Ojciec polskiej skrzypaczki Ludwiki Paletty: znacjonalizowana meksykańska aktorka wraca do korzeni i celebruje emocjonalne spotkanie z ojcem | ludzie | rozrywka

Ojciec polskiej skrzypaczki Ludwiki Paletty: znacjonalizowana meksykańska aktorka wraca do korzeni i celebruje emocjonalne spotkanie z ojcem |  ludzie |  rozrywka

Aktorka Ludwika Paletta, najbardziej znana z ról w hitowych serialach, takich jak „Triunfo del amor” czy „Amigas y rywales”, podzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych wspaniałymi chwilami spędzonymi z ojcem w Polsce.

Paletta, która jest pochodzenia polskiego i meksykańskiego, pojechała do Krakowa, aby spędzić kilka dni z ojcem.

Tak wygląda aktorka, która grała Marię Joaquinę w „Karuzeli” Ludwika Paletta: w wieku 43 lat zaskakuje, pozuje w bikini bez makijażu.

Ojcem Ludwiki jest słynny skrzypek Zbigniew Paletta, który po pewnym pobycie w kraju Azteków i pracy jako kompozytor do seriali i filmów, postanowił wrócić do rodzinnego miasta, w wyniku czego aktorka co najmniej dwukrotnie podróżuje rok na spotkanie.

Spotkanie z Ludwiką Palettą i jej ojcem

Aktorka opublikowała kilka zdjęć na Instagramie, gdy spacerowała ulicami miasta, w którym się urodziła z ojcem.

Przystojny syn Ludwiki Paletty: Nicholas Haza to prawdziwa gwiazda filmowa, piosenkarka i modelka w wieku 23 lat

Ludwika w poście wyraziła swoją miłość do tego miejsca i swoich korzeni, pisząc: „Urodziłam się w tym miejscu i chociaż czuję się Meksykanką, zawsze w moim sercu będzie miejsce, które należy do tego pięknego miejsca”.

Siostra Ludwiki, która jest także aktorką Dominiką Paletta, skomentowała post, pisząc „Kosham Kan”, co oznacza „Kocham cię”.

fot. Capture/Instagram @ludwika_paleta

Niektórzy z jej obserwujących również skomentowali post i zostawili wiadomości typu: „Mówiłem już, że taka piękna kobieta nie może być tylko z Meksyku i chociaż Meksyk ma też piękne kobiety, to właśnie ta szczególna uroda ją wyróżnia”; „Całe życie żyłem oszukany, María Joaquín, dlaczego jesteś Meksykaninem”; „To wielka przyjemność widzieć cię pełną i szczęśliwą, ciesząc się swoimi bliskimi”. (i)

Polecamy tę nowość

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *