Otrzymaj milionowy zwrot do Anteny 3

Wyprodukowany przez Atresmedia Televisión we współpracy z Gestmusic (Banijay Iberia), lokalną adaptacją rozrywkowego formatu Banijay, Niskie pieniądze, Powróci na ekran Anteny 3 po pierwotnej premierze w 2011 roku.

złapać milionKlasyczny format pytań i odpowiedzi powraca do Anteny 3 z serią wydarzeń specjalnych, świętujących 10 lat od jej przybycia do Hiszpanii.

jest lokalną adaptacją Niskie pieniądze, format Banijay Entertainment, który powraca z hiszpańską wersją po pierwotnej premierze w 2011 roku.

Prezentowany przez Manela Fuentesa nowy „Catch a Million” został wyprodukowany przez Atresmedia Televisión we współpracy z Gestmusic (Banijay Iberia). Już rozpoczęli nagrywanie i wkrótce przybędą na Antena 3.

Po raz kolejny pary uczestników będą próbowały zdobyć jak najwięcej, pokonując serię pytań, które stawiają pieniądze u drzwi legendarnej już pułapki programu. Zachowanie mechanizmów, które spopularyzowały format, złapać milion Stawia na stół 1 milion euro w realnej gotówce (40 paczek po 25 000 euro każda). Celem gry jest zatrzymanie jak największej ilości pieniędzy aż do ostatniego pytania.

Zawodnicy będą musieli odpowiedzieć na osiem pytań. Pierwsze cztery pytania mają cztery opcje odpowiedzi, ale jedyna opcja jest najlepsza. W kolejnych trzech pytaniach będziesz mieć trzy opcje odpowiedzi. W ósmym i ostatnim pytaniu zawodnicy wybierają opcję „wszystko albo nic”: będą tylko dwie możliwości, jedna prawda, a druga fałsz.

Podczas gry zawodnicy mogą włożyć wszystkie pieniądze w jedną odpowiedź lub rozdzielić je na kilka, ale zawsze muszą zostawić odpowiedź bez pieniędzy. Gdy czas się skończy, pieniądze, które nie zostały włożone do jednego z automatów, zostaną utracone. Paczki, które nie wypadają przez właz, to te, które biegacze zabierają do domu.

Tinet Rubira, dyrektor generalny Gestmusic, komentuje: „Po raz ostatni produkowałam” Niskie pieniądze W 2014 roku odrodzenie będzie wszystkim, co hiszpańska publiczność pokochała w oryginalnym serialu, z nowym nowoczesnym akcentem. Przepełniony napięciem i dramatem, nie możesz nie zaangażować się w podróż jeźdźca”.

Lucas Green, Globalny Dyrektor ds. Operacji Treści w Banijay, mówi: „Niskie pieniądze Konsekwentnie dostarczaj wysokiej jakości rozrywkę z podnieceniem i niebezpieczeństwem w teleturniejach, które urzekają widzów. Po udanym powrocie do zdrowia na początku tego roku w Izraelu, wspaniale jest zobaczyć kolejny powrót, pokazujący ponadczasowy urok tej formuły.

Pierwotnie stworzony w 2010 roku przez Remarkable TV, część Banijay UK, Niskie pieniądze Został zaadaptowany w ponad 54 regionach, w tym w Stanach Zjednoczonych i Francji. W Polsce 22. sezon polskiego programu TVP2 Endemol Shine wzrósł średnio o 73% w swoim harmonogramie, a udany restart w Izraelu powrócił po dekadzie braku emisji, a jego emisja wzrosła o 53% w stosunku do przeciętnego harmonogramu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *