„Ojciec, brat, wujek, kuzyni, kobieta w ciąży… Tylko ja przeżyłem”.

„Ojciec, brat, wujek, kuzyni, kobieta w ciąży… Tylko ja przeżyłem”.

Dane mrożą krew w żyłach. więcej niż 2200 zabitychIzraelczyków i Palestyńczyków oraz 260 000 wysiedleńców. Izrael bombarduje Gazę Tymczasem ma już 300 000 żołnierzy rozmieszczonych wzdłuż całej granicy, gotowych wkroczyć w każdej chwili. Obrazy, które napływają, są również przytłaczające. Można zobaczyć, jak Brygady Męczenników Al-Aksa atakują izraelskie miasta w pobliżu Strefy Gazy. Niektóre kobiety ukrywają się w samochodzie, a wielu izraelskich żołnierzy broni pozycji wojskowej. W końcu udało im się uciec.

Mężczyzna płacze w niekontrolowany sposób Transport ciała. Inny próbuje ratować życie pomiędzy syrenami a desperackimi wyścigami na ulicach epizod Wszystko, co może służyć jako nosze. W ambulansie widać także mężczyznę, który próbuje pocieszyć córki. Mówi im: „Nie bójcie się”.

Otoczony trupami Kafarneh wymienia krewnych, których stracił w wyniku bombardowania: „Ojciec, brat, wujek, kuzyni, ciężarna żona… Tylko ja przeżyłem”. Na całym Strip nie ma prądu, a śmieci nadal się gromadzą. Izrael atakuje określone cele, takie jak uniwersytet lub port, a niektóre wydają się przypadkowe. W JerozolimaPochowano żołnierza, a ochotnicy kopią nowe groby. Dramatyczna sytuacja.

Wysiłki skupiają się obecnie na próbach transportu pomocy humanitarnej. Pełniący obowiązki Ministra Spraw Zagranicznych, Unii Europejskiej i Współpracy, Jose Manuela AlbarezaW środę ogłoszono, że rząd planuje przeznaczyć na ten cel milion euro Pomoc humanitarna z powodu Atak terrorystyczny HamasuPrzeciwko Izraelowi Oraz eksplozje, które miały miejsce w Strefa Gazy.

Paryż spotkał się dziś rano w siedzibie Hiszpańskiej Agencji Współpracy Międzynarodowej na rzecz Rozwoju (AECID) z organizacjami pozarządowymi działającymi w regionie, gdzie poinformował je o wynikach wtorkowego spotkania ministrów spraw zagranicznych Unii Europejskiej, podczas którego pomoc humanitarna pomoc była kontynuowana.Pomoc została zatwierdzona i zostanie ponownie rozpatrzona.Współpraca udzielona Palestynie.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *