Oto seria Netflix, która obecnie się wyróżnia – FayerWayer

W pierwszym tygodniu tego nowego miesiąca Netflix W dalszym ciągu dostarcza wysokiej jakości treści, aby zwalczyć nagły spadek liczby subskrybentów i nie pozwolić na ucieczkę konkurencji.

Gigant nadawczy co tydzień prezentuje nowe wydania, aby zachwycić wszelkiego rodzaju publiczność, a tym razem przychodzimy, aby Ci je pokazać Jakie serie są prezentowane w tym tygodniu na platformie:

Nie słowo

Polski thriller kryminalny oparty na powieści Harlana Cobena, z udziałem Magdaleny Boczarskiej i Leszka Lichoty. Oficjalne podsumowanie mówi nam:Zniknięcie młodego mężczyzny po śmierci przyjaciela zmienia życie mieszkańców zamożnego warszawskiego przedmieścia i obnaża ich sekrety i kłamstwa.”.

intuicja

Michelle Brown, Ana Lucia Dominguez i Sebastian Martinez występują w tym kolumbijskim thrillerze stworzonym przez wenezuelskiego pisarza Leonardo Padrona. W swoim podsumowaniu ostrzegają nas przed tą produkcją, która przykuła uwagę od premiery: „Mężczyzna chcący zemścić się na organizacji handlującej narządami, która przypadkowo zabiła jego żonę, angażuje się w kobietę, która otrzymała jego serce.”.

skandal anatomii

Ta krótka seria mówi nam w swoim podsumowaniu:Sophie jest żoną potężnego polityka i prowadzi dostojne i luksusowe życie. Ale wszystko zaczyna się rozpadać, gdy wybucha skandal wokół jej męża i zostaje on oskarżony o rażące przestępstwo.”.

Produkcja jest adaptacją książki o tym samym tytule, napisaną przez zdobywcę nagrody Emmy Davida E. Kelly’ego, a kierowana przez Sienna Miller, Michelle Dockery i Robert Friend.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *