Oto premiery tygodnia w Disney Plus, Prime Video, Filmin, HBO i Netflix

Co tydzień platformy streamingowe zaskakują nowe wydania. A jaki jest lepszy plan niż rozpoczęcie jednego? Włoska seria Anadrobić zaległości pora roku Jedna z twoich ulubionych powieści lub ciesz się nią Film.

Oto niektóre z wydań tygodnia, z ich briefami i zwiastunami, od Disney PlusA Amazon Prime VideoA hbo maxA dwa filmy s Netflix:

Premiery

Disney Plus

seria

1. Premiera „David Beckham: Saving the Team” 9 listopada

David Beckham Wróć do domu. W tym sezonie piłkarz dołącza do Chłopcy z Zachodu, drużyna ze wschodniego Londynu rywalizująca w tej samej lidze, którą David zaczął jako dziecko: Echo Premier League. Westward nie wygrał meczu przez cały sezon i ryzyko spadku jest nieuchronne. Teraz David stoi przed ogromnym wyzwaniem. Czy uda mu się uratować drużynę?


https://www.youtube.com/watch?v=MgQUEd4iEI8

2. Premiera The Montaners 9 listopada

Nowy oryginalny serial dokumentalny z Ameryki Łacińskiej „Los Montaner”, który opowiada historię słynnej rodziny Montaner: RyszardA MarilynA maoA chytry s Ewa Lunai ich partnerów StevieA Sara s Camiloktóry stał się prawdziwym fenomenem w sieciach społecznościowych i którego ojciec jest jedną z największych ikon muzyki latynoskiej.

3. Zootopia + premiery 9 listopada

Seria opowiadająca o przygodach najbardziej niesamowitych stworzeń w mieście: Zootopii.

Kino

1. „Ogień miłości” (dokument) dostępny od 11 listopada

Katya i Maurice Kraft kochali dwie rzeczy: siebie nawzajem i wulkany. Przez dwie dekady ta nieustraszona para francuskich wulkanologów była uwiedziona podekscytowaniem i niebezpieczeństwem tego rasistowskiego trójkąta miłosnego. Podróżowali po świecie, śledząc erupcje i ich następstwa oraz dokumentując swoje odkrycia na oszałamiających zdjęciach i filmach, aby podzielić się nimi z coraz bardziej ciekawską publicznością poprzez interwencje medialne i wycieczki z wykładami.

Subskrybuj DISNEY PLUS

Premiery

Najlepsze wideo

seria

1. Premiera Savage X Fenty Vol.4 już 9 listopada

2. Premiera „Historia prawdziwa” 11 listopada

Podczas sześciu półgodzinnych odcinków bohaterowie opowiedzą niepublikowaną, prawdziwą i zabawną historię, którą żyli i której nigdy nie zapomną. Równolegle historie ożyją dzięki rozrywce o wysokim poziomie produkcji, w której udział wezmą wybitni lokalni aktorzy.

3. „A Wounded Scream” dostępny 11 listopada

Pięcioro sympatycznych przyjaciół z dzieciństwa próbuje odejść od dzielących ich na 7 lat kłopotów i powrócić do dawnego muzycznego snu, towarzysząc sobie w poszukiwaniu miłości, powołania i nieuchwytnego szczęścia.

4. Premiera filmu „Ssaki” 11 listopada

Jimmy (James CordenSzef kuchni, którego świat się wali, gdy odkrywa niespodziewane sekrety swojej ciężarnej żony, Amandine.Melia Krilling). Jimmy zaczyna szukać odpowiedzi z pomocą swojego szwagra Jeffa (Colin Morgan), a w tym przedsięwzięciu były pęknięcia w małżeństwie Jeffa z Lowe (Sally jastrząb), Siostra Jimmy’ego, też podejdź.

Kino

1. „Jesień” będzie dostępny od 11 listopada

Marielle, weteranka nurka, ma ostatnią szansę na spełnienie swojego olimpijskiego marzenia, ale na jaw wychodzi straszliwa prawda i staje przed najważniejszym pytaniem w swoim życiu: Czy definicja największego marzenia to wygrana?

2. „Wykonawca” dostępny 11 listopada

Po przymusowym zwolnieniu z piechoty morskiej James Harper (Chris Sosna), wiedząc, że jest w niebezpieczeństwie, wstępuje do organizacji paramilitarnej, aby utrzymać swoją rodzinę przy życiu. Harper musi pojechać do Polski i tam odkryje prawdziwe motywy tych, którzy go zdradzili.

Subskrybuj Prime Video

Premiery

hbo max

Kino

1. Premiera „Don’t Worry Baby” 7 listopada

Alicja (Florencja Boge(i walet)Harry’ego Stilesa) mają szczęście żyć w kwintesencji społeczności Victoria, eksperymentalnym mieście założonym przez firmę, w której mężczyźni pracujący nad Victoria’s Top Secret Project mieszkają ze swoimi rodzinami. Ale kiedy w jej idealnym życiu zaczynają pojawiać się pęknięcia, ukazujące przebłyski czegoś bardziej złowrogiego niż kryjące się pod lśniącą fasadą, Alice nie może przestać się zastanawiać, co dokładnie robią w Victorii i dlaczego.

2. Premiera „Pięciu Małych Wilków” 9 listopada

Amiya zostaje matką i uświadamia sobie, że tak naprawdę nie wie, jak być samotną. Kiedy jej partner jest nieobecny w pracy na kilka tygodni, postanawia wrócić do domu rodziców w pięknym nadmorskim miasteczku w Kraju Basków, dzieląc w ten sposób odpowiedzialność za opiekę nad dzieckiem. Amaya nie wie, że nie przestanie być córką, mimo że jest teraz matką.

Subskrybuj hbo max

Premiery

dwa filmy

seria

1. Premiera „The Kingdom Exodus” 8 listopada

pod silnym wpływem wydarzeń opisanych w pierwszych dwóch sezonach ’Królestwo„Śpiąca Karen szuka odpowiedzi na nierozwiązane problemy serialu, aby uratować szpital przed zagładą. Pewnej nocy, głęboko śpiąca, Karen wędruje po ciemku i w niewytłumaczalny sposób ląduje przed szpitalem. Drzwi królestwa znów się otwierają…

Kino

1. Premiera „Pięciu Małych Wilków” 9 listopada

2. Premiera „Igrzysk nauczyciela” 11 listopada

Akademia San Sebastian to szkoła tylko dla chłopców, w której homoseksualizm jest normą. Erotyczne gry pulsu i władzy prowadzone przez surowego mistrza. W swoim tajnym związku z uczniem Charlesem rozwija School Teacher Games, rozszerzoną grę, w której Charles angażuje się w psoty i karze szkolnego nauczyciela.

Premiery

Netflix

seria

1. Premiera „Behind Every Star” 7 listopada

Agenci firmy zajmującej się zarządzaniem sztuką zmagają się z biurowymi intrygami i arogancją swoich słynnych klientów, próbując pomóc im odnieść sukces.

2. Premiera „Korony” (sezon 5) 9 listopada

Ta fikcyjna seria, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, odtwarza historię królowej Elżbiety II Wielkiej Brytanii oraz najważniejsze wydarzenia polityczne i osobiste jej panowania.

3. „Miłość za kaucją: Destination Sardinia” będzie miała premierę 10 listopada

Nowa grupa (podobno) stabilnych par wystawia swoje związki na próbę. Czy w poszukiwaniu pieniędzy i miłości prawda ich rani, czy wzmacnia?

4. Premiera The Warrior Nun 10 listopada

Młoda sierota budzi się w kostnicy i odkrywa, że ​​sekretny kult zakonnic polujących na demony został obdarzony nadprzyrodzonymi mocami. Ona jest wybrana: nosicielką aury.

5. Premiera „Apokalipsy przeszłości” 11 listopada

Dziennikarz Graham Hancock podróżuje po świecie w poszukiwaniu dowodów na tajemnicze zaginione cywilizacje z ostatniej epoki lodowcowej.

6. Premiera „Zac Efron: Down to Earth” (sezon 2) 11 listopada

Aktor Zac Efron odwiedza wiele krajów wraz z ekspertem ds. zdrowia i dobrego samopoczucia, Darrenem Olinem, w programie podróżniczym, który bada zdrowe i zrównoważone sposoby życia.

Kino

1. Premiera filmu piłkarskiego 9 listopada

Czterech młodych fanów piłki nożnej łączy siły, aby pomóc swoim idolom odzyskać umiejętności, gdy zły świat odbiera im talenty.

2. Premiera „Przeboju Świątecznego” 10 listopada

Po utracie pamięci w wypadku na nartach rozpieszczona dziedziczka opiekuje się pechowym wdowcem i jego córką na Boże Narodzenie.

3. Premiera Alabama State przeciwko Brittany Smith 10 listopada

Dokument opowiada wstrząsającą historię kobiety, która po zamordowaniu brutalnego napastnika próbuje wykorzystać stan wojenny w Alabamie.

4. Premiera Daddy’s Dragon 11 listopada

Chłopiec opuszcza miasto Evergreen, by udać się na tajemniczą Dziką Wyspę, gdzie znajduje dzikie zwierzęta… i niezwykłego przyjaciela.

5. „Czy jestem dla ciebie wystarczająco czarny !?” Premiera 11 listopada

Historyk i krytyk kultury Elvis Mitchell śledzi kino afroamerykańskie od jego początków do wpływowej rewolucji filmowej lat 70. XX wieku.

6. Premiera „Capture the Deadly Nurse” 11 listopada

Ten dokument pokazuje, jak śledczy udowodnili, że Charles Cullen, pielęgniarz oddziału intensywnej terapii, zabijał swoich pacjentów… i jak bliski był bezkarności.

7. Premiera „Monica, O My Darling” 11 listopada

Ekspert od robotyki zostaje wplątany w spisek morderstwa, gdy jego związek z kobietą przybiera nieoczekiwany obrót. Ale wydaje się, że nic, nawet śmierć.


https://www.youtube.com/watch?v=AQubo_ujec

Przeczytaj także

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.