Pierwszy i szalony RoboCop, półfilozoficzny, krwawy i brutalny szał, który możemy utrzymać

Pierwszy i szalony RoboCop, półfilozoficzny, krwawy i brutalny szał, który możemy utrzymać

Wielu uważa RoboCop, nie tracąc ani jednego przecinka, za jeden z plików Najwięksi bohaterowie akcji Kino to przedmiot, który z wielkiego ekranu przeniósł się do kultury popularnej i choć nie pasował szczególnie do gier wideo i siódmej sztuki po latach 80., stał się standardem dla szalonej akcji, a nawet filozoficzny nowy wiek.

The Reprezentacja technologii Jako filozoficzne spojrzenie na naturę ludzką i solidną krytykę punktu widzenia ludzki kapitalista Praca towarzyszyła Verhoeven Bardzo wstydzę się reszty modyfikacji. W tej chwili, Puchar Robo: Łotrzyckie Miasto Stara się uchwycić świadka pod przewodnictwem Teyona, studia deweloperskiego Terminator: Odpornośći pokazał swoje papiery.

Ten pierwszy zwiastun Rogue City, zapowiedziany w 2021 roku, jest pełen szalonej akcji, krwi i wielu innych złoczyńców do wyeliminowania. Ta gra oczywiście umieszcza nas w niezbyt odległej przyszłości w mieście DetroitKolebka zbrodni w Ameryce. Z perspektywy pierwszej osoby RoboCop: Rogue City to perspektywa nieoficjalny pokaz Do Batman: Arkham, gdzie będziemy musieli uratować miasto Detroit przed bandami złodziei i morderców, które atakują każdy zakątek.

W tej chwili nie ma zbyt wielu szczegółów dotyczących fabuły lub Bawić się poza tym, co możemy zobaczyć. Daleki od bycia przygodą oprawioną w lata „zmartwychwstania” Alex MurphyWygląda na to, że będziemy doświadczać pierwszych chwil jego przyszłości jako robota policyjnego na ulicach Detroit. Wygląda na to, że polskie badanie ma: zbyt ambitny Oprócz stawiania czoła złodziejom, mordercom i wszelkiego rodzaju złoczyńcom, będzie też walka z mechami, zniszczeniem, dużą ilością krwi i amputacja.

W tej chwili data premiery RoboCop: Rogue City nie została jeszcze potwierdzona po ograniczonym czasie czerwiec 2023 jako okno uruchamiania. Dystrybutor Nacon otworzył już jednak rezerwacje zarówno na konsole PS5, jak i PS5. parowyMamy nadzieję, że rozszerzą informacje o powstałe specyfikacje techniczne.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *