Oto premiery w tym tygodniu w Disney Plus, Prime Video, Filmin, HBO i Netflix

Co tydzień platformy streamingowe zaskakują nowe wydania. A jaki jest lepszy plan niż rozpoczęcie jednego? Włoska seria Anadrobić zaległości pora roku Jedna z twoich ulubionych powieści lub ciesz się nią Film.

Oto niektóre z wydań tygodnia, z ich briefami i zwiastunami, od Disney PlusA Amazon Prime VideoA HBOA dwa filmy s Netflix:

Premiery

Disney Plus

seria

1. „Wu Tang: amerykańska saga” (sezon 2) dostępny od 3 sierpnia

2. „Code Black” (Sezon 1, 2 i 3) jest dostępny 3 sierpnia

Dramat medyczny, który śledzi intensywną i szaloną rutynę najbardziej ruchliwego i najważniejszego oddziału ratunkowego w kraju, fikcyjnego Angels Memorial Hospital, gdzie niepowstrzymany przepływ pacjentów omija ograniczone zasoby medyczne w sposób, który sprawia, że ​​stan znany jest jako „czarny kod”.

3. „9-1-1” (sezony 3 i 4) jest dostępny 3 sierpnia

Kino

1. „Rok świetlny” dostępny od 3 sierpnia

„Lightyear” to definitywna oryginalna historia Buzza Astrala, bohatera, który zainspirował grę. Film opowiada, co stało się z legendarnym Strażnikiem Kosmicznym po tym, jak został uwięziony na wrogiej planecie 4,2 miliona lat świetlnych od Ziemi ze swoim kapitanem i załogą.

2. Premiera „Predator: zdobycz” 5 sierpnia

Nowy thriller, będący częścią sagi o drapieżnikach, osadzony w świecie Komanczów na początku XVIII wieku. Opowiada nieopowiedzianą historię Naru, odważnego i utalentowanego młodego wojownika, który dorastał wśród największych myśliwych zamieszkujących Wielkie Równiny. Wie, że może zrobić to samo, co reszta Łowców i nie waha się chronić swojego plemienia przed niebezpieczeństwami czyhającymi na ich osadę.

3. Premiera „Lego Star Wars: Summer Vacation” 5 sierpnia

Finn organizuje wakacje-niespodziankę dla swoich przyjaciół na pokładzie gwiezdnego galaktycznego statku Halcyon. Ale plan Finna wkrótce się nie udaje, gdy zostaje oddzielony od grupy. Sam na pokładzie Halcyona Finn spotyka trzy duchy Mocy – Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera i Księżniczkę Leię – które dzielą się niespodziewanymi opowieściami o złych wakacjach.

4. „The Misunderstood Club” jest dostępny od 5 sierpnia

Waleria (Charlotte VegaJest młodą kobietą, która właśnie przeprowadziła się do Madrytu po rozstaniu rodziców. W swoim nowym liceum zmuszona jest uczęszczać na spotkania z wychowawcą, na które uczęszczają także inni koledzy z klasy. To, co początkowo wydawało się złym początkiem nowej egzystencji Valerii, stało się początkiem niesamowitego doświadczenia życiowego.

5. „Pianista” dostępny od 5 sierpnia

Władysław Zbelman, genialny polski pianista żydowskiego pochodzenia, mieszka wraz z rodziną w warszawskim getcie. Kiedy Niemcy wkroczyli do Polski w 1939 r., dzięki pomocy niektórych przyjaciół udało mu się uniknąć deportacji. Ale przez długi czas będzie musiał żyć w ukryciu i całkowicie odizolowany, a aby przetrwać, będzie musiał stawić czoła ciągłym niebezpieczeństwom. (Film o powinowactwie)

Możesz teraz zasubskrybować Disney Plus, korzystając z tego linku.

Premiery

Amazon Prime Video

seria

1. Premiera „Wszystko albo nic: Arsenał” 4 sierpnia

Program All Or Nothing koncentruje się na drużynie Premier League przez cały sezon 2021-2022.

Kino

1. Premiera Thirteen Lives 5 sierpnia

„Trzynaście żyć” to fascynująca, prawdziwa historia misji ratunkowej w jaskini Tham Luang. Drużyna piłkarska zostaje uwięziona w górach, gdy burze zalewają wejście. Cały świat obserwuje rozwój dramatycznych wydarzeń.

Ciesz się całą zawartością Amazon Prime Video Free z 30-dniowym okresem próbnym.

Premiery

HBO

seria

1. „Pennyworth” (sezony 1 i 2) jest dostępny od 1 sierpnia

To historia Alfred towar za pensabyły członek Sił Specjalnych w Londynie i odpowiedzialny za pracę dla ojca Bruce Wayne.

2. „Persistence” (sezony 1, 2 i 3) jest dostępny od 1 sierpnia

Fortitude to wyjątkowe miejsce, które prezentuje dzikie piękno polarnego krajobrazu. Ponadto jest to jedno z najbezpieczniejszych miast na świecie, w którym nigdy nie doszło do przestępstwa.

3. Gra o tron ​​będzie dostępna od 1 sierpnia

4. Premiera „Tuca & Bertie” (sezon 3) 3 sierpnia

5. Premiera „Błogosławionej cierpliwości (edukatorzy)” (sezon 3) 5 sierpnia

Możesz teraz subskrybować HBO, korzystając z tego linku.

Premiery

dwa filmy

seria

1. „Ekspatrianci” będą dostępne 2 sierpnia

1850. Kristina Nilsson, matka dwójki dzieci, opuszcza Szwecję w ekonomicznym i społecznym upadku i wyrusza w niebezpieczną podróż do nowej ziemi obiecanej, Stanów Zjednoczonych.

Kino

1. „Liczenie owiec” jest dostępne od 5 sierpnia

Zwycięzcy Goi, Natalia de Molina i Enico Sagardoi, reprezentują najbardziej osobisty występ w hiszpańskim kinie 2022 roku. Niesklasyfikowana czarna komedia o współlokatorach.

2. „Chcę porozmawiać o Dorach” jest dostępny 5 sierpnia

Podwójna zdobywczyni Cezarów, Emmanuel Davos, wciela się w rolę dziennikarki Michele Manco, świadka kontrowersyjnego związku Marguerite Duras i Jana Andrei.


https://www.youtube.com/watch?v=6EajOPIPILE

Premiery

Netflix

seria

1. Totalne fiasko: Premiera Woodstock 99 3 sierpnia

Przystanek Woodstock w 1969 był świętem pokoju i muzyki, ale edycja 1999 naznaczona była furią, zamieszkami i zniszczeniem. Dlaczego?

2. Premiera „Dzień dobry, Weronika” (sezon 2) 3 sierpnia

Niedoceniany policjant próbuje złapać drapieżnika pracującego na portalach randkowych i odkrywa parę skrywającą straszną tajemnicę. I cała fabuła.

3. Premiera „Bracia robotów Supergiant” 4 sierpnia

Bitwa zaczyna się po zakończeniu bitew! Shiny i Thunder, bracia robotów i ich sprytny wynalazca muszą bronić Ziemi przed potworami z kosmosu.

4- Premiera „Tamara Falcó: La Marquesa” 4 sierpnia

Ten reality show opowiada o uroczym życiu Tamary Falco, wybitnej członkini hiszpańskiej „Grupy Lotniczej”, która łączy pracę i zabawę ze swoją słynną rodziną.

5. Premiera „Kakegurui Twin” 4 sierpnia

Zdeterminowana, by wspiąć się po drabinie społecznej, Mary Saotome inwestuje wszystko, co ma, w to, co jej elitarna szkoła uważa za najcenniejsze: w rzuty z dystansu.

6. Premiera Sandmana 5 sierpnia

Po latach spędzonych w więzieniu Morfeusz (Król Marzeń) wyrusza w podróż przez różne światy, aby znaleźć to, co zostało mu skradzione i odzyskać swoją moc.

Kino

1. „Jaka karma jest winna?” Premiera 3 sierpnia

Kiedy jej siostra i siostra z liceum postanawiają wyjść za mąż, Sarah musi odkryć, czy jej rzekome nieszczęście rzeczywiście jest przyczyną jej trudności.


https://www.youtube.com/watch?v=IFISehgP7jQ

2. Premiera „Buba” 3 sierpnia

Kiedy młody oszust i jego manipulujący brat dołączają do lokalnej mafii, ich obsesja na punkcie zrównoważenia karmy przeradza się w komiczną brutalność.

3. Premiera „Sezonu ślubnego” 4 sierpnia

Pod presją rodziców, aby znaleźć partnera, Asha i Ravi udają, że umawiają się na randki w okresie ślubu. Ale ich oszustwo idzie na marne, kiedy naprawdę się zakochują.

4. Premiera „Cartera” 5 sierpnia

Mężczyzna budzi się nie pamiętając niczego. Kierowany tajemniczym dźwiękiem urządzenia w jego uchu, wyrusza na niebezpieczną misję ratowania zakładnika.

5. The Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie będzie miał premierę 5 sierpnia.

Żółwie i tajemnicze moce ninja stają przed ostatecznym testem, gdy bezwzględne stworzenia z innego świata próbują rozpętać całkowity chaos.

6. Premiera Darlings 5 ​​sierpnia

Badro ma nadzieję, że jej zły mąż zmieni się, jeśli przestanie pić. Ale kiedy jej gniew wywołuje tragedię, ona i jej matka podejmują śmiałą (choć niezdarną) zemstę.

7. Premiera Family Mother 6 sierpnia

Mając na głowie wszystkie obowiązki rodzinne, matka stara się znaleźć większe mieszkanie, które odpowiadałoby jej nowym potrzebom.

Przeczytaj także

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.