Po ich zerwaniu ważne zdjęcie udostępnili Cande Tinelli i Coti Sorokin

wiadomo, że Cukierki Tinelli Kilka dni temu rozstał się z muzykiem Koti Sorokin po tym, jak skomentował ją w wywiadzie dla „Lam”. Jednak nowy obrót wydarzeń sprawił, że modelka i piosenkarka mieli się pogodzić i do tego czasu byli już razem, więc zerwanie byłoby tylko małą porażką.

Zdjęcie, które sugeruje, że Coty i Kandy znów są razem.

na Twoim koncie na Instagramie Cukierki Tinelli Przesłano historię, w której widać obie ręce splecione do siebie, chociaż nie ma komentarza wskazującego, czy naprawdę są razem, czy się zerwali lub jaki jest obecny status pary. Kilka dni temu córka Marcelo Tenelli ujawniła przed kamerami Ameryki: „Jest pat. Ale wolę się nie odzywać. „Uwielbiam go i życzę mu wszystkiego najlepszego. Nic mi nie jest, czuję się bardzo dobrze. Jestem w dobrym momencie życia. Cóż, co ważne” – powiedziała modelka.

Podczas sesji pytań i odpowiedzi modelka wspomniała o swoim życiu miłosnym.

Kilka dni temu Coty przesłał historię, w której można zobaczyć ciasto z komunikatem „Namalował domowy budyń keto czekoladowy autorstwa Lelu Chef”, a także urok Jego rzekomy partner. Dlatego nie wiadomo, czy związek między artystą a Cukierki Tinelli Całkowicie się pogarsza lub jeśli oboje naprawdę zdecydujecie się zebrać, aby uspokoić sytuację i spróbować utrzymać zaloty.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.