Pierwszy zwiastun filmu Live-Action Rycerzy Zodiaku

Pierwszy zwiastun filmu Live-Action Rycerzy Zodiaku

the Dostosowanie do rzeczywistego obrazu Filmy lub seriale animowane są zawsze hitem i na całym świecie Anime Widzieliśmy to w ciągu ostatnich kilku lat w kilku wersjach aktorskich naszych ulubionych seriali. W tych miesiącach nadeszła Twoja kolej na dokonanie kwantowego skoku Akcja na żywo lub wydarzenie bezpośrednie Do Rycerze Zodiakulegendarna seria anime oparta na twórczości Masami Kurumada.

To nie byłby pierwszy raz Rycerze Zodiaku Przeskocz na duży ekran, bo widzieliśmy już inne filmy animowane na podstawie serialu, zarówno w animacji 2D, jak i w CGI, ale po raz pierwszy zobaczymy go w nowej wersji historii stworzonej przez z prawdziwe zdjęcie.

Saint Seiya: Rycerze Zodiaku stali się ciałem i krwią

Sony Pictures Entertainment Udostępnij plik z ostatnich godzin Pierwszy zwiastun akcji na żywo w języku hiszpańskim Do Rycerze ZodiakuMożesz go obejrzeć, klikając wideo u góry tego artykułu.

Polski reżyser Tomasz Bagiński To on podjął wyzwanie pokazania się po raz pierwszy na dużym ekranie Święty Seiya: Rycerze Zodiaku W Akcja na żywo lub wydarzenie bezpośrednie. Film jest głównym bohaterem Machinio Arata z kolei seiya.

Seiya jest nastolatkiem z ulicy Spędzić dzień walcząc, szukając swojej porwanej siostry. Pewnego dnia, podczas jednej z ich walk, Odkrywa, że ​​ma mistyczne moce do którego Cię doprowadziŚwiat walczących świętych, starożytnych magicznych treningów i wskrzeszonej bogini potrzebuje twojej ochrony„. Młody człowiek będzie musiał zaakceptować swój los i poświęcić wszystko.

the film Rycerze Zodiaku Tomasza Bagińskiego ukaże się wyłącznie w następujących kinach 25 majaZostało nam już tylko trochę radości!

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *