opinia | Nadchodzi koniec świata. Napisane przez Javiera Carrasco #OpinionVP

Nie widziałem wiadomości w telewizji, odkąd zostaliśmy wypuszczeni na ulicę. W czasie odosobnienia widziałem je w smutnym serialu jako formę rozrywki. Były to smutne i ponure dni, ze strażnikiem pilnującym każdego ronda, trzeba było trochę się zabawić. Zabezpieczył ją opiekuńczym komentatorem galicyjskim, dziś niewytłumaczalnym przywódcą tzw. lewicy, oraz filipińskim manekinem na czele. Śmiałem się z tych komików, nie mówiąc już o ówczesnym Ministrze Zdrowia. Tak bardzo się śmiałam z Joaquin Phoenix Tłumaczenie Żartowniś.

„Telewizory to fabryki propagandy pod dyktando rządu bogatych, przemawiające ze strachem, uległością i poddaniem się”.

Nie chciałem ponownie oglądać wiadomości w telewizji, ponieważ mój lekarz odradza to. Wie, że narazi się na mój gniew za bezwstydną manipulację systemowymi telewizorami, publicznymi i prywatnymi, na korzyść głosu jego pana. Te łańcuchy to fabryki propagandy pod dyktando rządu bogatych, rzecznicy strachu, posłuszeństwa i kapitulacji. W 2020 roku gościli nas Witamy (Anson
DixitA dzisiaj wciąż próbują. U nich zadziałało. Paraliżuje strach, niweluje krytykę i ją utrwala obecna sytuacja.

Ale ponieważ jestem dziennikarzem i pisarzem, muszę informować się innymi kanałami, które są mniej agresywne i nie podlegają kontroli władzy politycznej. Mam na myśli niektóre gazety drukowane i cyfrowe. Tutaj również pojawia się przesłanie strachu, ale z mniejszą siłą i skutecznością. Język wizualny i dźwiękowy jest nie do pobicia, jeśli chodzi o szerzenie paniki i niewolnictwa wśród ludności.

Arabski moment telewizyjny

Jeśli spojrzysz na te gazety lub posłuchasz głosu prezentera telewizyjnego w tle podczas posiłku w Ritchie’s, wiesz, że koniec świata jest bliski. A czy pamiętasz ten moment w telewizji z lat 80. z? Zdjęcie Fernando Arrabala Pijany potyka się o stół i krzesła w debacie, którą moderował Fernando Sanchez Drago. Dramaturg prorokował wśród śmiechu pozostałych gości: „Nadejdzie milenium, nadejdzie milenium”.

Rzeczywiście, zbliża się Apokalipsa, Dzień Sądu Ostatecznego, w którym Syn Człowieczy będzie nas przesłuchiwał z miłości. Nadejdzie za kilka tygodni, najwyżej za kilka miesięcy.

W tej strategii, zaszczepiając nas, strach ponownie zajmuje centralne miejsce w wirusie Wuhan. Mówią, że w Niemczech i Austrii zrezygnowano z porodu i godziny policyjnej. Tutaj w Hiszpanii Baskowie i Nawaryjczycy, mimo swojej męskości, planują powrót do ograniczeń. Częstość występowania starych wciąż rośnie i rośnie. Coraz więcej osób starszych umiera w domach opieki. Świat wirusów Margherita del Val, który działa jako czarownik plemienia, przepowiada w przededniu szóstej fali, że wszyscy zostaniemy zarażeni…

Meteoryt zapowiedziany przez JJ Beniteza

Jednakże, JJ Benitez Zapowiada, że ​​meteoryt uderzy w Ziemię w 2027 roku. Według jego, mamy nadzieję, optymistycznych wyliczeń, zginie 1,2 miliarda ludzi. Być może w tempie, w jakim się poruszamy, nie powinniśmy się martwić, ponieważ do tego czasu w przestrzeni Ziemi nie będzie wielu ludzi.

Prezydent Putin ze swoim białoruskim odpowiednikiem Łukaszenką.

Oprócz pandemii, Prorocy Katastrofy, z ich finansowym domem w Austrii, ogłosili ostateczną świąteczną przerwę w dostawie prądu. Istnieje obawa, że ​​zabraknie podstawowych produktów, zwłaszcza ginu w sylwestra. Kierowcy ciężarówek będą strajkować przez trzy dni w grudniu. Bębny wojenne na granicach Polski i Ukrainy. Wulkan La Palma nadal uwalnia lawę. System emerytalny jest zagrożony. Będzie przepełniona La Manga, w której spędziłem lato. plony Franco! Zgodnie z komunistyczną przygodą, przyszła dieta będzie się składać z dużej ilości próchnicy i garstki robaków Kelner, weselny homar, polędwica wołowa i foie gras (kto by ich spróbował, draniu!).

Znaki końca świata

Gdziekolwiek spojrzymy, w nowym średniowieczu znajdziemy znak końca świata. To jak efekt 2000, ale teraz jest poważny. A jeśli nadal masz promyk nadziei, zniknie, jeśli posłuchasz słynnego powieściopisarza w niedzielę w stacji radiowej. JJ Melas. autor Ta jednostka była, między seplenienie a chrząknięciem, ostrzega przed przejęciem władzy przez wnuki wnuków Mussolini, pogrupowane wokół dopasowania jako słownik. Melas, podobnie jak inni organiczni intelektualiści w systemie, poddaje próbie benzynę. Oddanie mu rodziny Cervantesów nie zajęłoby dużo czasu.

Dramatopisarz Fernando Arrabal

Jeśli świat ma się skończyć prędzej niż później, będziemy musieli spojrzeć na jasną stronę rzeczy. Na przykład nie będziemy już dłużej cierpieć z powodu rządu Pinokia. Gdy nadchodzi ten ostatni dzień i śmierć ukazuje się nam owinięta w cienką białą gazę, zastosujmy się wykorzystać szansę od Rzymian. Ale dla bestii. Pić, jeść tygrysie na śniadanie, jeść dobre steki, palić, cudzołożyć, a jeśli mamy jeszcze czas, czytaj dalej Dostojewski W 200. rocznicę jego urodzin. Rosjanin zdiagnozował moralną chorobę Zachodu, z którą nikt nie może sobie poradzić z otyłością.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *