Odtworzyli Cyberpunk 2077 w Unreal Engine 5 i wygląda to imponująco

Night City świeci neonowymi światłami w odtworzeniu Cyberpunka 2077 w Unreal Engine 5. ENFANT TERRIBLE skompilowane na YouTube Seria odtworzeń twórczości CD Projekt RED przy użyciu tej nowej technologii. Jak widać na filmie, rezultaty są niesamowite, efekt pracy wielu pasjonatów pracy polskiej firmy. Dystopia jest bardziej realna niż kiedykolwiek.

Cyberpunk 2077 korzysta z silnika graficznego CD Projekt RED, więc nie ma szans, żeby gra faktycznie działała w tej technologii. Zresztą, kto wie, co stanie się z przyszłymi ratami.

Nowy Wiedźmin będzie korzystał z silnika Unreal Engine 5

W przeciwieństwie do pozostałych gier opracowanych przez CD Projekt RED, w tym Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077, polskie studio nie wykorzysta swojego silnika graficznego do stworzenia nowej gry z sagi o wiedźminiach. Firma ogłosiła, że Red Engine 4 wypadnie i użyje Unreal Engine 5. Ta umowa z Epic Games nie będzie oznaczać żadnej wyłączności na platformie twórców Fortnite, co wyjaśnili wkrótce po ujawnieniu decyzji.

CD Projekt RED wyjaśnił, że do stworzenia kolejnego Wiedźmina potrzebowali „naprawdę stabilnego” środowiska. „To otwiera dla nas nowy rozdział, w którym naprawdę chcemy zobaczyć, jak Nasze doświadczenie w budowaniu gier z otwartym światem Jest połączony z całą potęgą inżynieryjną firmy Epic” – podkreślili.

Cyberpunk 2077 jest dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PC i Google Stadia. Po wydaniu wersji nowej generacji, CD Projekt RED pracuje nad płatnymi dodatkamijak również w wersji oryginalnej Następne pokolenie Od Wiedźmina 3: Dziki Gon został przesunięty na drugą kwartę. Oprócz tego wkrótce pojawią się wieści o Cyberpunk: Edgerunners, czyli anime Netflixa.

źródło | wspaniały dzieciak (youtube)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.