Oto ukryte prognozy w filmach Disney Pixar

ten Kino Z Disney Pixar ukryj trochę Prognozy Zauważyło go tylko kilku fanów. Twoje ulubione filmy przewidują niektóre z najbardziej epickich scen, o których opowiemy poniżej.

Potworna korporacja.
W jednej scenie Mike Wazowski i Sullivan przewidzieli Wstrętny Śnieżny Potwór Zanim zostanie wygnany za ukrywanie Bo.

„Wystarczy pomyśleć o nazwach takich jak Obrzydliwy bałwan ten Potwór z Loch NessWszystkich łączy jedno… zostali wygnani, mówi Mike przed spotkaniem z białym potworem żyjącym w najzimniejszych górach miasta.

Zanim Elinor zamieni się w przerażającego niedźwiedzia, film odważny Zwróć uwagę na tę scenę w pierwszych minutach.

To moment, w którym Merida i jej mama grają Elinor, ta ostatnia ją wyraża „Zjem cię” Jako żart.

Później, podczas kłótni matka-córka, Merida krzyczy na Elinor, że jest potworem, nigdy nie wyobrażając sobie, że zostanie jej matką. bardzo Za kilka minut.

Pocahontas
w Pocahontas Istnieje również zaskakujące oczekiwanie, ponieważ Kkatta ostrzega mieszkańców wioski przed nadchodzącymi osadnikami.

Kikata Kreia wilki palą Metafora dla osadników, którzy mają zająć wioskę.

„Oni nie są tacy jak my, to dziwne bestie o ciałach, które świecą jak słońce” – mówi. kikata Nie wiedząc, że do miasta najedzie grupa ludzi z bronią.

Król Lew
Mufasa ważna przepowiednia Przed śmiercią wspomina również przemówienie o zmierzchu obok Simby.
Czas króla wschodzi i zachodzi jak słońce. Pewnego dnia, Simba, słońce zajdzie za moimi rządami i wyjdziesz z tobą jako nowy król
ten przepowiednia Mufasa zostaje uświadomiony, gdy Simba znajduje swoje ciało przed zachodem słońca, oznaczając koniec jego panowania.

następnie Simba Przejmuje w jasnym słońcu, tak jak przepowiednie ojca.
Iniemamocni

jedna moda Przewiduje koniec Syndromu, ujawniając, że nie lubi projektować płaszczy superbohaterów, ponieważ są one niewygodne.

po minutach, Zespół Utyka w turbinie, która go zasysa i rozbija na strzępy.

Zabawka
Pan Foreman przewiduje scenę wysypiska w Historia zabawek 3, kiedy w drugim filmie Śmierdzący Pete we wszystkich zabawkach krzyczy dziwną frazę.
Wszyscy zapomnicie i spędzicie życie na śmietniku!
w Historia zabawek 3, wszystkie zabawki Andy’ego trafiają do kosza na śmieci z ogniem i chociaż wszystkie są wypalane, słowa brygadzisty pozostają tajemnicą.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *