Panama wyróżnia się w eliminacjach Miss Supranational 2022 w Polsce

Panama wyróżnia się w eliminacjach Miss Supranational 2022 w Polsce

Przedstawiciel Panamy w Miss Supranational 2022, Cecylii MedyniePojawiłem się w nocy wstępny O ważnym konkursie.

Zgadza się, decydujący konkurs korowód, który pozwoli jury wyłonić podczas finałowego wieczoru 24 kandydatki, odbył się we wtorek, 12 lipca, a Panama wyglądała elegancko i spokojnie.

Modelka i aktor z Panamy, Cecylii MedynieWystępując w swoim programie, miała na sobie różowy kostium kąpielowy; Później przyszła kolej na pokaz strojów wieczorowych, a Panamka założyła projekt Honecora Sandovala z dodatkami zaprojektowanymi przez Chasa Panamę i George’a Wittelsa.

Miss Supranational 2022. Konkurs wstępny

https://graph.facebook.com/v8.0/instagram_oembed?url=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCf89dd-ri16%2F&access_token=EAAGZAH4sEtVABAI9DlNMeYL5DBj7szxBOGZBZASfzPQEHYTcpZAAMATYJwZCsX5nqOg3 ZA jrA 0YW 9qhxLWqG23u8DZAlBleZahODjcoFpvnSfZA8S8obGNICCXCOAyLjHe7OkSgBBhQfmOXIcWAFzs1U6k0V9ZC08Affxwar1rHvdPog6lJZBVU3LeJ7LduCmWWQzQZD

Nagrody

Warto zaznaczyć, że od początku konkursu piękności Cecilia Medina wystąpiła w dwóch konkursach; On Pani Supra Modelka Pozostając w top 11 i Pani elegancji W pierwszej piętnastce.

Kiedy jest ceremonia końcowa?

W tym roku odbędzie się 13. edycja konkursu Miss Supranational przypadająca na rok 2022 Piątek 15 lipca Lub w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu, Polska.

Na zakończenie imprezy, Rap ShanikaMiss Supranational 2021 Namibia ukoronuje swoją następczynię.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *