Pierwsza oferta: „Nie!” , „Rzeczy, których ci nie powiedziałem”, „Nigdy więcej nie spadnie śnieg” i „Super, kto?” – Program telewizyjny – 24.08.2022

Nowy film słynnego hollywoodzkiego reżysera (nie! Jordana Peele), romantyczny dramat z Annette Bening (Rzeczy, o których ci nie powiedziałem), jeden z zawsze czujnych polskich reżyserów (Nigdy więcej nie spadnie śnieg Małgorzaty Szumowskiej w reżyserii Michela Englerta) oraz komedii francuskiej (super kto?) to pierwsze cztery programy, które odnawiają billboardy lokalnych kin.

z uciec od! s myPeele stał się współczesnym historykiem, dla którego temat rasy (który jest Afroamerykaninem) był zawsze bardzo obecny. Pierwszy, który był odzwierciedleniem zawłaszczania białych przez czarnoskórą kulturę, również przyznał mu Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny. To było tego warte.

my, który był wręcz przerażający, przeanalizował rozłam gospodarczy w Stanach Zjednoczonych z zadowoloną nuklearną rodziną, która znalazła swoją drugą stronę na marginesie społeczeństwa i ujawniła straszny równoległy świat. Było też bardzo dobrze

W tym momencie nie! Pasuje do bardziej subtelnego stylu i łączy spaghetti western, inwazję obcych, dramat społeczny, a nawet hołd dla Szczęki. Właściwie to rodzaj kombinacji Rekin s Bliskie spotkania trzeciego rodzajuZ dziwnymi statkami, które zaczynają nękać trenera koni do kina w wykonaniu Daniela Kaluuya.

Są pewne obawy, zirytowane spojrzenie i wiele rzeczy, które zostały powiedziane, które wymagają wyjaśnienia. Bill jest dobrym reżyserem, który zawsze powinien tam być.

Rzeczy, o których ci nie powiedziałemw reżyserii William Nicholson (Nominacja do Oscara za scenariusze Gladiator s Kraina CieniA Benning ma połowę pary na granicy rozwodu po 29 latach spędzonych razem. eskorta Bill Knighty Jako mąż ją opuścił i Josh O’Connor (jako syn dotknięty sytuacją), który zdobył nagrodę na festiwalu Barcelona-San Jordi. Opiera się na własnym doświadczeniu życiowym Nicholsona z separacją rodziców.

super kto? Jest to film komediowy wyreżyserowany i z udziałem Philip Lachou. Opowiada o aktorze, który w wypadku samochodowym grając superbohatera, budzi się z amnezją i wierzy w swoją postać. To przezabawna komedia, w której w obsadzie znalazły się znane twarze z francuskiego kina, takie jak Elodie Fontaine, Jean Hughes Engled czy Julian Aruti.

Wreszcie kolejna premiera: Nigdy więcej nie spadnie śnieg O dorastaniu w Polsce, która w latach 90. porzuciła komunizm. Szumowska jest dziś jedną z najciekawszych reżyserek, jak ten film lub na przykład poświadcza. inna ciąża Albo Srebrne Niedźwiedzie, które wygrał w Berlinie. Englert, który tu współreżyseruje, jest fotografem wszystkich filmów Szumowskiej, a poczynając od „Nigdy więcej śniegu nie będzie”, podpisuje również kontrakty do jej filmów.

To historia rosyjskiego masażysty, który trzy dekady temu wstrząsnął zamkniętym społeczeństwem w Polsce. bohater opowieści Alec Otgoff, który zasłynął na całym świecie dzięki udziałowi w serialu Netflixa, Dziwne rzeczy.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.