Pięć filmów do obejrzenia w ten weekend (nie Spider-Man)

Ponieważ Spider-man: No Way Home dominuje na absolutnie każdym billboardzie kinowym na świecie, znalezienie filmu, z którym można by się spotkać, może być trudne. Dlatego już trzeci tydzień z rzędu dzielimy się z Wami krótką listą filmów fabularnych, które mogą Was zainteresować, aby ożywić weekend z przyjaciółmi, rodziną i bliskimi,

Proszę o ciszę

kierunek: Jan Krasiński
dystrybucja: Emily Blunt, John Krasiński, Millicent Simmonds, Noah Joby.
Abstrakcyjny: W świecie najechanym i zniszczonym przez śmiercionośnych kosmitów kierujących dźwiękiem, Evelyn i Lee Abbott żyją ze swoimi dziećmi na odosobnionym ranczo w lesie, w najgłębszej ciszy. Dopóki nie będą hałasować, będą bezpieczne.

Królestwo wschodzącego księżyca

kierunek: Wes Anderson
dystrybucja: Jared Gilman, Kara Hayward, Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray, Frances McDormand, Tilda Swinton, Jason Schwartzman, Bob Balaban.
Abstrakcyjny: Na wyspie w Nowej Anglii w latach 60. harcerz i miejscowa dziewczyna zakochali się i uciekli razem. Inni dorośli i zwiadowcy będą ich szukać na całej wyspie, gdy zbliża się burza.

Dzieciństwo Iwana (dzieciństwo Iwana)

kierunek: Andriej Tarkowski
dystrybucja: Nikołaj Burliew, Walentin Zubkow, Jewgienij Żarikow, Stiepan Kryłow
Abstrakcyjny: Podczas II wojny światowej 12-letni rosyjski chłopiec stoi za liniami wroga, aby szpiegować Niemców, którzy zabili jego rodziców.

L Ucieczka (jazda)

kierunek: Nicholas Winding Refn.
dystrybucja: Ryan Gosling, Carey Mulligan, Albert Brooks, Ron Perlman, Bryan Cranston, Oscar Isaac.
Abstrakcyjny: Tajemniczy kierowca za dnia pracuje jako biznesmen w filmach i mechanik w warsztacie, a nocą staje się utalentowanym kierowcą przestępców. Jego szef, Shannon, szuka pracy w hollywoodzkich filmach lub ucieka za przestępcami. Jednak jego świat zmienia się, gdy poznaje Irenę, samotną matkę, której mąż przebywa w więzieniu, i wplątuje się w napad z udziałem wyższych szczebli mafii.

zimna wojna

kierunek: Paweł Pawlikowski
dystrybucja: Joanna College, Thomass Cote, Borys Szyk.
Abstrakcyjny:
Namiętna historia miłosna między dwojgiem ludzi o różnym pochodzeniu i temperamentach, śmiertelnie nierównych i skazanych na siebie. Film, którego akcja rozgrywa się na tle zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu, przedstawia niemożliwą historię miłosną w niemożliwych czasach.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *