„One Piece” podbija świat szturmem, ale istnieje serial Netflix, który go wyprzedził i właśnie to zrobił w Hiszpanii

„One Piece” podbija świat szturmem, ale istnieje serial Netflix, który go wyprzedził i właśnie to zrobił w Hiszpanii

Kim jest Erin Carter? Choć możesz tego nie wiedzieć, odpowiada za wyparcie najlepszej premiery tygodnia Netflix w Hiszpanii i być może w ostatnich miesiącach. (Oczywiście bez prześcigania naszego ukochanego „Nocnego agenta”).

przerobić Akcja na żywo lub wydarzenie bezpośrednie Z legendarnej serii anime stworzonej przez Ichiro Odę, „One Piece”, zaledwie 7 dni temu trafiło do katalogu gigantycznej serii przepływ Niszczył wszystko na swojej drodze.

Wyobraźnia została stworzona z 1. miejsce w „10 najchętniej oglądanych seriali angielskich na świecie”Również”, zeszły tydzień. Aby to osiągnąć, znalazł się na listach „najchętniej oglądanych seriali” w 93 krajach, a w ponad połowie z nich zajmował pierwsze miejsca.

Jednak pomimo jego wielkiego sukcesu przerobićW Hiszpanii nie udało mu się zdobyć złotego medalu. „One Piece” musiał w tym tygodniu zająć drugie miejsce i otrzymał nagrodę „Who is Erin Carter?”miniserial akcji, którego akcja rozgrywa się w Barcelonie, który ukazał się na platformie 24 sierpnia.

Netflixa

Ale, Kim jest ten godny przeciwnik i jakie tajemnice skrywa, aby pokonać fenomen „One Piece”?

Jeśli trzymać się tego, co zdradza nam jego oficjalne podsumowanie (chcemy tego uniknąć). spoilery), wokół którego kręci się serial Irene Collantes, brytyjska nauczycielka w Hiszpanii, jest zamieszana w napad na supermarket. Kiedy złodziej twierdzi, że ją rozpoznał, jej spokojnemu życiu w Barcelonie grozi rozpad.

Reżyserzy kierujący projektem to: Bill Eagles, Safina Delecour i Ahsley Way. Obsadę prowadzą: Evin Ahmed, Seana Teala, Dennisa Goffa I Charlotte Vegę.

Miniserial odniósł sukces także w innych krajach na całym świecie. Konkretnie na 91. We wszystkich znalazł się w pierwszej dziesiątce, co bez wątpienia plasuje go w gronie najlepszych seriali Netflixa roku 2023.

Poza tym Hiszpania nie była jedynym krajem, w którym wyprzedzony został „One Piece”. Zdobył także pierwsze miejsca w: Argentynie, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Belgii, Danii, Finlandii, Grecji, Węgrzech, Irlandii, Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainie, Wielkiej Brytanii… i wielu więcej.

Kim jest Erin Carter Netflix?

Netflixa

Ponieważ ten tydzień dobiega końca, ogromne rekordy oglądalności „One Piece” mogą odwrócić sytuację. Ale na razie „Kim jest Erin Carter?” Nadal dominuje na hiszpańskiej scenie, opartej na fabułach slapstickowych i fabułach obciążonych tajemnicą.

Oglądaliście już serial? Jeżeli tak jest i nadal nie wiesz czym go zastąpić, to zerknij na najbardziej wciągający serial na Netflixie, jaki możesz teraz oglądać, jeden z nich z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Strzał głową Manuela Ducona

Manuel jest ekspertem w dziedzinie kina, seriali i telewizji. Specjalizuje się w krytyce filmowej, do Fotogramas dołączył w 2022 roku, na co dzień zajmując się nowościami branżowymi z kraju i zagranicy.

Od najmłodszych lat jego pasją było kino i teatr. Wyobrażanie sobie, oglądanie i czytanie historii stało się jego zawodem. Z tego powodu w 2015 roku przeniósł się ze swojego rodzinnego miasta Oviedo do Madrytu, aby studiować komunikację audiowizualną na Uniwersytecie Carlosa III w Madrycie i interpretację w Corazza Actor’s Studio. Kilka lat później, po ukończeniu dwóch studiów, uzyskał tytuł magistra krytyki filmowej na ECAM. Wkrótce po uzyskaniu dyplomu i wyobrażeniu sobie przyszłości, w której aktorstwo i pisanie mogłyby współistnieć w jej codziennym życiu, trafiła do redakcji Fotogramas, gdzie całkowicie poświęciła się tworzeniu treści o tym, co kocha najbardziej. („Harry Potter” jest przyczyną jego upadku i każda okazja jest dobra, aby pomyśleć i zapytać o jego ekscytujący świat).

Jako wszechstronny członek pokolenia Z jest świadomy trendów pojawiających się w różnych sieciach społecznościowych i rozumie wpływ, jaki te trendy mają na społeczeństwo: anulowanie lub promowanie projektów. sławni ludzie. Stąd zmiany w zainteresowaniach młodszych czytelników publikacji. Netflix, HBO i Disney+ są jego największymi sojusznikami i nie waha się poświęcić im swoich godzin pracy i swojej firmy, aby później móc niestrudzenie rozmawiać z czytelnikami magazynu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *