Passion de Gavilanes 2: Wszystko o Jeronimo Cantillo, aktor grający Andresa Reyesa i syna Franco i Sarity | wiek | Kolumbia | Telemundo Telenowele | nnda nnlt | Chica

Kim jest Jeronimo Cantello? Kolumbijski aktor zagra Andresa Reyesa, syna Franco i Sarity, in „Pasja do Gavilanis 2″, więc wszyscy obserwatorzy Telemundo telenoweli chcą wiedzieć więcej o artyście, na przykład o jego wieku, zawodzie i zdjęciach na Instagramie. Drugi sezon powieści przyniesie nową historię, wielkie niespodzianki i odnowioną ekipę z młodymi aktorami, Daną Garcią, Mario Cimaro, Paulą Rey, Juanem Alfonso Baptistą, Natashą Klaus, Michelle Brown i innymi.

więcej informacji: Data premiery drugiego sezonu „Pasión de gavilanes”

ten serial telewizyjny Jest to jeden z najbardziej udanych języków hiszpańskiego nie tylko w Kolumbii, ale także na arenie międzynarodowej. ten produkcja telewizyjna Preferencje w regionie, prowadzone z publicznością ChileWenezuela PeruEkwador Portoryko, ale także na innych kontynentach.

ten wyobraźnia Przyszedł do mnie BułgariaRumunia i Serbia IzraelRosja i Polska m.in. Ale jedna z postaci, która przyciągnęła najwięcej uwagi, została nagrana Argentyna: „Pasja Jastrzębia Był to najchętniej oglądany zagraniczny serial telewizyjny w historii tego kraju z 30 milionów widzów Do teraz.

Nagradzana Telenowela, która zadebiutowała w mały ekran 21 października 2003 r. będziecie mieli teraz kolejną szansę na dalsze zadziwianie mas. dla niego Sezon 2 Wydała swój pierwszy zwiastun i wszystko wskazuje na to, że będzie to jedno z wydarzeń w 2022 roku, a jej odnowiona załoga wprowadzi talenty takie jak Jeronimo Cantello.

Jeronimo Cantello ze swoimi kumplami z „Passion de Gavilanes 2”, Yari Santana z Natashą Kalos i Michaelem Brownem. (Zdjęcie: Yari Santana/Instagram)

Kim jest Jeronimo Cantello, który da życie synowi Franco i Sarity?

Twój wiek

Jeronimo Cantello Ogłoszono aktora, który da życie Andres Reyes Elizondo, syn Franco i Sarity, in Drugi sezon „Pasji dla sokołów”. Artysta urodził się 4 września 1993 roku w Valdobar w Kolumbii, co dało mu 28 lat. Jest synem polityka Melquiades Cantelo Costa Były prokurator generalny Romuald Sommth. Bracia Melquiades Cantelo.

Ścieżka

Jeronimo Cantello Karierę w telewizji rozpoczął w 2012 roku od roli Nino Mickeya Donado w „Amor de Carnaval”. Następnie praca, która dała więcej mocy jego krótkiej karierze, była: Caleth Morales w „Los Morales”W 2017 roku serial oparty jest na życiu kultowej piosenkarki Vallenato. Brał również udział w „Aníbal Sensation Velásquez”,burza miłości„Tak”ukryta prawdaDo roku 2020.

Powiedział w „Buntownikach”

Ponadto Cantelo zaskoczył swoich zwolenników informując go, że będzie częścią Nowa generacja „Rebelde”Projekt Netflix Kto zagra postać? Dixon. „Rodzina! Z radością ogłaszam, że jestem częścią nowej generacji Rebelde!” Dodał później w innym poście: „To dopiero początek pięknego projektu stworzonego z miłością, szacunkiem i wdzięcznością… Naprawdę Cię pragnę aby móc cieszyć się tą historią”, książki.

Część obsady "Buntownik", nowe wydanie "Metoda Rebeldiego".  (Zdjęcie: Netflix)
Część obsady „Rebelde”, remake’u „Rebelde Way”. (Zdjęcie: Netflix)

Twoja twarz jest jak muzyk

ten Kolumbijski aktor Swoje umiejętności wokalne zademonstrował już w „Los Morales”. To kolejny talent, który posiada Jeronimo Cantello: śpiew. Gwiazdy też miały taką karierę solista W muzyce z niektórymi piosenkami, takimi jak „Miałem Ciebie” ten „eskina”.

twoje sieci społecznościowe

Wraz z rozwojem kariery Jerónimo Cantillo cementuje się jako jeden z Większość obserwowała młodych aktorów w mediach społecznościowych. W twoim koncie Instagram, na przykład przekroczyła 673 tys. obserwujących. W tej przestrzeni zamieszcza zdjęcia i filmy ze swoich najnowszych projektów w branży, a także chwile z życia codziennego.

ZDJĘCIA JERÓNIMO CANTILLO NA INSTAGRAMIE

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *