Opłaty w Urugwaju za narkotyki wysyłane do Belgii

Opłaty w Urugwaju za narkotyki wysyłane do Belgii

W grudniu ubiegłego roku władze portu w Antwerpii odkryły ponad dwie tony narkotyków ukryte wśród paczek cukierków i butelek z alkoholem.

Przesyłka została wysłana do portu Montevideo.

Dwie osoby, których śledztwo zostało sformalizowane, muszą odbyć 180 dni tymczasowego aresztowania.

Dyrektor ds. komunikacji w prokuraturze Javier Benesh powiedział, że jedna z osób została oskarżona o pomoc w przemycie narkotyków, a druga o przemyt narkotyków metodą eksportu.

Trzecia osoba, która również została aresztowana, została objęta środkami ograniczającymi, ale nie sformalizowała swojego śledztwa. W ten sposób musisz podać swój adres, nie będziesz mógł opuścić kraju, a Twój paszport zostanie zatrzymany.

Prokuratorzy zajmujący się tą sprawą określili ją jako „złożone śledztwo”, ponieważ wymagałoby międzynarodowych nakazów aresztowania i współpracy.

Z dochodzenia wynika, że ​​słodycze i alkohol zakupiono w sieci supermarketów. W hrabstwie Canelones dodano kokainę. Przesyłka wyjechała do wolnego obszaru celnego, a stamtąd została wysłana na eksport przez port w Montevideo.

Na terminalu portowym kontener nie był kontrolowany ręcznie, choć według strony internetowej Montevideo Portal został zaliczony do kategorii „niebezpieczny”.

m/pierwszy

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *