PLAY> Black Phone jest już dostępny na DVD i Blu-ray

sA Możesz pobrać swoją ulubioną wersję DVD i Blu-ray™ z czarny telefon Ciesz się cudowną nocą strachu w tym przerażającym thrillerze opartym na wielokrotnie nagradzanej historii „Czarny telefon” Joe Hill.

Scott Derrickson (Doktor Strange, egzorcyzm Emily Rose, złoczyńcy) powraca do horroru z Blumhouse w tym filmie ze zdobywcą Oscara® w roli głównej Ethan Hawke (chłopięctwo)

Telefon nie działa, ale dzwoni.

Ethan Hawke gra Porywacza, być może najstraszniejszą rolę w jego karierze, psychopatycznego seryjnego mordercę z dzielnicy Denver, który porywa Vinniego Shawa, granego przez Masona Thamesa w jego pierwszej roli na dużym ekranie. Ten nieśmiały i inteligentny 13-latek zostaje porwany i zamknięty w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie jego krzyki są bezużyteczne. W niewoli zaczyna dzwonić zepsuty i odłączony telefon, a Finney odkrywa, że ​​dzięki niemu słyszy głosy poprzednich ofiar, które są zdeterminowane, aby Finny nie skończył tak jak oni.

Szczegóły i informacje techniczne wersji DVD:

  • Czas trwania: 1 godzina i 33 minuty
  • Ekran: anamorficzny szerokoekranowy 16:9 2.39:1
  • Języki: hiszpański, angielski Dolby Digital 5.1
  • Pliki napisów: hiszpański, angielski dla niesłyszących, czeski, duński, fiński, norweski, polski i szwedzki.

Szczegóły i informacje techniczne wersji BLU-RAY™:

  • Czas trwania: 1 godzina i 43 minuty
  • Ekran: 16:9 2.39:1 szeroki ekran
  • Języki*: angielski DTS-HD Master Audio 7.1, hiszpański, latynoamerykański STS-HD High Resolution Audio 7.1
  • Napisy: hiszpańskie, angielskie dla niesłyszących, złożone mandaryńskie, czeskie, duńskie, fińskie, koreańskie, hiszpańskie latynoamerykańskie, norweskie, polskie, szwedzkie
  • Film otrzymał ocenę „Nie polecany dla dzieci poniżej 16 roku życia”.

czarny telefon

z tekstem Scott Derrickson i C. Robert Cargill, film oparty jest na wielokrotnie nagradzanej historii Joe Hilla z jego książki Ghosts: The Past Isn Dead, It’s Even Past…, która znalazła się na szczycie listy bestsellerów New York Times. książka Scott Derrickson, C. Robert Cargill, Producent Jason Bloom i aktor Ethan Hawke pracowali razem w 2012 roku, aby nakręcić Sinister, jeden z najstraszniejszych filmów XXI w. Zafascynowany historią, duet scenarzystów kupił prawa do książki i postanowił przenieść tę historię na ekran. .

Tak powstał projekt, który zaowocował filmem wykraczającym poza gatunek, mówiąc słowami C. Sposób, w jaki miesza się z innym” i tak czarny telefon To udaje film, który łączy akcję i horror. Niewątpliwie ta praca czyni Derricksona i Kargila jednymi z najgorętszych twórców horrorów w dzisiejszym kinie, filmów, które są nie tylko przerażające, ale nawiedzone i mają za sobą dobrą historię.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *