Oto nowe królowe Dominikany

Misses Of Dominican Republic, prowadzone przez ekspertów od królowych piękności Jorge Cruz i Alejandro Martínez, nowych królów narodowej urody, zostały ukoronowane w pierwszej edycji konkursu piękności, Miss Grand International, Miss Asia Pacific International i Miss Supranational.

Zwycięzcy zostali wyłonieni podczas pierwszorzędnego pokazu zorganizowanego przez Misses Republiki Dominikany z kompleksu hotelowego Barceló Bávaro Grand Resort w Punta Cana.

Wśród 26 kandydatek, które rywalizowały o tytuły w pierwszej edycji konkursu, tytuł zdobyły reprezentantki Santiago: Eva Azcona, która pojedzie do Miss Supranational w Polsce; Yari Marcano z Peravii, która będzie reprezentować Quisquilla w Miss Asia Pacific na Filipinach oraz społeczność dominikańską w Stanach Zjednoczonych Stephanie Medina, która w najbliższych tygodniach pojedzie na Miss Grand International w Tajlandii.

W nocy zawodów wyznaczane są Miss Santiago, która pojedzie na Miss RD Universe, które odbędzie się w październiku oraz Miss Hispanoamérica, która zostanie wysłana do Boliwii.

Zawody, które były prowadzone przez tydzień zgodnie ze wszystkimi protokołami bezpieczeństwa biologicznego, odbyły się w prestiżowych obiektach kompleksu Barceló Bávaro Grand Resort, gdzie kandydaci do testu wykazali się talentem, strojem kąpielowym i stylem.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *