Organizacja Narodów Zjednoczonych ostrzega przed „niebezpieczną” eskalacją na granicy między Libanem a Izraelem

Organizacja Narodów Zjednoczonych ostrzega przed „niebezpieczną” eskalacją na granicy między Libanem a Izraelem

Organizacja Narodów Zjednoczonych ostrzegła w środę o niedawnej eskalacji na granicy między Libanem a Izraelem „niebezpieczny”Dlatego nawoływałem do tego armię izraelską i szyicką milicję Hezbollahu „odcięty” Ich ataki krzyżowe.

Rzecznik Sekretarza Generalnego ONZ powiedział na konferencji prasowej: Stephane DujarrićPodkreślił potrzebę zawieszenia broni i poszukiwania rozwiązania dyplomatycznego. Co więcej, zauważył Dujarric Zmiany w wymianach między siłami izraelskimi a grupami zbrojnymi w Libanie, w tym ataki na obszarach poza niebieską linią.

W tym kontekście wskazał, że istnieje ku temu mechanizm Uspokoić sięW którym IDF, libańskie siły zbrojne i obecność ONZ mogłyby interweniować.

Oświadczenia te wydano po serii ataków przeprowadzonych przez Izrael w odpowiedzi na atak rakietowy przeprowadzony przez Hezbollah na izraelskie miasto Safed, w wyniku którego cywile zginęli i zostali ranni. Jedna osoba nie żyje, a co najmniej siedmiu zostało rannychWśród nich jest dwójka dzieci. Organizacja Narodów Zjednoczonych wyraża ubolewanie z powodu ofiar śmiertelnych i wzywa do powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa oraz wykorzystania dostępnych mechanizmów w celu uspokojenia sytuacji.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *