Po raz pierwszy pokazano go od 25 do 30 stycznia

Po raz pierwszy pokazano go od 25 do 30 stycznia

Wrzesień 2023 premiery filmowe, streamingowe i telewizyjne: kino, które możesz obejrzeć w domu.


Jakie filmy są dodawane do Netflix Latin America, FLOW, HBO Max, Apple TV+, Paramount+, MUBI lub Amazon Prime? Co oglądać w płatnej telewizji? Niezależnie od tego, czy są to wielkie premiery, oryginalne produkcje, intrygujące filmy i dokumenty, czy też klasyki wymagające recenzji, w tym kalendarzu znajdziesz dla przypomnienia najważniejsze i najważniejsze wydarzenia spośród wrześniowych filmów, które trafią do telewizji i streamingu.Tydzień od poniedziałku 25 września do soboty 30 września


poniedziałek 25

Pałac Joego – w HBO Signature
Elliot Graham, egzotyczny londyńczyk z dużą ilością pieniędzy, jest w związku z Joe, młodym mężczyzną, który opiekuje się jego domem. Napisane przez Stephena Poliakoffa, Michaela Gambona i Danny’ego Lee Wintera.

Nikt nie przetrwa sam – w Europie, Europie
Gaetano i Delia, para w separacji, próbują pozbierać kawałki rozbitej miłości, pamiętając o wszystkich niepowodzeniach i błędach, które doprowadziły ich do tego, gdzie są teraz. Napisane przez Sergio Castellitto z Riccardo Scamarcio, Jasmine Trinca i Anną Galliną.


wtorek 26

Scooby-Doo i Crypto też – w transmisji strumieniowej
Film animowany Cecilii Aranovich wraz z PJ Byrne, Victorią Grace, Grayem Griffinem i Charlesem Halfordem dołączają do Flow Rentals. Scooby i jego gang łączą siły z psem Supermana, gdy członkowie Ligi Sprawiedliwości w tajemniczy sposób znikają.

Nieuniknione – w AMC
Podczas gdy radio ogłasza apokaliptyczne proroctwa i zapewnia, że ​​ocaleni zostaną tylko wybrani, rodzina szuka schronienia w starym wiejskim domu. Pojawienie się intruza podającego się za „zbawiciela” wystawia ich wiarę i los na niebezpieczeństwo. Napisane przez Ferixa Castellaniego, Juanę Viale i Luciano Cáceres.


Środa 27

Cudowna historia Henry’ego Sugara – w serwisie NETFLIX
Bogaty człowiek Henry Sugar postanawia podjąć się niezwykłego wyzwania: pragnie opanować niezwykłą umiejętność oszukiwania w grach losowych. Filmy krótkometrażowe Wesa Andersona będą wyświetlane pojedynczo przez 4 kolejne noce. Z Benedictem Cumberbatchem, Ralphem Fiennesem i Rupertem Friendem.

El Corandero – w serwisie NETFLIX
Film polski. Po utracie rodziny i pamięci człowiek, który był szanowanym chirurgiem, ma szansę zrehabilitować się, spotykając osobę ze swojej przeszłości.

Peknin pod Wiszącą Skałą – na Mobi
Napisane przez Petera Weira. Niepokojąca fabuła seksualnej histerii splata w całość liryczną tajemnicę, która stała się prawdziwym kultowym klasykiem. Fascynujący i hipnotyczny portret ludzkiej tajemnicy, z udziałem Rachel Roberts, Dominica Garda, Helen Morse, Jackie Weaver i Anne Lambert.

Zbrodnie niemożliwe – EN CINE.AR
Doświadczony detektyw traci rodzinę w wypadku. Jest samotnym człowiekiem i prowadzi dochodzenie w sprawie serii przestępstw. Napisane przez Hernana Findlinga, Federico Pal i Carlę Quevedo.

Dziennik dla Jordanii – w Prime Video Ameryka Łacińska
Po wysłaniu do Iraku sierżant Charles Monroe King prowadzi dziennik pełen miłości i rad dla swojego syna. Teraz Dana Kennedy powraca, aby dokonać przeglądu historii swojego związku z Kingiem i swojego oddania rodzinie. Napisane przez Denzela Washingtona i Michaela B. Jordan, Shanti Adams.

Mona Lisa i Krwawy Księżyc – w Prime Video Ameryka Łacińska
Samotna matka z problemami finansowymi widzi w dziewczynie z supermocami, która uciekła z ośrodka dla psychicznie chorych, szansę na łatwy zarobek. Jednak jego działania zaczęły przyciągać uwagę policji. Napisane przez Annę Lily Amirpour z Kate Hudson, Jeon Jung Seo, Ed Skrein, Craig Robinson, Tiffany Black.

Jak w kinie – w ONDIRECTTV
Nico odkrywa, że ​​jego dziewczyna była mu niewierna. Potem postanawia ponownie połączyć się ze swoją prawdziwą miłością: kinem. Spotka swoich starych przyjaciół ze studiów, z którymi zamierza nakręcić film krótkometrażowy przy bardzo niskim budżecie. Razem przeżywają ciekawe sytuacje pomiędzy rzeczywistością a fantazją, które prowadzą ich do zakwestionowania ich przyjaźni i kierunku ich życia. Z Manuelem Goldem, Giselą Ponce de Leon i Pietro Sippelem. Reżyseria: Gonzalo Ladense.


Czwartek 28

Miasto Asteroid – w ruchu
Film Wesa Andersona, w którym występują Scarlett Johansson, Tom Hanks, Margot Robbie, Jason Schwartzman i Tilda Swinton, dołącza do Flow Rentals. W 1955 roku uczniowie i rodzice z całych Stanów Zjednoczonych uczestniczyli w letnim obozie poświęconym obserwacji zjawisk astronomicznych. Jednak podczas konferencji doszło do rewolucyjnego wydarzenia, które zmieniło wszystko na zawsze.

Z drugiej strony – w nurcie
Dokument Ivana Guarnizo został dodany do wypożyczalni Flow. Po porozumieniach pokojowych wydawało się, że wojna między FARC a państwem dobiegła końca, jednak sytuacja jest daleka od stabilnej. Ivan Guarnizo i jego brat rozpoczynają śledztwo w sprawie porwania ich matki. Po odnalezieniu pamiętnika, który pisała w niewoli, odkrywają związek, jaki łączyły jej matkę i dziecko z porywaczem. Teraz, gdy większość bojowników złożyła broń, postanowili go szukać.

Narysujmy – w toku
Brit McAdams wraz z Owenem Wilsonem, Michaelą Watkins, Ciarą Renee i Stephenem Rootem dołączają do Flow Rentals. Carl Nargel, pierwszy animator telewizji publicznej w Vermont, uważa, że ​​ma wszystko. Jednak gdy do rewitalizacji kanału zostaje zatrudniony nowy animator, obawy Carla dotyczące jego talentu wychodzą na jaw.

Portret dziewczynki – w flow
Oprócz wypożyczonych filmów Flow dostępny jest także film Alli Haapasalo z Amo Milonovem, Linneą Leino i Eleonorą Kuhanen. Trzej młodzi mężczyźni próbują stawić czoła ciemnościom zimy w Finlandii. W trakcie tego procesu poruszają się po snach i rzeczywistości, przyjaźniach i związkach, próbując nadać temu wszystkiemu sens.

Miłość wisi w powietrzu – w serwisie NETFLIX
Australijski film w reżyserii Adriana Powersa, z Deltą Goodrin i Joshuą Sasse w rolach głównych. Pilot hydroplanu lecący w tropikach zakochuje się w mężczyźnie wysłanym, by zatopić jej biznes.


Piątek 29

Flora i jej syn – w Apple TV+
Z Eve Hewson, Josepha Gordona-Lovitta oraz Orrin Quinlan, wyreżyserowany, napisany i wyprodukowany przez Johna Carneya. Film opowiada historię Flory, samotnej matki, która nie wie, co zrobić ze swoim zbuntowanym nastoletnim synem Maxem. Zachęcona przez policję, by znalazła dla Maxa hobby, Flora stara się zająć go grą na gitarze akustycznej. Z pomocą nieudanego muzyka z Los Angeles Flora i Max odkrywają przemieniającą moc muzyki.

Nierozsądne – na Mobi
Kobieta zostaje przyjęta do ośrodka psychiatrycznego, ponieważ leczący ją lekarze uważają, że cierpi na paranoję. Jest jednak pewna, że ​​dręczący ją mężczyzna nadal ją śledzi i przyjął tożsamość jednego z pracowników centrum. Napisane przez Stevena Soderbergha, Joshuę Leonarda, Claire Foy, Sarah Stiles i Marka Kudisha.

Sekrety i kłamstwa – na Mobi
Napisane przez Mike’a Lee, Timothy’ego Spalla, Phyllis Logan, Brendę Blethyn i Claire Rushbrook. Życie białej robotnicy komplikuje się, gdy pojawia się czarna córka, którą oddała do adopcji.

Zimna wojna – w kinie i sztuce
Lata 50. dyrektor muzyczny zakochuje się w śpiewaczce i próbuje ją nakłonić do wyjazdu z komunistycznej Polski do Francji. Napisane przez Pawła Pawlikowskiego wraz z Joanną Kulig, Thomasem Kottem i Agatą Kulezzą.

Gady – w serwisie NETFLIX
Po brutalnym morderstwie młodego agenta nieruchomości detektyw próbuje odkryć prawdę w sprawie, w której nic nie jest takie, jakim się wydaje, burząc złudzenia jego życia. Napisane przez Granta Singera, Benicio del Toro, Justina Timberlake’a, Alicię Silverstone i Michaela Pitta. Więcej z Indii tutaj.

