenia kapłańskie. Później podmiot ten ogłosił odejście z Kościoła katolickiego na rzecz Kościoła katolickiego w Polsce. Z oficjalnego oświadczenia wynika, że ​​fundacja dowiedziała się o materiale wideo, w którym polski ksiądz twierdzi, że „wstąpił do Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego i wraz z nim odrodził się”.

Czy Ekwador jest na drodze ucieczki dla księży pedofilów? Kościół twierdzi, że ma w tym zakresie zerową tolerancję

Biorąc pod uwagę ten fakt, diecezja Santa Rosa stwierdza: „Kościół rzymskokatolicki nie jest w komunii z Polskim Kościołem Narodowym”Więc, „Adamowi Kutasowi zabrania się sprawowania jakiegokolwiek sakramentu ani jakiejkolwiek innej posługi w imieniu Kościoła katolickiego”. Jak podają meksykańskie media, ogłosili to w oświadczeniu debata.

z Pandemia 2020 Wraz z pojawieniem się świata wirtualnego wiele parafii zdecydowało się na transmisję Mszy św. za pośrednictwem Internetu i mediów społecznościowych. Stąd sława tego księdza, który zdecydował się zostać TikTokerem, aby dalej głosić słowo.

'Witaj kochanie. Kocham cię: Była królowa Guayaquil Kremi Borja jest już w domu ze swoim synem Mateo

Ksiądz potwierdza w mediach społecznościowych, że nie został ekskomunikowany. „Zbuntowany” ojciec, jak go niektórzy nazywają, przyznaje, że nadal może przyjmować Komunię Świętą. Jego audycje radiowe docierają do tysięcy internautów, dzięki sposobowi prowadzenia narracji katolickiej, który dla wielu sprawia, że ​​widzowie stają się bardziej przyjemni. Uważają go nawet za swego rodzaju artystę Wyświetla Wstań.

„Wykorzystuję humor i dar mojego głośnego, zaraźliwego śmiechu, aby wyciągnąć ludzi z każdej frustrującej lub niespokojnej sytuacji, w której się znajdują. „Bóg dał mi wiele darów, a jednym z nich jest wyjątkowa zdolność uspokajania ludzi i sprawiania, że zapominają o swoich problemach, kiedy przychodzą do kościoła, aby zatankować siły i nabrać sił do dalszego działania i idą dalej!” – wyjaśnia mnich na profilu diecezji Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *