Outlander, sezon 6: Kiedy premiera Starz na Netflix?

Outlander zakończył swój szósty ośmioodcinkowy sezon w Starz kilka dni temu, a teraz fani czekają, aż ten odcinek trafi do Netflix, zastanawiając się, kiedy będzie data premiery.

nieznajomy z domuPo prawie dwóch latach nieobecności sezon 6 miał swoją premierę na początku marca z nowymi historiami o Jamie i Claire, ukochanej parze widzów, którzy są przywiązani do swoich ekranów od czasu premiery serialu. W 2014 r. przez transmisję sieciową gwiazdy.

Fani zastanawiają się, kiedy 6 sezon Outlandera będzie miał premierę na Netflix

Outlander sezon 6 pozostał na ekranie do pierwszych dni maja, a niszczycielski sezon zakończył się nie tylko dla Jamiego, Claire i reszty rodziny Frase, ale także dla milionów widzów, którzy byli świadkami okoliczności, w jakich grała para. Sam Heogan s Caitriona Balf.

Chociaż sezon 6 Outlandera właśnie się zakończył na Starz, fani serialu inspirowanego Dianą Gabaldon zastanawiają się, kiedy trafi na platformę streamingową. Netflix Ostatnie osiem odcinków dramatu fantasy. Widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość podczas oczekiwania.

Pamiętaj, że 5 sezon Outlandera pojawił się na Netflix jakiś czas temu w różnych częściach świata. Jednak piąta część została pokazana w Transmitter amerykańskiej publiczności dopiero 10 maja 2022 r. To znaczy dwa lata po wydaniu dwunastu odcinków na Starz 1 maja 2020 r.

W związku z tym, ponieważ Outlander sezon 6 zakończył się 1 maja 2022 na Starz, Nie zostanie wydany w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych do maja 2024 roku.. Jedynym sposobem na wcześniejsze wydanie ostatnich ośmiu odcinków jest zmiana umowy dotyczącej praw przez Starz z globalnym gigantem nadawczym.

Sezon 6 Outlandera może mieć premierę w serwisie Netflix w Ameryce Łacińskiej w maju 2023 r.

Jednak w innych częściach świata dzieje się to inaczej. W Ameryce Łacińskiej piąty sezon Outlandera pojawił się na Netflix 10 maja 2021 roku, rok po premierze w Starz Network w Stanach Zjednoczonych. Więc, Szósta odsłona ma pojawić się w audycjach w maju 2023 roku.

Należy zauważyć, że są regiony na świecie, w których nowe odcinki emitowane w Starz na Netflix pojawiają się 24 godziny po emisji w ich sieci macierzystej. Według Cheatsheet Outlander Season 6 jest obecnie dostępny w krajach takich jak Belgia, Francja, Indie, Malezja, Japonia, Hongkong, Polska, Korea Południowa i Singapur.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.