Około 500 firm z 200 firm z 25 krajów zostało zarejestrowanych w Expo Business Roundtable – Nationals

Dwa dni przed rozpoczęciem Międzynarodowych Targów Mariano Roque Alonso 2022 do udziału w Business Roundtable Expo zgłosiło się 500 osób z około 200 firm z 25 krajów – powiedziała dziś po południu Karina Daher z konsorcjum ARP-UIP, które organizuje Konferencja. Największe targi w kraju, które odbędą się od najbliższej soboty do dwudziestego czwartego tego miesiąca.

Do rozpoczęcia 39. Międzynarodowej Wystawy Hodowli, Przemysłu, Rolnictwa, Handlu i Usług oraz 76. Krajowej Wystawy Hodowli pozostało już tylko 48 godzin, przygotowania trwają na Zjeździe Wiejskim Mariano Roque Alonso.

Oczekuje się dużego napływu zwiedzających, a także uczestników. Delegacje Argentyny, Brazylii, Tajwanu, Boliwii, Urugwaju, Chile, Peru, Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Hondurasu, Dominikany, Panamy, Hiszpanii, Gwatemali, Belgii, Bułgarii, Polski, Filipin, Portugalii, Czech i Turcja m.in. na „Expo Business Roundtable 2022”, który odbędzie się 18 i 19 lipca.

Organizatorzy zapowiedzieli, że w tej edycji zostanie podkreślony udział lokalnych mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez program „Mipyme Compite”, który jest wspierany przez Unię Europejską.

Około 2128 sztuk bydła z 27 ras

W programie 76. Krajowej Wystawy Zwierząt Gospodarskich planowane jest uczestnictwo 2128 próbek z ponad 27 ras wyprodukowanych w kraju. W bydle będą brahman, brangus, brafford, nellore, sineball, santa gertrudis, bold hereford, rasy mleczne, angus, limuzyna i hereford; U koni oferowane będą rasy criolla, quarter horse, Arabian, Appaloosa i Painted; W owcach wezmą udział Dorper, Santa Ines, Hampshire Down, Texel i White Dorper; W Kozłach rywalizowali Anglonubijczycy i Saanejczycy; Natomiast u królików pojawią się okazy ras nowozelandzkich białych, kalifornijskich i burgundzkich płowych.

Noc otwarcia, lusterko wsteczne

Cena biletu w tym roku wyniesie 23 000 EGP, co oznacza wzrost o 3 000 EGP w stosunku do poprzedniej wersji z 2019 roku, ale w innych cenach na wydarzenia techniczne, które odbędą się na torze centralnym. Wystawę pierwszego dnia rozpocznie koncert El Retrovisor.

mała noc

Głównym wydarzeniem artystycznym wystawy będzie niewątpliwie Tini Night, 16 lipca prezentacja argentyńskiej piosenkarki, tancerki i modelki, światowego fenomenu Tini Stoessel. Cena wejścia na teren Expo wyniesie również 23 000 funtów egipskich, ale na wejście do Centralnej Areny podczas tego wydarzenia „Tini” bilety będą miały różne ceny. Na przykład: Vip Tini będzie miał 670 000 g; Trawa A, od G. 260 000, Trawa B od G. 83 000. A ci, którzy kupują bilety na show Tiny, nie płacą już 23 000 EGP.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.