Persan spotyka kierownictwo firmy Cionet w swojej fabryce w Sewilli

Persan spotyka kierownictwo firmy Cionet w swojej fabryce w Sewilli

Persán wraz ze swoim dyrektorem generalnym Antonio Somi i dyrektorem ds. informatyki Jesusem Cabe byli gospodarzami spotkania menedżerów Cionet w swoim zakładzie w Sewilli w czwartek, 16 marca.

CIO i cyfrowi liderzy z takich firm jak Bedapharma, Aisa, Accesor, Megasa, General Dynamics Santa Barbara, University of Seville, San Telmo Business School, Grupo Trans Onuba, Grupo Syrsa, Grupo Joly, Pegasus Aero Group, Arsys i Espacio wzięli udział w spotkanie. . Akcelerator Startów OZE.Przez cały dzień poruszane były istotne tematy, takie jak transformacja cyfrowa, przemysł 4.0, cyberbezpieczeństwo, zastosowanie big data, sztuczna inteligencja i robotyka w świecie biznesu.

Antonio Somi podzielił się projektem One Billion, dzięki któremu Persán rozwija się w ostatnich latach. Podkreślił znaczenie filaru technologii i cyfryzacji jako kluczowego czynnika umożliwiającego pozostałe strategiczne filary firmy: ludzi, zrównoważony rozwój oraz badania i rozwój.

Ze swojej strony Jesus Cabe podzielił się strategią cyfrową sewilskiej międzynarodowej firmy z prawdziwymi przykładami projektów realizowanych przez firmę. Podczas swojej prezentacji duży nacisk położono na to, jak ważne jest, aby zawsze koncentrować się na wykorzystaniu technologii do ulepszania biznesu poprzez mierzenie tworzenia wartości dla każdego projektu.

Na zakończenie sesji uczestnicy odwiedzili fabrykę Persána w Sewilli, jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk Persána na świecie, która uczyniła z Persána jednoczącego lidera w Europie obok Francji (Saint-Vulbas) i Polski (Wrocław i Wróblowice) w zakresie produkcji i sprzedaży środków piorących i zmiękczających.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *