Pochwała Giny Ortegi od Merliny do Lionela Messiego przed meczem z Polską

Sławni ludzie

Zapowiadając mecz Polska-Argentyna, aktorka grana przez Merlinę, Gina Ortega, złożyła hołd Lionelowi Messiemu w specjalnym filmie Netflix.

Gina Ortega z Merliny chwali Lionela Messiego przed meczem z Polską.
© Netflix/GettyGina Ortega z Merliny chwali Lionela Messiego przed meczem z Polską.

Jenna Ortega Jest w jednym z najlepszych momentów swojej krótkiej kariery, ponieważ w tym roku nie tylko ugruntował swoją pozycję w horrorach, ale obecnie odnosi światowe sukcesy w Merlinieseria usług nadawczych Netflixa. Aby wypromować tytuł, który był w katalogu od tygodnia, nakręcili wideo dedykowane argentyńskiej publiczności i to tam aktorka zostawiła wiadomość dla Lionel Messi.

Jak wiadomo opinii publicznej, obecnie odbywają się mistrzostwa świata w piłce nożnej Katar 2022 Argentyna przygotowuje się do meczu z Polską w trzecim spotkaniu grupy C, czekając na zwycięstwo, które dałoby im bilet do 1/8 finału. Osobowość użytkownika numeru 10 przesuwa granice i dlatego gwiazda programu platformowego umieściła go w samym środku gry.

+ Pochwała Giny Ortegi dla Messiego

Jak to często bywa z aktorami czy aktorkami w produkcjach streamingowych, wykonują różne wyzwania, które wystawiają ich na próbę. z tej okazji, Ameryka Łacińska Netflixa Obok Jenna Ortega (Merlina Addams) Tak Emma Myers (Enid Sinclair), aby odgadnąć niektóre argentyńskie i chilijskie wyrażenia. Pierwszy był „Wiadomość” A po zgadnięciu bohater stwierdza: Oczywiście Messi jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii..

Chociaż aktorka poświęciła się całkowicie swojej karierze i nie podawała zbyt wielu danych osobowych, była kiedyś konsultowana przez swoją ulubioną drużynę piłkarską, ale nie miała żadnych. Jednak w tym samym pytaniu od fana na Twitterze przyznał, że jego ulubionym zawodnikiem w tamtym czasie był Ronaldinhowięc jest to już związane ze sportem Messi bezpośrednio.

Jenna Ortega Urodził się w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, ale jego ojciec jest pochodzenia meksykańskiego, a matka jest pochodzenia meksykańskiego i portorykańskiego. Wiemy, że Meksyk jest jednym z krajów najbardziej pasjonujących się piłką nożną, a aktorka z pewnością miałaby inne podejście, poza graczami. Tymczasem młoda kobieta ma satysfakcjonujący rok, który kończy się powszechnym sukcesem Merlinie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.