Fantazja Oscara – w serwisie NETFLIX
Dwóch reżyserów chce nakręcić swój wymarzony film, który zdobędzie pierwszego filipińskiego Oscara. Ale ta odważna decyzja ma wysoką cenę.

Nie przeszkadzać – w serwisie NETFLIX
Turecki film w reżyserii i z udziałem Cema Yilmaza. Izaak, który od lat pracuje jako kelner na promach, przez pandemię traci pracę i wreszcie znajduje pracę w hotelu na nocną zmianę.

Nigdzie – w serwisie NETFLIX
Po ucieczce ze zdewastowanego totalitarnego kraju ciężarna kobieta uwięziona w kontenerze na środku morza musi przeżyć. Autor: Albert Malowany z Aną Castillo, Tamar Novas.

Zasadzka – w STAR+ LATIN AMERICA
Kiedy podczas wojny w Wietnamie na małą placówkę wpada zasadzka, oddział armii amerykańskiej wyrusza do podziemnej walki z misją tak niebezpieczną jak nigdy dotąd. Napisane przez Marka Bormana wraz z Jonathanem Rhysem Meyersem, Aaronem Eckhartem, Connorem Paolo i Marą Lin.

Największe hity – w STAR+ LATIN AMERICA
Napisane przez Neda Bensona, Lucy Boynton, Davida Corensweta, Justina H. Maina i Toma Yee. Historia miłosna skupiająca się na związku między muzyką a pamięcią oraz na tym, jak nas przenosi, czasem dosłownie.

Drogi Evanie Hansenie – EN STAR+ LATINOAÉRICA
Evan Hansen jest uczniem szkoły średniej cierpiącym na fobię społeczną. Evan wyrusza w podróż ku samopoznaniu i akceptacji po tym, jak kolega popełnia samobójstwo. Napisane przez Stephena Chbosky’ego z Benem Plattem, Julianne Moore, Kaitlyn Dever, Amy Adams, Coltonem Ryanem.

Lunatycy – EN CINE.AR
Matka i córka w środku rodzinnych wakacji są zmuszane do granic możliwości pod presją rodziny. Luisa i Emilio przechodzą kryzys w małżeństwie, a przebudzenie seksualne ich córki Any wywołuje konflikty z matką. Napisany przez Paulę Hernandez, z Eriką Rivas w roli głównej.

Megalodon 2: Wielka Otchłań – w HBO MAX AMERYKA ŁACIŃSKA
Napisane przez Bena Wheatleya. Podczas eksploracji głębin oceanu zespół badawczy staje w obliczu kilku zagrożeń, w tym złośliwej operacji wydobywczej. W tym filmie akcji występują Jason Statham, Jing Wu i Xuya Sophia Kai.

Rewolucja Jezusa – w HBO MAX w Ameryce Łacińskiej
Napisane przez Johna Irwina i Brenta McCorkle’a. Prawdziwa historia narodowego przebudzenia duchowego z początku lat 70. XX wieku i jego początków w społeczności nastolatków hipisów w południowej Kalifornii. W dramacie tym występują Joel Courtney i Jonathan Rummy.

Czarny telefon – w HBO
Po porwaniu przez zabójcę dziecka i przetrzymywaniu w dźwiękoszczelnej piwnicy trzynastoletni chłopiec zaczyna odbierać telefony od poprzednich ofiar zabójcy z osobnego telefonu. Napisane przez Scotta Derricksona wraz z Ethanem Hawke, Masonem Thamesem i Jeremym Daviesem.


sobota 30

Zrób mi przysługę – w HBO
Napisane przez Gene’a Stupińskiego. Będąc o krok od utraty domu, Maddie znajduje interesujące ogłoszenie o pracę: nadopiekuńczy rodzice wraz z Jennifer Lawrence, Andrew Barthem Feldmanem i Laurą Benanti szukają kogoś, kto wychowa ich introwertycznego 19-letniego syna przed studiami.

I Cativa (Zniewolony) – NA A&E
Osiem lat po zniknięciu Cassandry pewne niepokojące wydarzenia zdają się wskazywać, że ona wciąż żyje. Policja, rodzice i sama Cassandra będą starali się odkryć tajemnicę jej zniknięcia. Z Ryanem Reynoldsem, Scottem Speedmanem i Rosario Dawson.

Łucznik – w Europie Europa
Film opowiada niezwykłą historię miłości młodej Angielki i niemieckiego jeńca wojennego, którzy wspólnie przezwyciężają uprzedzenia, wrogość społeczną i osobistą tragedię. Autor: Marcus H. Rosenmüller.


Filmy wrzesień 2023: streaming i premiery telewizyjne

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *