Plan zajęć na poniedziałek 21 czerwca 2021 | kultura | zabawa

Dowiedz się, od jakich zajęć kulturalnych możesz rozpocząć tydzień.

Zapowiedź festiwalu

W najbliższy poniedziałek rusza trzecia edycja Zapowiedź festiwaluZorganizowana przez Wydział Sztuki i Kultury w Espoole. Jest to uniwersytecki konkurs audiowizualny, w którym równolegle odbywają się prelekcje, stoły i warsztaty.

W najbliższy poniedziałek o godz. 10:00 odbędzie się dyskusja na temat „Polityki audiowizualnej w Ekwadorze”. Następnie o godzinie 12:00 zostanie wyemitowana pierwsza partia filmów krótkometrażowych. O godzinie 20:00 odbędzie się wykład pt. „Postprodukcja w rozwoju krajowego przemysłu audiowizualnego”. O 21.30 pokazana zostanie druga partia spodenek.

Aktywność można śledzić za pośrednictwem konta Espol Cultural na Facebooku i kanału YouTube.

Spotkanie na temat polityki i ekonomii kultury

Poniedziałek też zaczyna się pierwszy Spotkanie na temat polityki przemysłu kultury i przemysłów kreatywnych, zorganizowane przez Uniwersytet Artystyczny. Od 09:30 do 11:00 odbędzie się dyskusja, która zaprezentuje wyniki oceny wpływu COVID-19 na przemysł kultury i przemysł kreatywny. Od 16:00 do 19:00 odbędzie się otwarty mikrofon, na którym będą dyskutowane o kreatywnych gospodarkach i potrzebach rewitalizacji działań kulturalnych. Od 19:00 do 20:00 odbędzie się wywiad z Sarą Jaramillo (Dyrektorem OEI-Ekwador). przez Facebooka. Raporty mi napisy.

Biennale Beduinów

Propozycje artystyczne z Brazylii, Hiszpanii, Polski, Boliwii i Ekwadoru gromadzą się na dialog w trzech muzeach w Guayaquil. Nomadyczne Biennale rozpocznie się we wtorek 22 czerwca w Muzeum Naim Isaias o 18:00. W Presley Norton Museum w normalnych godzinach pracy (10:00-16:00) oraz w środę 23 czerwca w MAAC o 18:00 Wejście jest bezpłatne, z zastrzeżeniem dozwolonej liczby osób, z przepisami bezpieczeństwa biologicznego i obowiązkowym używaniem maski.

„To jest pop” na Netflix

Premiera na Netflix To jest pop, serial dokumentalny, który ujawnia teraz prawdziwą historię piosenek pop. Omów wpływ festiwali, automatycznego dostrajania, zespołów i nie tylko. Ten pierwszy sezon można zobaczyć już jutro na platformie pływ. (mi)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *