Oskarżony o zaatakowanie Cristiny Fernandez odmawia zeznań – Escambrai

Oskarżony o zaatakowanie Cristiny Fernandez odmawia zeznań - Escambrai

Poszkodowany przeszedł badanie lekarskie, które określiło jego zdolność do przesłuchania, a dziś policja znalazła w jednym z jego domów 100 kul.

Podejmowane są próby ustalenia, czy Sabag działał sam, czy też wykonywał polecenia kogoś innego.

Mężczyzna oskarżony o próbę zamachu na argentyńską wiceprezydent Cristinę Fernandez odmówił w piątek zeznań przed sędzią Marią Eugenią Cappuchetti, podała agencja prasowa Telam.

Około godziny 21:00 czasu lokalnego w czwartek osoba o nazwisku Fernando Sabag, lat 35, narodowości brazylijskiej, również dała znak przewodniczącej Senatu, kiedy witała się z osobami znajdującymi się w pobliżu jej domu. wsparcie.

Według gazety Página 12 Sabag pojawia się jako kierowca miejskiego i podmiejskiego serwisu samochodowego, a nie regularnie dla bezpłatnych pasażerów.

Jego matka jest Argentyńczykiem, został aresztowany w 2021 r. za posiadanie niewłaściwej broni (duży nóż) i ma przeciwko niemu skargi dotyczące przemocy ze względu na płeć i znęcania się nad zwierzętami.

Ma również powiązane z nim dwa lub trzy adresy, które mogą być błędne.

Ranny przeszedł badanie lekarskie, które określiło jego zdolność do przesłuchania, a dziś policja znalazła 100 kul w jednym z jego domów.

W ramach obowiązujących procedur Cappuchetti i prowadzący sprawę prokurator Carlos Revollo wzięli zeznania trzydziestu świadków i wiceprezydenta.

Jak podają lokalne media, podejmowane są próby ustalenia, czy Sabbagh działał sam, czy też odpowiadał na cudze rozkazy, podczas gdy ustalono, że zdobyta broń nadawała się do strzelania.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.