Pamiętniki widzów | korespondent

Pamiętniki widzów |  korespondent


Atmosfera. Kot nalega na jej przyczyny żywieniowe. Podejmij jedną, dwie, piętnaście prób, aby znaleźć odpowiedź na swój głód, a odpowiedzi już są. Czego jeszcze szuka kot? Najwyraźniej lub później uwaga jest wzruszeniem jego towarzyszy podczas zakwaterowania i podróży. Gdy kot rozwiązuje swoje sprawy, dzień gaśnie i dzwonią dzwony nadchodzącej wiosny. Ptaki zaczęły swoje pieśni dokładnie za sześć godzin i dwadzieścia dwie minuty. Indygo pojawiło się na przeciwległej ścianie w ciągu ostatnich 26 godzin.

**

Z pudełka pocztówek: jeden z nich to autoportret Rembrandta, teraz w cudownej Kolekcji Frick. Cichy gest, w dłoni trzymającej kij. Ubranie odznacza się wyjątkowym bogactwem, a głowę rozpoznaje mocny światłocień. Druga kartka pocztowa, również z Frick Collection w Nowym Jorku, jest opisem, w odległej chwili, artysty walczącego z bykami, Edwarda Maneta. Cztery główne powody do niepokoju: W węźle palety, pod nią, jej czarny cień jest ledwo zaakcentowany. Kolejny obraz Rembrandta będący absolutnym wyjątkiem od Fricka: Rycerz polski, tytuł, który nosi również arcydzieło Antonio Muñoza Moliny. Wyszukiwarka Google dla wszystkich powyższych, str.

**

Upewnij się, że kupujesz certyfikowane drewno od odpowiedzialnych producentów. Jest to niezbędne, jeśli nadal nieodpowiedzialnie konsumujemy [y se] Będą nadal wycinać lasy, ponieważ jest to ich źródło dochodu. Wszyscy musimy przyczynić się do powstrzymania nielegalnego pozyskiwania drewna, a to oznacza, że ​​drewno jest certyfikowane… zmienia wszystko, a jeśli jest „droższe”, to jest droższe tylko w krótkim okresie… ”(pisze Tatiana Bilbao ))

**

Powrót do podstaw: człowiek, który sadził drzewa, Jean Jeonou.

**

Ach, Caifanes: proszę, oczyść mnie, kochaj / uwolnij mnie od wszelkiego zła, moje ciało ,,, ´

**

Rolololón of the Wonderful Waterboys: Będę płakać, kiedy odejdziesz … znajdź ją na YouTube, proszę.

**

Chwała i oszczerstwa dla Ignacio Diaz Moralesa, mistrza i profesora absolutnego w Itso School of Architecture. Portrait Intentone: fosforyzujący, bardzo przystojny, bystry umysł i rozmowa, oczy są tak niebieskie, że kiedy się złości, tracą swoje miejsce, co często się zdarza; Nieudany arystokrata, który przede wszystkim starał się zaprzyjaźnić z Loizagą Corcuera, Palomarem i rodziną Martínez Negrete; Ostrożnie ukrył swojego brata Jose, wybitnego prawnika z dzielnicy San Jose de Gracia; Zaciekły wobec swoich przyjaciół i wrogów, a czasem nawet z ukochaną rodziną. Zorganizował najpiękniejszego pastora Guadalajary w swoim domu w Zapopan; Kupił tę ziemię, spodziewając się, że ktokolwiek powiedział mu, że kupi ją pierwszy: Soledad Orozco de Palomar. Bohater Mixton, nienaganny rycerz z kościoła Grobu Świętego w Jerozolimie; Zegarmistrz i astronom, ogrodnik, zaginiony muzykolog, średniej wielkości pianista, pijący cztery lub pięć kieliszków tequili dziennie, a lista może być na stronach ,,,

Powyższe jest zapowiedzią przygotowywanej przez niego powieści Ryo, która zostanie nazwana przez Marię Suite Tabatia. Zostanie opublikowany jako autor nieznany pod pseudonimem Nemo, teraz nazywam się Nikt.

**

Proa in parís, llueve lub truene. Avanzan los Preparativos. Pokój wam, żal (żal, pokonał was).

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *