Oto 6 najczęściej oglądanych filmów na Netflix w tym tygodniu

Jakie filmy są najczęściej oglądane w serwisie Netflix w ostatnich dniach? (Netflix)

Trzy filmy anglojęzyczne i trzy filmy międzynarodowe zostały stworzone jako ulubieniec subskrybentów Netflix w tym tygodniu. W oczekiwaniu na majowe premiery – wśród atrakcji, Idealne połączenie, czterdziestki s broń oszustwa– możesz je oglądać, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i jesteś częścią publiczności, która umieściła je na 10 najlepszych globalnych platformach.

[Más series y películas que te recomendamos en Qué puedo ver]

#3 Mówi po angielsku:Uzgodnienie kont (wynik do uzgodnienia)

Główny bohater, grany przez Nicolasa Cage’a, jest w więzieniu i chcą zemścić się na tych, którzy go tam wsadzili. (Netflix)

Wydany tydzień temu zgromadził 9 750 000 godzin oglądania. To jeden z wielu filmów w nim Nicolas Cage Co oznacza ich wielki powrót w 2022 r., Na przykład świnia s waga talentu. W reżyserii Sean Koo (piękny chłopak) opowiada historię Franka Carvera, byłego członka gangu, który spędził 19 lat w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Wystarczająco dużo czasu, aby sporządzić listę wszystkich rzeczy, które w danym momencie wisiały lub brakowało: na przykład zobaczenie swojego syna dorastającego i nawiązanie z nim silnej więzi. Ale także zemścił się na pracodawcach, którzy pozwolili mu skazać go niesprawiedliwie.

Razem z klatką działa Noe Legros Jak jego syn Joey, którego więź i miłość sprawią, że nie raz pomyśli, czy warto było ryzykować zarabianie pieniędzy dla tych, którzy go zdradzili i najwyraźniej nigdy nie byli jego przyjaciółmi. Ukończył główną obsadę Billy Coppola (Jak Frank w młodości), Carolina Widra, Benjamin Bratt, Muhammad Karim I Ian Tracy.

#3 na arenie międzynarodowej:Yaksha: bezwzględne operacje

Film „Yaksha: Ruthless Operations” został wydany kilka dni temu. (Netflix)

Fala kreatywności z Korei Południowej nadal przyciąga uwagę mas. Od Oscara pasożyt Nawet zjawiska takie jak gra w kalmary także Oferta pracyProdukty te nie przestały wyróżniać się doskonałą jakością techniczną i artystyczną.

Sun Kyung Goo Ho Ji Kang-in, lepiej znany pod pseudonimem Yaksha: bezwzględny przywódca tajnego międzynarodowego zespołu black ops, który działa w Shenyang, geopolitycznym centrum Azji Północno-Wschodniej, dzięki czemu jest miastem o dużej koncentracji szpiegów. Metody Yakshy nie zawsze zadowalają Seola, a skąd pochodzi inspektor Han Ji Hoon?park, tak, tak), aby sprawdzić ich ruchy. W miarę jak wydarzenia przeradzają się z suspensu w czyn, ta nieprawdopodobna para musi połączyć siły, aby operacja, która zadecyduje o przyszłości Azji, zakończyła się sukcesem.

Jin Young, z boysbandu GOT7, towarzyszy Solowi w tej produkcji, która zgromadziła 16,38 miliona godzin w ciągu dwóch tygodni. Główna obsada została ukończona Hiroyuki Ikuchi, Lee L s Piosenka Jae Rim.

#2 Mówienie po angielsku:Wybierz lub zgiń (Wybierz lub zgiń)

„Choose or Die”: z lektorem Roberta Englunda. (Netflix)

z dźwiękiem Robert Englund (sam Freddy Krueger), występujący w tym brytyjskim horrorze Eola Evans s ESA Mariposa Osiągnął 16 milionów godzin oglądania w ciągu zaledwie kilku dni. Opowiada historię młodej kobiety poszukującej swojej tożsamości, która właśnie rzuciła studia i właśnie straciła pracę. Chłopak Isaac opowiada jej o kilku pozostałych nagrodach w grach wideo z lat 80., takich jak 125 000 dolarów Curs>r, które mogą uchronić ją przed eksmisją z mieszkania.

Kayla pewnie zagłębia się w grę, ale wkrótce uświadamia sobie, że to nie jest zwykłe oprogramowanie: Curs>r może kontrolować i zmieniać rzeczywistość i działa poprzez graczy, którzy muszą podejmować brzemienne w skutki decyzje. Ale jak wskazuje tytuł filmu Toby McInnes scenariusz Szymon AllenAlbo wybierz albo zgiń. Isaac próbuje pomóc Kayli zamknąć ten internetowy portal do piekła, gdzie zielony ekran starego oprogramowania produkuje horror, krew i krzyki.

Współpracują z Evansem i Butterfieldem Eddie Marsan, Angela Griffin, Kate Fleetwood, Ryan Gage s Joe Polska.

#2 na arenie międzynarodowej:Niezwyciężona ryjówka

Gdy zrozpaczony naukowiec wraca do swojej wioski, by zacząć od nowa, jej brat zatrudnia przystojnego nieznajomego, aby przekonać ją do sprzedaży swojej ziemi. (Netflix)

W tej polskiej produkcji młody naukowiec Casca (Magdalena Lamparska) opuszcza Stany Zjednoczone po rozstaniu Love i wraca do rodzinnego miasta, gdzie brat nie pomoże jej poprawić wizerunku mężczyzny: chce ją zmanipulować, by zgodziła się sprzedać rodzinną ziemię, która przyniosła nadzwyczajne ceny, ponieważ zawierała wartościowe rzeczy. W tym celu Jędru (Tomasz Saberick(Zatrudnia przystojnego Patricka)Mikołaj Rosnerski) z misją rozkochania Kaski.

Choć tytuł prowokuje William Szekspir czy film Franco Zeffirelli co lub co? Elżbieta Taylor zagrała w 1967 roku, Anna Wieczur-Bluszc Zaprezentował oryginalne dzieło, ściśle związane z gatunkiem zdrady i odkupienia przez miłość, oparte na własnym tekście, którym pisał Hanna Waserska s Wojciecha Saramonowicza. Film, którego oglądanie przekroczyło 17 godzin w ciągu tygodnia, zawiera również pokazy Piotr Cyrwus, Dorota Landowska i Sławomir Zapała s Dorota Stalinska.

Amerykanin #1:między życiem a śmiercią

Zwiastun filmu „Między życiem a śmiercią”. (Netflix)

Ten dramat dla nastolatków, który łączy historię miłosną i zjawiska nadprzyrodzone, przez dwa tygodnie znajdował się w pierwszej dziesiątce z 35,9 milionami godzin oglądania. Opowiada historię Tessykról Joeyod budka całująca), dziewczyna z trudnym życiem: większość dzieciństwa i młodości spędziła w rodzinach zastępczych. Raną tych doświadczeń jest uczucie porzucenia, na które, jak sądzi, zasługuje, przekonana, że ​​nie zasługuje na miłość. Ale potem Skyler (Kyle’a Allena) wybucha w jego życiu i usuwa tę pewność.

Sześć miesięcy miłości pary zostało zrekonstruowanych w retrospekcjach z pierwszej brutalnej sceny: wypadku samochodowego, w którym ginie Skyler, a Tessa zostaje poważnie ranna. Jednak emocjonalna dewastacja dziewczyny, która próbuje iść naprzód, skupiając się na swojej pasji do czarno-białej fotografii analogowej, zostaje przerwana, gdy wydaje jej się, że otrzymuje wiadomości od Skyler zza grobu. Z pomocą swojej przyjaciółki Shannon (Celeste O’Connor), świadek zdarzenia nadprzyrodzonego, za wszelką cenę spróbuje się z Tobą skontaktować.

to szczęście duch Od XXI wieku posiada zarząd Ari Busin z powieści pomiędzy (Co z nas zostałow języku hiszpańskim) przez Mark Klein. Towarzyszą wiodącemu trio Kim Dickens, John Ortiz s Donna Bisco.

Nr 1 na świecie:zrzędliwy

„Furioza”, polski film przemieniony w dramat kryminalny. (Netflix)

Kolejna polska produkcja, która w ciągu dwóch tygodni zgromadziła 17,8 mln godzin zegarka. W przeszłości David i Cassop dorastali w brutalnym świecie, który przysięgał tę samą ciemność. Davidowi udaje się wyjść jako lekarz. Z drugiej strony jego brat należy do organizacji brutalnych buntowników toczących nieustanną wojnę o wpływy i pieniądze. Ale historia podąża za Davidem, gdy Dzika, jego była dziewczyna, która odniosła sukces jako policjantka, prosi go o pomoc: jeśli zinfiltruje organizację Furiosa, aby zdobyć dowody, aby ją zdemontować, władze oczyszczą kryminalną historię Casopa, która w przeciwnym razie byłaby za nic lat.

David niechętnie przyjmuje zlecenie. Co okazało się o wiele bardziej skomplikowane, niż się spodziewał, bo od pierwszej chwili zdaje sobie sprawę z uporczywych podejrzeń innego członka gangu, Goldena, który kiedyś był jego przyjacielem. Opowiedziana w fragmentaryczny sposób i połączona z brutalnymi scenami przemocy, fabuła ujawnia morderczy magnetyzm świata, który David tak mozolnie próbował opuścić.

Cyprien T Olenki Pracował nad swoim scenariuszem i występ się wyróżniał Mateusz Panasyuk, Veronica Książkiewicz, Lukas Shimlat, Mateusz Damicci, Wojciech Zieliński, Simon Bobrovsky, Sebastian Stankiewicz, Anita Sokołowska, Janusz Shapior s Paulina Gałązka.

Czytaj:

Premiery na ostatni tydzień kwietnia, których nie będziecie chcieli przegapić
Al Pacino kończy 82 lata: recenzja jego najlepszych filmów do obejrzenia na streamie
Krucjaty: Disney + Original Fantasy nowy reality show

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.