Piątek wraca do Włoch z Fiorentiną

Piątek wraca do Włoch z Fiorentiną

To była tajemnica poliszynela i wreszcie stała się oficjalna. Krzysztof Piątek Zostań nowym graczem w FiorentinaGdzie zagra do końca sezonu pożyczone od Hertha, choć klub „gwałci” to ratuje a Opcja zakupu o nim.

piątek Wracam do Włoch. Po dwóch latach w Niemcy (Lewo Mediolan W styczniu 2020 polecieć do Hertha Berlin), polski napastnik wrócił do turnieju, gdzie W zaledwie sześć miesięcy stać się wszystkim gwiazda.

Kiedy Genua podpisany przez Kraków To było Nie do końca wiadomo Zachodni futbol. ale 32 gole w 65 meczach Ten, który zarejestrował się w klubie na południu swojego kraju, przemawiał w jego imieniu.

powiedział i zrobił, wyszedłem w Genui. Minęło dopiero sześć miesięcy, ale Co sześć miesięcy le dio al conjunto „Rosoblo”. W 21 meczach strzelił 19 goliSkakali dla niego wielcy z Włoch i części Europy.

To było Mediolan Kto zabrał kota do wody, a kto do niej wszedł? Styczeń 2018 popychać 35 milionów dla niego. ten który Zostaw 31 w skarbcach GenuiTylko praca okrągła pół roku piłka nożna.

Ale tam skończyła się jego gwiazda. nie był I nie ma cienia tego, co było był w Genua. Grałem w tę ostatnią rundę 21 meczów poza sezonem, a ja zrobiłem „tylko” jedenaście goli. W następnym sezonie jego korzyści spadły jeszcze bardziej: Barely pięć punktów najpierw 20 sesji.

i Mediolan Pozbyłem się tego. Zamiast pozwolić, by spadły bardziej, sprzedał to Hertha Berlin do 27 milionów W styczniu 2020 odzyskaj dużą część inwestycji w Polsce.

w Bundesliga To też się nie wyróżniało. Czy pierwsza połowa sezonu Pięć bramek w 16 meczachi zeszłego roku nagraj siedem Po kwestionowanym 32 mecze. Liczby są dalekie od tego, co wszyscy widzieliśmy i byliśmy w stanie zrobić.

Mówiono o jego śmierci podczas Lato 2021, ale tak się nie stało i nadal Herta. Ale jego sława słabła prawie znika. W pierwszej połowie tego sezonu ledwo grał dziesięć meczówA tylko cztery z nich są w ciąży. W ciągu 359 minut tylko strzelił Bramka.

I odszedł. ponownie w Styczeń. wielokrotnie Włochy. ten Fiorentina To klub przejął ich usługi, jak Wypożyczony do końca sezonu, z Opcja zakupu która nie przekroczyła kwoty.

będzie nosić koszula numer 19 i Fiorentina Przyjdzie do Ciebie w sobotę, chociaż nie wygląda na to, żeby był dostępny Vincenzo włoski W obliczu pojedynku kwiat’ zagra w niedzielę w Turyn przeciwko niemu Turyn.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *