Październik żegna się nowymi piosenkami: El Polaco, Manuel Turizo, María Becerra, Rihanna i nie tylko

Październik żegna się nowymi piosenkami: El Polaco, Manuel Turizo, María Becerra, Rihanna i nie tylko

piątek 28 października 2022 | 13:04

Z końcem października wielu artystów muzycznych wydało nowe utwory, które sugerują przekroczenie oczekiwań melomanów. Wśród nich są Manuel Torrizo, El Pulaco, Rao Alejandro, Julieta Venegas i inni. Dowiedz się, co nowego teraz.

Manuel Torizo A Maria Becerra wydała piosenkę „Ecstasy”. Wszyscy z niecierpliwością czekali na to, co ci dwaj artyści mają w zanadrzu. Oboje stają się romantyczni, aby pokazać nam, jak budowany jest związek pomimo każdej sytuacji. Piosenka będzie częścią nowego kolumbijskiego albumu „2000”.

„Czuję się bardzo podekscytowany, widząc, co osiągnę dzięki mojej muzyce, to bardzo piękny temat pełen miłości, jak wszystko, co robię dla moich fanów, i mam nadzieję, że będę nadal zaskakiwał ich kolejnymi piosenkami i tym, co kocham robić. którym jest muzyka” za pośrednictwem artysty.

„Éxtasis” będzie częścią trzeciego studyjnego albumu Turizo, który będzie nosił nazwę 2000, nawiązując do roku urodzenia piosenkarza. Artysta zapowiadał, że będzie to całkowicie zróżnicowana produkcja, o czym przekonali się fani jego najnowszej piosenki „La Bachata”.

Ten najnowszy temat to jeden z najgorętszych tematów w dotychczasowej karierze piosenkarza, który zgromadził ponad 181 milionów wyświetleń na YouTube i dotarł na szczyty list przebojów na całym świecie.

Link do odsłuchania całej piosenki: https://youtu.be/BhSy_vCgybI

Z drugiej strony drugim artystą, który wydał nową piosenkę, jest PolskiWspółpraca z La China Suárez, która wspólnie obstawia scenografię czystej cumbii, zgodnie z oczekiwaniami artystki: „La China jest bardzo skromna, utalentowana i w kontakcie z nią komunikujemy się” – podkreślił Ezequiel.

Artyści oczekują lata z Cumbia „Nie chcę cię więcej widzieć”. Po wydaniu jego albumu „El Ángel que me guia desde el cielo” standard sceny tropikalnej nie ustaje i stawia na nowe piosenki.

„Motyw przyniósł mi jakiś czas temu przyjaciel producenta, Chester Zeta, i pracowałem nad nim przez jakiś czas, aż znalazłem ostateczną wersję. Potem zacząłem szukać dziewczyny, która mogłaby to zrobić i kiedy Widziałem, jak La China zaczęła śpiewać. Nie wahałem się. Pisząc do niej, powiedział Ezequiel.

Link do odsłuchania całej piosenki: https://youtu.be/Fe57a6qpoi0

teraz tak. Wszystko gotowe na Saturno, nowy album studyjny autorstwa ru aleksander. Oznacza to, że jego fani od tygodni zastanawiali się, kiedy mają poznać nowe szczegóły dotyczące premiery, ale Portorykańczyk wysłuchał ich próśb i chciał ich zachwycić informacjami, które szybko ich zrewolucjonizowały.

Po premierze jego nowego singla „Dime Who”, wyprodukowanego przez Tainy, ukazał się on w piątek, 28 października. Pod koniec filmu widzimy, jak artysta ujawnia datę premiery swojego albumu, która ostatecznie ma być 11 listopada.

Wydanie tej nowej piosenki to świeża zapowiedź tego, co usłyszymy za kilka tygodni. Portorykańczyk przenosi nas prosto do lat 80. dźwiękiem syntezatorów opowiadających o miłości, której już nie ma, ponieważ dziewczyna, która go podbiła, całkowicie zmienia swoje życie z kimś innym.

Link do odsłuchania całej piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=4565-VRqNDQ

Po długim czasie wrócił Rihanna Z piosenką na cześć aktora Chadwicka Bosemana, bohatera pierwszej części sagi.

Wydany dziś rano „Raise Me” to piosenka piosenkarki z Barbadosu i część „Black Panther: Wakanda Forever”, napisanej przez Rihannę z Timiladem Obneyem, nigeryjskim artystą znanym jako Thames, i kompozytorem Ludwigiem Goranssonem. Reżyser filmu Ryan Coogler.

Autorzy „Raise Me” próbowali odzwierciedlić utratę ukochanej osoby. „Po rozmowie z Ryanem i usłyszeniu, jaki kierunek chciałby dla filmu i piosenki, chciałem napisać coś, co przedstawiałoby ciepły uścisk wszystkich ludzi, których straciłem w moim życiu. Próbowałem sobie wyobrazić, jak bym się czuł, gdyby Mogę im teraz zaśpiewać i wyrazić, jak bardzo za nimi tęsknię” – powiedział Tims w oświadczeniu.

Temat znalazł się na ścieżce dźwiękowej do „Czarnej Pantery: Wakanda na zawsze”, drugiej części sagi Marvela, której premiera odbyła się w czwartek w Los Angeles. Film zaczyna się 11 listopada.

Link do odsłuchania całej piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=-jd1UnW1_rM

Oto niektóre z nowych piosenek w tej chwili. Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć pełne albumy, z których niektóre ukażą się w nadchodzących dniach. Gatunki muzyczne i motywy, które obiecują dać 360-stopniowy obraz tego, co robi każdy z tych artystów.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *