Ostatnia noc w Soho (Ostatnia noc w Soho)

Wielka Brytania i USA 2021 118 minut

Tytuł Edgar Wright scenariusz Kristi Wilson Cairns I Edgar Wright Fotografia chung chung hoo Utwór muzyczny Stephen Price Tłumacze ustni Thomasin Mackenzie, Anna Taylor Joy, Matt Smith, Terence Stamp, Diana Rigg, Rita Tushingham, Michael Ajau, Sinoff Carlsen, Sam Claflin

Dziesięć lat musiało minąć między pierwszym filmem Edgara Wrighta, kilka palców, i drugi, impreza zombie, z którą nawiązał owocny związek z komikami Simonem Pegg i Nickiem Frostem, czego efektem jest zabawna parodia trylogii z Zabójcza broń I Witamy na końcu świata. Wśród nich nakręcił kultowy film Scott Hajj kontra świata później wpadła na deski z komedią akcji kierowca dziecka. Z dokumentem Bracia Sparks Niedawno wydany, o kompozytorach muzyki Annette Ten wspaniały thriller psychologiczny, napisany przez Leosa Caraxa, cieszy się teraz licznymi uznaniem filmowym i muzycznym. Rewolucyjny Londyn w latach 60. stanowi podstawę do przedstawienia tej złowrogiej historii w nieco dystopijny sposób, gdy ambitna młoda projektantka mody znajduje wymarzony sposób na podróż w czasie, a tam odnajduje silną i potężną kobietę. Zaprojektowany, aby służyć jako inspiracja, którą będziesz później pić w celu ochrony. Z pierwszą połową olśniewającą jego scenerią, oczywiście nieco pod wpływem, ale równie genialną, później zanurza się w fabule, która przechodzi między pseudo-horrorem zasianym przez Briana de Palmę i Giallo Dario Argento, z kilkoma Marni przez Hitchcocka. Z tymi wszystkimi składnikami i promienną interwencją Anny Taylor Joy (Gambit pani) Pisarz i scenarzysta 1917Kristi Wilson-Kearns wyrusza w niepokojącą przygodę, której główną umiejętnością jest służyć jako narzędzie potępienia przemocy seksualnej, co bardzo przypomina ostatnie wydarzenia. obiecująca młoda kobieta przez Szmaragd Fennell. Szkoda, że ​​to stracona okazja, bo kończy się majstrowaniem przy tak drażliwej sprawie, a w swoim ostatnim rozszerzeniu, które z pewnością jest szalone, na pewno omija tak obiecujące intencje. Zostajemy z rozrywką, przepychem i muzyką tamtych czasów, kiedy piosenki Burta Bacharacha wyróżniają się, a Sheila Black została ożywiona przez Beth Singh, demonstrując tego kompozytora Odmawiam małą modlitwę Odniósł większy sukces w Wielkiej Brytanii niż w rodzinnej Ameryce, mając ikony filmowe tamtych czasów, takie jak Terrence Stamp, Rita Tushingham i Jamespondian Diana Rigg, która podpisała z nią swój testament filmowy i wkrótce potem zmarła. Kręcę ten film.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *