Pedro Castillo: „Niektórzy ludzie wybrani dwoma tysiącami głosów chcą uciszyć nas i wolę rządu wybranego przez miliony”.

Pedro Castillo: „Niektórzy ludzie wybrani dwoma tysiącami głosów chcą uciszyć nas i wolę rządu wybranego przez miliony”.

Wysłano:

21 listopada 2021 02:10 GMT

Prezydent Peru powiedział, że dotrzyma obietnicy „rozwoju i przemysłu na wsi iw mieście”.

Prezydent Peru Pedro Castillo powtórzył swoje zobowiązanie do „ciężkiej pracy” pośród zawirowań politycznych i presji ze strony opozycji. Zostało to wyjaśnione w sobotę podczas Przemówienie W ramach inauguracji projektu energii odnawialnej w regionie Huambos, w Cajamarca.

„To, co dzieje się w kraju, jest intrygujące, gdy chcemy przywrócić krajowi zasoby, gdy chcemy wykonać dla kraju poważne prace, Niektórzy ludzie, którzy zostali wybrani 2000 i 3000 głosów, chcą nas uciszyć. W Peru chcą uciszyć wolę rządu wybranego przez miliony. „Nie będziemy się tym rozpraszać” – powiedział.

Prezydent powiedział, że dotrzyma obietnicy „rozwoju i przemysłu na wsi iw mieście”. „Ten hałas polityczny Często uniemożliwia to mieszkańcom zorientowanie się, co robimy. Jednak ciężko pracujemy, bo ludzie nas do tego wybrali. „Będziemy nadal walczyć” – dodał.

Castillo powtórzył, że wysiłki jego administracji „muszą być dla ludzi” i że „kraj jest na pierwszym miejscu” i podkreślił, że muszą „Aranżacja domu”, odnosząc się do konieczności dbania o inne obszary terytorium państwa, pomimo „problemów wewnątrz rządu”.

Prezydent wezwał regionalne i krajowe siły polityczne do nadania priorytetu projektom, które zaspokajają najpilniejsze potrzeby ludności, takie jak edukacja, zdrowie i woda pitna. „Mężczyzna ze wsi przyjechał z ludźmi pracować z ludźmi”, skończone.

Komentarz głowy państwa pojawia się wkrótce po Patricii Chirinos, prawodawcy z prawicowej partii Avanza Pais, zaprezentuję przed Kongresem wolny ruch przeciwko prezydentowi, twierdząc, że Castillo jest „moralnie niezdolny” do objęcia urzędu. Przewodnicząca Kongresu Maria del Carmen Alva podkreśliła jednak, że w Parlamencie nie jest promowanie impeachmentu prezydenta. Podobnie odrzucili z innych miejsc inicjatywę Chirinosa.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *