Otwórz oczy: film, który musisz obejrzeć Stranger Things

Otwórz oczy Oto nowy dziwny i tajemniczy polski thriller na Netflix, który musisz obejrzeć.

Serial oparty jest na powieści autorstwa Katarzyna Berenika Miszczuk, „Druga szansa”i będzie zawierał 6 rozdziałów, w których poznamy nastolatkę cierpiącą na amnezję, która trafia do szpitala psychiatrycznego w celu leczenia różnych zaburzeń pamięci, gdzie zaczynają się dziać dziwne rzeczy, które sprawiają, że zastanawia się nad powodami jej uwięzienia i powodami jej pobytu tam.

Netflix Zawiera już wiele polskich seriali pełnych tajemnicy, morderstwa, elementów nadprzyrodzonych i intryg, takich jak szlam (która zaczyna się od bardzo dziwnego morderstwa z udziałem prostytutki i polityka oraz odrobiny nadprzyrodzonego horroru), lasy (Na podstawie powieści Harlana Cobaina, który również napisał Dziwni i wrogowiee) lub 1983, oraz Otwórz oczy Do listy dołącza opowieść, która obiecuje bawić się umysłami widzów.

Oficjalne podsumowanie polska seria „Po tragicznym wypadku nastolatka z amnezją próbuje odbudować swoje życie w centrum zaburzeń pamięci, ale nabiera podejrzeń co do jej niekonwencjonalnego leczenia” — mówi Netflix.

przyczepa:

Pierwszy zwiastun nie mówi zbyt wiele o historii ani bohaterach, ale pokazuje, że wielu nastolatków znajduje się w ciemnym, dziwnym szpitalu, gdzie rzekome zabiegi są postrzegane jako rządowe eksperymenty, jak to miało miejsce w przypadku Jedenastki w Hawkins. w laboratorium Dziwne rzeczy.

Anna Nagler Producent serialu powiedział: „Z przyjemnością przedstawiamy użytkownikom tę opisową i poruszającą historię Netflix w Polsce i na całym świecie.

Twórcy serialu mówią, że to wszystko opowieść o trudnościach dorastania i odnalezienia własnej tożsamości, ale z pewnym zwrotem akcji, że w centrum, w którym toczy się historia, dzieje się coś bardzo dziwnego, a nie chodzi o to, by wiedzieć czy to się naprawdę dzieje, czy to wszystko jest w głowie bohatera, który nadal cierpi z powodu konsekwencji traumy, której doznała, zanim tam dotarła.

Kiedy otwiera się twoje oczy?

Pierwszy zwiastun potwierdza, że ​​serial pojawi się na Netflix w dniu 25 sierpnia br.

Jaki jest temat otwórz oczy?

String stara się wymazać plik Granice między marzeniami a rzeczywistością, opowiada historię Gołkaktóry po utracie rodziny trafia w centrum zaburzeń pamięci. Tutaj zaczyna komunikować się z innymi pacjentami, którzy przeżyli tę samą traumę. Ale jego leczenie zaczęło wydawać mu się podejrzane, kiedy zaczął mieć dziwne i zbyt realistyczne sny, co skłoniło go do zastanowienia się, czy to miejsce jest naprawdę tym, za kogo się podaje.

Julka próbuje uciec i dowiedzieć się prawdy o tym, co się z nią dzieje, ale okazuje się to bardziej skomplikowane, niż się spodziewała, i tu zaczynają się prawdziwe problemy.

Gołka Jest bardzo nowoczesną bohaterką próbującą rozwikłać tajemnicę swojej tożsamości i świata, w którym się znajduje. Aby odkryć prawdę, musisz radzić sobie z kłamstwami i oszustwem. Jej historia pełna jest napięć, zwrotów akcji. To wyjątkowy projekt, który łączy gatunki, które naprawdę cenię: miłość, horror, kino gotyckie, tajne filmy, ulicę, teatr czy dramat młodzieżowy. Byliśmy bardzo podekscytowani stworzeniem tej historii! mówi produkt Adriana Banka.

Ansar:

Grała główne role Maria Warniuk, Ignasi Lis, Michai Sikorsky, Wojciech Dolatowski, Claudia Kosista, Zuzana Galewicz, Marta Neradkiewicz, Sara Siler Jezerska, Paula Kroll i Marcin Czarnik, który pojawia się jako Ronin Mag w Wiedźminie, Martina Nwakoska.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *