Oglądaj w domu darmową transmisję online „Czerwone powiadomienie” 2021

Red Notice to nadchodzący hollywoodzki film oparty na Action & Crime wydany na OTT Netflix 12 listopada 2021 roku.

Red Notice, nadchodząca komedia akcji, w której występują Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot, trafi na Netflix jesienią tego roku.

Johnson ogłosił na swoich platformach społecznościowych w czwartek rano, że „czerwone ogłoszenie” zostanie wyemitowane 12 listopada. czerwona notatka „Zostałeś oficjalnie powiadomiony” – napisał na Twitterze w wiadomości ozdobionej syreną, ogniem i kulą ziemską. Największy film #REDNOTICE trafi na Netflix w kinach na całym świecie 12 listopada. „

Reżyser i częsty współpracownik Johnson Rawson Marshall Thurber (Dodgeball: A True Homeless Story, „We Are The Millers”, „Central Intelligence”) napisał i wyreżyserował „Red Notice”. Slogan filmu kpi z nieprawdopodobnego trio w każdym wieku: czołowego detektywa FBI (Johnson) i dwóch rywalizujących ze sobą przestępców: najbardziej poszukiwanego złodzieja sztuki na świecie (Gadot).

I największy oszust, jakiego świat kiedykolwiek widział (Reynolds). W The Red Notice odważny skok ponownie łączy nieoczekiwane trio i wywraca świat do góry nogami.

Data publikacji Czerwonego Zawiadomienia

Data premiery została oficjalnie ogłoszona przez producenta. Film zostanie pierwotnie wydany przez Universal Pictures, a jego premiera zaplanowana jest na 12 listopada 2021 r. Trwa 145 minut. Budżet filmu wynosi od 160 do 200 milionów dolarów.

Jak bezpłatnie oglądać „Czerwone powiadomienie” online?

Widzowie spoza Stanów Zjednoczonych mogą nie być pierwszymi, którzy zobaczą film, ale mogą obejrzeć go za darmo. W rzeczywistości, podczas gdy film został wydany w kinach i na VOD w USA, w innych regionach Amazon Prime Video pojawi się na żywo 5 listopada.

Film ma premierę w następujących krajach: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Boliwia, Brazylia, Bułgaria, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Czechy, Dania, Ekwador, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Gwatemala . , Honduras, Węgry, Indonezja, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Rumunia, Singapur, RPA, Korea Południowa, Hiszpania, Szwajcaria, Turcja, Stany Zjednoczone. Królestwo i Wenezuela.

W tych krajach nowi klienci Amazon Prime Video mogą oglądać film podczas 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego usługi. To daje im mnóstwo czasu na obejrzenie Red Notice, a także dwóch poprzednich filmów z serii. czerwona notatka (2021).

Historia filmu Red Notice 2021

Fabuła Red Notice 2021 polega na tym, że w świecie międzynarodowej przestępczości agent FBI próbuje znaleźć najbardziej poszukiwanego złodzieja przemysłowego na świecie.

W zwiastunie tego filmu widzimy, że John Hartley (Dwayne Johnson) jest agentem specjalnym FBI, który szuka dwóch amerykańskich super złodziei, którzy stali się najbardziej poszukiwanymi przestępcami, obrabowując kilka amerykańskich miast.

Jedną z nich jest Sarah Black (Gal Dadot), a drugą Nolan Booth (Ryan Reynolds). John Hartley zostaje z tyłu w monotonny sposób, aby ich dogonić.

Nolan Booth zostaje schwytany przez Johna Hartleya po kilkukrotnym ucieczce. Wtedy John Hartley wyszedł, by złapać Sarę Black. Ale John nie może jej złapać. Zamiast tego Sarah Black bije Johna Hartleya i Nolana Bootha i wysyła ich do więzienia.

Recenzja filmu „Avis Rouge”

Red Bulletin gra jak parodia samego siebie: rozbijający się napad, który przemierza świat, pełen MacGuffinów, zwrotów akcji, zwrotów akcji i zdrad. I za dużo jej obciążonej samodzielności dwie godziny wieczny, Na zewnątrz; Pomysł gwiazd takich jak Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds w efektownych piżamach i stymulujących cenne bibeloty z miejsc historycznych to podstawa kina.

Niestety, scenarzysta i reżyser Rawson Marshall Thurber, który w swoich poprzednich współpracach z Johnsonem („Central Intelligence” i „Skyscraper”) wykazał więcej zaufania do popcornowych bzdur, nie wie, kiedy przestać. Mrugnięcia, pchnięcia, akrobacje i niespodzianki wpadają w taki grad, że w jednej chwili wymyka się „czerwonej ulotce”, pozostawiając po sobie jedynie zmęczenie.

Mogło być gorzej: dwa filmy Reynoldsa „Hitman’s Bodyguard” to współczesny rynsztunek gatunku komedii akcji. trucizna 2 A jego szybka maszyna do żartów, ten film to głowa, ramiona i korona plus kara dla nich. Okazuje się jednak, że nawet film oparty na wykroczeniach musi wiedzieć, kiedy powiedzieć „kiedy”.

Otwieramy w Rzymie, gdzie analityk FBI, John Hartley (Johnson), otrzymuje wiadomość od mrocznej obecności uczonego sztuki Bishopa (Gadot), że mistrz złodziei Nolan Booth (Reynolds) ukradnie jedno z trzech wysadzanych klejnotami jajek, które Juliusz Cezar podarował Kleopatrze. Hartley zaskakuje Bootha na gorącym uczynku, co skutkuje jedną z najlepszych pościgów w filmie, umiejętności Bootha w parkour pozwalają mu poruszać się po małych korytarzach i oceniać rusztowania, za którymi muskularny Hartley nie może łatwo podążać.

odliczanie do czerwonego filmu

Red Notice został wydany 12 listopada 2021 r. Widzowie nie muszą długo czekać na premierę filmu, ponieważ pojawia się wkrótce 12 listopada 2021 r. Policz dni do daty premiery filmu. ?

Nie daj się pomylić przy obliczaniu dni, udostępniliśmy Ci tutaj odliczanie czerwonego biuletynu, aby wiedzieć, ile dni pozostało do wydania czerwonego biuletynu. Tak więc odliczanie trwa tylko 125 dni. Tak! Masz rację! Do pojawienia się filmu Red Notice pozostało tylko 125 dni.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *