Ojciec Lionela Messiego rzuca „strzałami” w krytyków syna, a jego siódma nagroda Ballon d’Or – Prensa Libre

Trwa rozmowa o wręczeniu siódmej Złotej Piłki dla Lionela Messiego. Byli piłkarze, trenerzy i wszelkiego rodzaju ludzie związani z piękną grą nadal uważają Roberta Lewandowskiego za godnego wyróżnienia.

Jednak jest też wiele osób, które bronią nagrody Flea, bo w roku szkolnym 2020-2021 wiele osiągnął z Barceloną, reprezentacją Argentyny i w mniejszym stopniu z Paris Saint-Germain.

Ale komentarze agenta Lewandowskiego, Ikera Casillasa, byłego kapitana Niemiec, Lothara Matthewsa, i wielu innych, robią tyle hałasu, że Jorge Messi, ojciec Leo, zamieścił kontrowersyjną wiadomość na swoim koncie na Instagramie.

Był krótki i zwięzły: taki a taki… dalej. Towarzyszyło jej zdjęcie Lionela Andresa trzymającego siódmą Złotą Piłkę w swojej nowej historii.

Jorge Messi nie publikuje zbyt wiele na Instagramie, ma prawie 40 trafień. Za nim podąża ponad 300 000 osób, a 60, w tym jego syn, podąża za nim.

Jorge Messi jest skromny. Rzadko widuje się go na scenie publicznej, kłócącego się o swojego syna, który również go reprezentuje.

Ostatni raz był widziany w mediach, gdy Messi zdecydował się podpisać kontrakt z PSG. Od tego czasu, a nawet podczas prywatnej ceremonii po zdobyciu siódmej Złotej Piłki, był widziany.

Ostrożnie przesyłać zdjęcia za pomocą Leo. Ale co z Jorge Messim nie jest jedynym twierdzeniem. Były trener Messiego w Barcelonie, Pep Guardiola, również dołączył do tych, którzy go bronili.

Nigdy nie możemy powiedzieć, że Messi wygrywa Złotą Piłkę. Sprawdzają się bardzo dobrze. Chodź tu! To przedstawienie, dobra okazja, aby futbol był bardziej rozrywkowy. Chciałbym również pogratulować Alexii, Pedri i wszystkim zwycięzcom. Oczywiście również Leo Messi o nową nagrodę. Nie jestem tym, który mówi, czy warto, czy nie. To nigdy nie jest sprawiedliwe, że wygrywam”.

29 listopada magazyn France Football wręczył nagrodę Messiemu. A za nim był Lewandowski, który po raz pierwszy odebrał nową nagrodę „strzelca roku”.

W rzeczywistości Argentyńczyk poprosił magazyn o przekazanie Polakowi Złotej Piłki 2020, bo w roku szkolnym 2019-20 wykonał wyjątkową akcję. – Zasługuje na to, by być w domu – powiedział Messi.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *