Osaka łamie zasady gry

Naomi Osakanajlepiej opłacany sportowiec na świecie, z portfolio opieka które osiągają 50 milionów euro roczniezerwał współpracę z agencją aktorską IMG, aby stworzyć własną agencję, ewoluowałw bezprecedensowym ruchu dla sportowca najwyższego kalibru.


Richard Karabaz, bez zmian w klasyfikacji generalnej i góra w zasięgu wzroku

Czytaj więcej

Ta decyzja nie jest nowa dla innych sportowców, takich jak Roger Federerktórzy odeszli z IMG w 2013 roku, by stworzyć TEAM8, Ale tak dla kobiety. I więcej dla tych, którzy nie 24 lata Jak w przypadku Japończyków.

Osaka będzie współpracować ze swoim agentem przez ostatnie siedem lat, Stuartem Dugwidem, podobnie jak Federer z Toni Godsick i Rafael Nadal z Carlosem Costą. Obaj byli pod parasolem IMG przed wyruszeniem w podróż Przygoda samemu.

Japonka, zgodnie ze słowami jej agenta, robi to z ambicji poszerzenia zainteresowań, posiadania własnego biznesu poza tenisem i zabezpieczenia swojej przyszłości. „Naomi nie należy do osób, które spędzają czas grając lub oglądając gry wideo NetflixWykopany spiczasty New York Times.

Osaka przejmie również jej sponsoring, który przynosi około 60 milionów dolarów rocznie (57 milionów euro), co czyni ją sportowcem. Najwyżej opłacane na świecie I na szczycie tych nielicznych, którzy mogą konkurować z tymi liczbami: LeBron James, Tiger Woods, Roger Federer i Cristiano Ronaldo. Zajmuje 12. miejsce na liście najlepiej zarabiających sportowców Forbesa, znacznie wyprzedzając Serenę Williams (28) i Novaka Djokovica (46).

pomiędzy Znaki towarowe Związany z Osaka, firmą technologiczną Google, marką odzieżową Lous Vuitton, Mastercard, Nike, Nissan Motor Company, zegarmistrzem Tag Heuer i funkcją Airbnb.

Ekwadorska drużyna piłkarska, Byron Castillo

FIFA postanowiła otworzyć plik dotyczący Byrona Castillo

Czytaj więcej

Cel Osaki walizka Wzrastając do 150 mln dolarów rocznie (144 mln euro), bardziej ją kontroluje i przyciąga nowe talenty, podobnie jak Federer z zespołem TEAM8, który oprócz reprezentowania Szwajcarów kieruje karierami Juana Martina del Potro i Cory’ego Gauffa. Miał w swoich szeregach Grigora Dimitrova i Aleksandra Zvereva, a także organizuje Puchar Lavera, jednego z zawodników Pucharu Davisa.

Jednocześnie IMG traci ważny atut, jedno z największych źródeł dochodu, rodząc nową gwiazdę, taką jak Carlos Alcaraz i utrzymując innych takich jak Daniel Miedwiediew s Emma Radukano.

Jednak imponujący moment finansowy Osaki kontrastuje z jej spadkiem na torze, awansując z drugiego miejsca na świecie w sierpniu 2021 r. na 78. miejsce na początku zeszłego roku. Faul był pięciomiesięczną przerwą, po przegranej w trzeciej rundzie US Open, i obwiniano go o potrzebę powrotu do zdrowia psychicznego z ostatnich kilku miesięcy.

Gracz ogłoszony w podglądzie Roland Garros Że nie będzie uczestniczyć w konferencjach prasowych po meczu – obowiązek dla graczy podlegających karom – z powodu zdrowia psychicznego, na co nie odpowiedział Grand Slam, który został ukarany grzywną w wysokości 15 000 USD (14 000 euro) za nieudaną konferencję prasową , ani przez wielu z jego kolegów, którzy tłumaczyli, że zwracanie uwagi na prasę jest wymogiem ich pracy.

Obecny sezon pokazuje po raz kolejny to, co najlepsze w Osace, która zdobyła cztery tytuły Wielkiego Szlema i ukoronowała światowy numer 1. Japonka dotarła do finału Indian Wells niespełna dwa miesiące temu, gdzie spadła do najlepsza obecnie tenisistka, polska Iga Świątek.

Po wczesnej porażce w Madrycie, 36. światowa drużyna wraca do zdrowia po kontuzji kostki i nie gra w Rzymie, aby być w formie dla Rolanda Garrosa, wraz z Wimbledonem, Wielkim Szlemem, który wciąż musi pokonać. Nigdy nie zdobył mistrzostwa na glinie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.