„Ozuna premierowo EP z udziałem Afro Rhythm” | dzienne menu

„Ozuna premierowo EP z udziałem Afro Rhythm” |  dzienne menu

As muzyki miejskiej ozon Po raz pierwszy prezentuje produkcję, w której króluje afro-pop z miejsko-karaibską fuzją, której towarzyszy jego kultowy, melodyjny głos na swojej nowej EP-ce zatytułowanej „afro”. Rezultatem jest nieodparta kombinacja zaraźliwej muzyki z idealną letnią atmosferą.

Oprócz tego długo oczekiwanego wydawnictwa, supergwiazda z Puerto Rico ma premierę oficjalnego teledysku do głównego utworu z tej EP-ki, zatytułowanego „Tucu”, powstałego we współpracy z Amarionem. Teledysk, nakręcony w Puerto Rico i pod kierunkiem Fernando Lugo, oddaje wspaniały rytm i flow obu artystów, którzy pojawiają się w rytmie tej piosenki, otoczeni atmosferą lata, docenieniem kobiecego piękna, a także fabułą w nim triumfuje. Aby nadal cieszyć się imprezą.

Okładka „The Afro”, nowej EP-ki Ozuny

Afro to ósma muzyczna produkcja Ozuny. EPkę wyprodukował Ozuna wraz z Vicente Saavedrą; oraz Inżynieria muzyczna autorstwa Hi Music Hi Flow.

Lista piosenek afro:

Perła w SJ

opuszczona wyspa

Tuco przedstawił Omariona

Akwarela

Eva Longoria z Davido

Uzdrów moją duszę

Bland ze swoją mamą, Lai

Z drugiej strony należy zaznaczyć, że latem tego roku rozpoczyna nową trasę koncertową po Europie „Ozuna Afro Euro Tour”, gdzie po raz pierwszy wykona na żywo utwory afro. Trasa rozpocznie się 7 lipca w Paryżu. Wśród 16 potwierdzonych już dat znalazły się koncerty w Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Włoszech, Polsce, Holandii i Izraelu.

Potwierdzone daty Ozuna Afro Euro Tour:

7 lipca, Paryż, Francja

8 lipca, Marbella, Hiszpania

9 lipca, Ibiza, Hiszpania

14 lipca, Gdańsk, Polska

15 lipca, Den Haag, Holandia

16 lipca, Santander, Hiszpania

20 lipca, Mediolan, Włochy

21 lipca, Walencja, Hiszpania

22 lipca, Madryt, Hiszpania

23 lipca, Barcelona, ​​​​Hiszpania

28 lipca, Rzym, Włochy

29 lipca, Belle Bienne, Szwajcaria

31 lipca, Tel Awiw, Izrael

4 sierpnia, Kadyks, Hiszpania

5 sierpnia, Galicja, Hiszpania

6 sierpnia, Torrevieja, Hiszpania

O Ozunie

Wielokrotnie nagradzany portorykański piosenkarz i autor tekstów Ozuna jest jednym z najwybitniejszych artystów muzyki latynoskiej na świecie. Od początku swojej kariery w 2015 roku Ozuna otrzymał niezliczone nagrody, w tym listę najbardziej wpływowych ludzi magazynu Time (2019), BMI Contemporary Latin Songwriter of the Year (2019, 2021) i Contemporary Latin Song of the Year. „Taki Taki”. (2020).

Swoją pierwszą z dwóch latynoskich nagród GRAMMY zdobył w listopadzie 2020 roku za współpracę z Rosalíą „Yo x Ti, Tú x Mí”. Otrzymał także nagrodę za wyjątkową ewolucję podczas Latin American Music Awards 2021. Na Dominikanie otrzymał nagrodę Soberano Solidario podczas rozdania Soberano Awards 2021 za swoją działalność humanitarną. Latem 2022 roku wraca w trasę koncertową po Europie, występując przy pełnych salach w miastach między innymi w Hiszpanii, Francji i we Włoszech. W sierpniu 2022 roku wraz z francusko-kongijskimi raperami Jamesem i RedOne wydał „Arhbo”, piosenkę do oficjalnej ścieżki dźwiękowej Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze . W październiku 2022 roku wydał swój piąty solowy album, OzuTochi; Następnie nastąpił największy hiszpańskojęzyczny debiut YouTube w 2022 roku, „Monotonía”, powstały we współpracy z kolumbijską supergwiazdą Shakirą. W listopadzie 2022 roku otrzymał uznanie od Sony Music Latin za przekroczenie 50 miliardów wyświetleń audiowizualnych wszystkich swoich albumów: Odisea, Aura, Nibiru, ENOC i OzuTochi. 18 grudnia 2022 roku Ozuna wystąpił na żywo podczas ceremonii zamknięcia Mistrzostw Świata FIFA Katar 2022. Warto zaznaczyć, że Ozuna jest obecnie reprezentowany przez Vicente Saavedra, Demelo V.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *