Po naszym upadku | Kiedy ukaże się trzecia część sagi AFTER? Gdzie widzisz internet po tym, jak upadliśmy??

Zbliża się kolejna odsłona sagi o romansach nastolatków. After We Fell powraca z kolejnym rozdziałem miłosnej historii Tessy i Hardena.

Po tym, jak upadliśmy Jest to trzecia część serii filmów „Po” i jest oparta na nowej serii literatury dla dorosłych Anny Todd. Seria Todd rozpoczęła się jako opowieść o fanach brytyjskiego boysbandu One Direction, która pierwotnie została opublikowana na Wattpadzie i stała się powszechnie znana wśród fanów, którzy rozprzestrzenili się na duży ekran.

W tej nowej sadze relacje między Tessą (Josephine Langford) i Hardinem (Hero Fiennes Tiffin) pozostają tak napięte i wypróbowane, jak w poprzednich filmach. Nowy konflikt dotyczy końca uniwersytetu i nowego etapu w ich życiu, ponieważ para nie ma takich samych planów na przyszłość.

Tessa chce pojechać do Seattle, aby rozpocząć swoją wymarzoną pracę, podczas gdy Hardin chce wrócić do Anglii, ponieważ czuje, że nie ma przyszłości w kraju Ameryki Północnej, więc główny konflikt powstaje, ponieważ jego projekty są w różnych krajach, a to jest w dodatek do nowej postaci, która generuje zazdrość Hardina,

W obsadzie After We Fell znaleźli się Louise Lombard, Rob Estes, Ariel Kebbell, Chance Perdomo, Frances Toner, Kiana Maderia, Carter Jenkins, Mira Sorvino, a w roli Christiana Vance’a Stephen Moyer zastąpił Charliego Webbera.Kiedy i gdzie ukaże się film po trzecim?

„After We Fell” ukaże się oficjalnie 1 września 2021 roku we Włoszech, Polsce i Szwecji, a od 3 września będzie dostępny w Hiszpanii. Film pojawi się w Stanach Zjednoczonych dopiero w październiku tego samego roku.

W Ameryce Łacińskiej nadal nie ma oficjalnej daty.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *