Orkiestra Symfoniczna Heredia zakończy Narodowy Miesiąc wirtualnym koncertem

Orkiestra Symfoniczna Heredia (OSH) kończy Narodowy Miesiąc wirtualnym koncertem „Made in Costa Rica”.

Spektakl będzie wyemitowany w czwartek 23 września o godzinie 20:00 na kanałach Teatru Narodowego i BHP na YouTube.

Ceremonia obejmuje biznes Dąb Dumbarton Igor Strawiński, Koncert na orkiestrę smyczkową polskiej kompozytorki Graziny Pacewicz Impreza w arboroli Na Marimbę i Orkiestrę Kostaryki Carlosa Escalante, z Denisem Arce jako solistą na marimbie i pod dyrekcją meksykańskiego Ludwiga Carrasco, głównego dyrygenta Orkiestry Kameralnej Sztuk Pięknych Meksyku.

„Made in Costa Rica” to czwarta premiera 2021 roku, w Kostaryce, dwusetnej rocznicy, która składa się z siedmiu koncertów i zakończy się w grudniu.

Sześć dekad muzyki

Ogłoszono obchody sześciu dekad muzyki dla Orkiestry Symfonicznej Heredia Sezon 2022: 60-BHP.

60-OSH obejmuje siedem wirtualnych koncertów w ciągu roku z udziałem artystów kostarykańskich i międzynarodowych.

Muzycy tak znani jak White Quartet (Meksyk), Lux Nova Do (Niemcy-Peru), Guitar Quartet z Kostaryki, Alejandro Gomez (Kostaryka), Erasmo Solerte (Kostaryka), Fernando Muñoz (Kuba-Kostaryka) oraz Leonardo Gil będzie (Kuba – Kostaryka) Jest zaproszonym solistą.

Ponadto, Administracja Bezpieczeństwa i Higieny Pracy będzie miała zaszczyt gościć hiszpańską dyrektor z siedzibą w Niemczech, Mercedes Diaz Garcia, a także amerykański dyrektor Timothy Weiss, dyrektor zespołu współczesnego prestiżowego Konserwatorium Oberlin, jako gości, aby uczcić sześć dziesięciolecia założenia. Muzyka z etykietą. herezjański.

Sezon 60 – BHP pozostanie wierny stylowi zespołu, w tym premiery krajowe i światowe z Austrii, Niemiec, Polski, Estonii, Francji, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Kuby, Dominikany, Kolumbii, Chile i oczywiście z pysznego Costa.

TCMS Teletica

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *