Oto najprzystojniejsi piłkarze Europy, którzy wezmą udział w Mistrzostwach Świata w Katarze 2022 | ludzie | rozrywka

Od 21 listopada do 18 grudnia było Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022W którym 32 kraje będą rywalizować o Puchar Świata. Ze strony Ameryki Łacińskiej potwierdzono Ekwador, Argentyna, Brazylia, Urugwaj i Meksyk. Oprócz tej strony kontynentu są jeszcze Kanada i Stany Zjednoczone, które wciąż czekają na wynik meczu Peru z Australią lub Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.

Oto odważni piłkarze z Ameryki Łacińskiej, którzy jadą do Kataru

Będąc po drugiej stronie świata, uzupełniają listę 32 najlepszych na świecie. Ale tym razem nie zostanie poruszona taktyka i gra piłkarzy, ale raczej to, jak widzą siebie poza boiskiem, wykonując inne czynności niezwiązane z piłką nożną lub nosząc mundury swoich drużyn, zwłaszcza tych w Europie.

Niemcy

Kevin Trapp

To od Marziqa. 8 lipca br. kończy 32 lata. Gra w Eintracht Frankfurt jako bramkarz, a także dla swojego kraju. Oprócz tego, że jest piłkarzem, projektował i pojawiał się na okładkach magazynów. Ma firmę mleczarską. Jego dziewczyną jest brazylijska modelka Isabel Goulart.

Kevina Pułapka. (pobrane z @kevintrapp)

Eric Dorm

To z Permasens. Ma 29 lat. Jest prawym obrońcą Eintrachtu Frankfurt. Dzieli się w sieciach społecznościowych, poza sceną piłkarską, podróżami i chwilami z przyjaciółmi.

Eric Dorm. (pobrane z @_erik37durm)

Matt Hummels

Pochodzi z Bergisch Gladbach. Ma 33 lata. Jest obrońcą Borussii Dortmund. Ma syna. Jest żonaty ze swoją rodaką Kathy Hummels.

Szwajcaria

Fabian Sher

Pochodzi ze szwajcarskiego miasta Will. 30 lat. Gra w Newcastle United. Jak mogłoby być inaczej na swoich portalach społecznościowych, dzieli się swoimi różnymi momentami w piłce nożnej, ale także daje przestrzeń do rozrywki, zwłaszcza ze swoim partnerem.

Fabiana Shera. (zaczerpnięte z fabianschaer_official)

Hiszpania

Gerrard Pique

Mąż Shakiry i obrońca FC Barcelona dołącza do czołówki. To samo dotyczy jego cech fizycznych. Ojciec Milana i Sashy ma 35 lat.

Gerrarda Pique. (zaczerpnięte z @3gerardpique)

Isco Alarcon

Jego prawdziwe nazwisko to Francisco Roman Alarcón Suárez, lepiej znany jako Isco. z Benalmadeny. 21 tego miesiąca kończy 30 lat. Gra w Realu Madryt. Jego partnerką jest aktorka Sarah Salamo. Piłkarz ma troje dzieci, z których dwoje jest z Salamo. Jednak jego obecność na mundialu jest wątpliwa, trzeba będzie sprawdzić, czy uważa go Luis Enrique, DT hiszpańskiej drużyny.

Piłkarz Isco Alarcon. (wzięte z icoalarcon)

Francja

Olivier Giroud

To z Chambery. Ma 35 lat. Jest napastnikiem w Mediolanie. Od 2011 jest żonaty z Amerykanką Jennifer Gero. Małżeństwo ma czworo dzieci.

Antoine Griezmann

To od Macona. Ma 31 lat. Jest napastnikiem Atletico Madryt i swojego kraju. Jest żonaty z Eriką Choperiną. Trzej synowie. Lubi japońską animację.

Antoine’a Griezmanna. (wzięte od antogriezmanna)

Anglia

Ruben Loftus-Policzek

Pochodzi z Lewisham. Ma 26 lat. Obecnie gra w Chelsea jako pomocnik. Pracowała również jako modelka dla różnych firm odzieżowych. Jest bardzo hojny, jeśli chodzi o autografy, zwłaszcza dla dzieci.

Portugalia

Cristiano Ronaldo

Pochodzi z Funchal. Ma 37 lat. Obecnie jest napastnikiem Manchesteru United i swojego kraju, gdzie pełni również funkcję kapitana. Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze będą ostatnimi dla Ronaldo. Jego partnerką jest argentyńska modelka Georgina Rodriguez.

Cristiano Ronaldo. (zaczerpnięte z @cristiano)

Andrzej Silva

Pochodzi z Baguim do Monte. Ma 26 lat. Jest napastnikiem w Lipsku, w Niemczech iw wyborze swojego kraju. Jego dziewczyną jest inżynier Sarah Rodrigues.

Andrzeja Silvę. (pobrane z @andresilva9)

Polska

Robert Lewandowski

Pochodzi z Warszawy. Ma 33 lata. Jest napastnikiem Bayernu Monachium. Od 2008 roku grał w reprezentacji Polski, gdzie pełni również funkcję kapitana. Jego żona Anna Lewandowska ma dwie córki. (I)

Robert Lewandowski. (pobrane z @_rl9)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.