Odpowiedź Bulaco na rzekomą ciążę Barbie Silenzi

Jak widać w sieciach, wiele celebrytów jest na wakacjach, a niektórzy wybierają plaże jako zasłużony cel wakacyjnych podróży.

To jest Ezechiel Koerkaluk, znany jako „Polskie” Postanowił udać się na wybrzeże ze swoim partnerem, barbarzyńskilalka Barbiecisza, jego młodą córeczkę April i Sol, która będzie najstarszą córką artysty, owocem więzi z małą księżniczką Kariną.

El „Polaco” i Barby Silenzi (źródło: Instagram)

Ponadto, Polskie” s Barbie Silenzi Udostępnili serię filmów na swoich kontach na Instagramie, a film został przesłany do Stories lalka Barbie Co wywołało kontrowersje.

Na filmie para z muzyk lub instrumentalista Została sfotografowana podczas nagrywania z córką April tańczącą do piosenki z filmu The Paranoid Mice, ale uwagę widzów przykuła nie tylko czuła scena baletnicy i jej dziecka.

(Fuente: Instagram Barbie Selinzi).

Następny Barbie Silenzi Zauważyła zmianę w swoim wyglądzie fizycznym: Założenia dotyczące „brzucha” Barbie Slinzy Pojawienie się ich nie trwało długo i pojawiła się seria plotek o możliwej ciąży.

(Źródło: Instagram el „Polaco”).

Odpowiedź Bulaco

W świetle plotek wokalista Rozmawiał przez swoje osobiste konto na Instagramie, aby zdementować pogłoski o ciąży swojej partnerki i ujawnić prawdę w bardzo prywatny sposób.

wierny elegancji, Polskie” Powiedział swoim zwolennikom: „barby_silenzi nie jest w ciąży. To Kroos z wybrzeża”.Aktorka żartowała jako wyjaśnienie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *