Oszałamiający film, który zastępuje Geralta w Wiedźminie ostrzem do zabijania wampirów

fan Wiedźmin 3: Dziki Gon A Blade stworzył film, w którym zastępuje bohatera gry, czarodzieja Geralt Z Rivii dla postaci Marvela. Blade to pół-wampir superbohater, którego misją jest eliminacja wampirów ze świata. Postać pojawiła się po raz pierwszy w komiksach Marvela w 1973 roku, ale prawdopodobnie najbardziej znana jest z roli Wesleya Snipesa w filmach o tym samym tytule z 1998, 2002 i 2004 roku.

Wydany w 2015 roku Wiedźmin 3 to trzecia odsłona adaptacji Red Projekt CD Z serii powieści fantasy Magik Polski pisarz Andrzej Sapkowski. Gra jest często postrzegana przez fanów i krytyków jako jedna z najlepszych gier wideo wszech czasów, a zyskała nową popularność dzięki adaptacji serialu telewizyjnego Netflix, w którym w roli głównej Henry Cavill Geralt. Dzięki uwadze, jaką poświęcono serii w związku z pierwszym sezonem serialu w 2019 roku, sprzedaż Wiedźmina 3 wzrosła w 2020 roku, dzięki czemu tytuł osiągnął 30 milionów sprzedanych egzemplarzy.

YouTuber eli_handle_b.wav opublikował niesamowity film ze swojego przeobrażenia Wiedźmin 3, zastępując Geralt Z Rivii by Blade, pogromczyni wampirów granej przez Wesleya Snipesa. Zabójca wampirów walczy ze stadem rozbitków, jednym z najczęstszych wrogów w grze, zanim zostanie zaatakowany przez Strażników Wiecznego Ognia za pomocą strzał. W odpowiedzi na pytanie NPC o to, czy był Wiedźminem, Blade odpowiedział: „Nie, jestem kimś innym”, po czym stawił czoła jednemu z najbardziej przerażających bossów gry przedstawionym w DLC Krew i wino, wysokim wampirem o imieniu Dettlaff. Odpowiedni przeciwnik zostaje szybko pokonany umiejętnością szermierki, a konfrontacja kończy się ostrzem wpatrzonym w ogień jak Geralt.

Film Eli_handle_b.wav stał się hitem na YouTube, zbierając tysiące polubień i setki komentarzy wdzięcznych fanów do Wiedźmina 3. Wielu było pod wrażeniem umiejętnego i doskonałego montażu, ze scenami zaadaptowanymi z Blade, Blade II i Blade Trinity. Inni fani dodali, że wideo wywołało ich pragnienie gry Marvel Blade, która mogłaby być podobna do serii. Magik. Ci, którym spodobał się film twórcy, mogą znaleźć podobne projekty na jego kanale YouTube, w tym mashupy, takie jak Mass Effect, Austin Powers i Half-Life with Breaking Bad.

Pasja fanów do gier o Wiedźminie pozostaje silna, mimo że Wiedźmin 3: Dziki Gon Szybko zbliża się do swoich siódmych urodzin. Jasne, gra znów jest świeża w umysłach wielu graczy wraz ze zbliżającą się premierą drugiego sezonu Wiedźmina na Netflix, ale jest też nadchodząca aktualizacja PS5 i Xbox Series X/S od CDPR. Aktualizacja doda nowe elementy do Wiedźmina 3, inspirowane serią Netflix i mają trafić do sprzedaży w 2022 roku.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *