Podsumowanie, zwiastun, obsada i recenzje

Emerytowani pracownicy domowi mogą nie chcieć oglądać filmu starszyzna Z Netflix. Dyrektor Andy Fetchr Wnosi na scenę autorski film o starszych ludziach skazanych na zapomnienie. Reżyser wprowadza w centralne przesłanie i ideę odrobinę subwersji, zamieniając tę ​​grupę starszych ludzi w swego rodzaju Najbardziej brutalne i brutalne zombie. Jest to kombinacja, która nie jest często widywana, ale prawdopodobnie nie znajduje swojej najlepszej wydajności.

Wielu widzów zapewne rozumie przesłanie tego krwawego spektaklu. Często słyszymy zwrot o znaczeniu szacunku dla osób starszych, ponieważ wszyscy dożyjemy starości i dla prostej ludzkiej sprawy. Co ciekawego na taśmie przynoszący jest to, że doprowadza ten pomysł do skrajności, oferując przerażające i szokujące konsekwencje dla skazania tej grupy ludzi na porzucenie.

-reklamy-

& nbsp

Uważamy, że będzie to film, który podzieli widzów, choć wady narracji są trudne do zignorowania. Reżyser podjął wielkie ryzyko i dostał przynajmniej jeden Gwałtowna i krwawa katastrofa. Wydaje się, że jest to jeden z tych filmów, które miały potencjał, ale nie wykraczał poza dostarczanie lekkiej rozrywki i niepokojących efektów wizualnych w celu wywoływania koszmarów.

starszyzna: Data premiery na Netflix Kiedy zostanie wydana?

Niemiecki film trafił do katalogu Big N 7 października 2022. Jest produkowany przez Arbor Films i Constantin Television.

Oprócz bycia dyrektorem, Andy Fetchr Napisał też scenariusz do starszyznaPodczas kręcenia Ralpha Nowaka.

Podobne lub podobne filmy Co jeszcze mogę zobaczyć?

pod koniec dnia, starszyzna jest coś innego film o zombie na netflixie. Udostępniamy kilka przerażających i przerażających nagłówków, które mogą Cię zainteresować, na wypadek gdybyś polubił tę produkcję o kanibalach starych ludzi:

podsumowanie filmu starszyzna O czym on mówi?

Plakat dla starszych

Fabuła przedstawia piekło, przez które przechodzi matka i jej dzieci, gdy wracają do swojej wioski z dzieciństwa, by wziąć udział w ślubie siostry. Jednak miejsce też się zmieniło. Burza, która uderza w ten obszar, to tylko zapowiedź nadchodzącej tragedii. Starzy ludzie, zapomniani przez młodych w domu opieki, uciekają z placówki. Tak zaczyna się krwawa masakra, jak tego rodzaju kaci Starzy ludzie zamienili się w zombie

-reklamy-

& nbsp

The Oficjalne podsumowanie Powiedział to:

Wraca do rodzinnego miasta z dziećmi na ślub siostry. Od jego wyjazdu to odległe miasteczko bardzo się zmieniło. Młodzi już dawno odeszli, pozostawiając większość starych, pozornie zapomnianych przez resztę świata. Kiedy w noc wesela do miasteczka uderza silna burza, mieszkańcy domu starców zaczynają się dziwnie zachowywać.

Kierowana przez gigantycznego emeryta grupa starszych więźniów brutalnie atakuje swoich młodych opiekunów. Po przerwie w dostawie prądu przedarli się przez bramki bezpieczeństwa i uciekli w zimnym deszczu. Muzyka wciąga ich na przyjęcie weselne, gdzie Ella wkrótce będzie musiała walczyć o przetrwanie swojej rodziny”.

przyczepa z starszyzna w Netfliksie

Zwiastun filmu jest intensywny, emocjonalny i niepokojący. Jesteśmy pewni, że wielu poszło uderzyć gra w Netflix po widzeniu Oficjalne ogłoszenie. Nie obwiniamy ich. Ma pewną ciemność i mnóstwo szokujących obrazów, które wzbudzają ciekawość. W szczególności to te ujęcia krwiożerczych starych ludzi, które dodają największą wartość filmowi z tak wieloma lukami narracyjnymi.

otrzymać od starszyzna Na Netflix Kim są aktorzy?

Mądry na Netflix
Bohaterką jest aktorka Malika Forutan

The Dystrybucja filmów Pełni rolę bohatera Malika Frutankto gra rolę Ona. Jest matką rodziny, której jedyną dewizą jest uratowanie swoich dzieci przed masakrą, która została zniszczona przez tę masakrę. Rodzaj starego zombie. Irańsko-niemiecka aktorka wśród jej głównych prac to filmy Esencja pamięci, którą wciąż kochamy, głos z przeszłości, Sarajewo, Bari s Morze Śródziemne, między innymi. Ostatnio widzieliśmy ją w serialu CesarzowaKolejna oryginalna produkcja Netflixa.

Lista aktorów tworzących obsadę obejmuje następujące nazwiska:

 • Adolfo Assur jako Rinke
 • Louis Peyton to Alex
 • Gerhard Boss jest stary
 • Paul Vasnacht jako Aike
 • Melika Frutan to Ella
 • Daniela Galbo jako Lisa Asconic
 • Evelyn Hall
 • Maxine Cassis jako Sana
 • Otto Emil Koch to Noe
 • Stefan Luca jako Lucas
 • Richard Dalil Pillay jako Malik
 • Marcin Rogoziński to Lodowe Oczy
 • Marvin Schulz jako Pfleger Rudiger
 • Anna Unterberger to Kim

Interesujące dane

Mądry na Netflix
Film został wydany w październiku 2022 r.

Powiemy Ci kilka mniej znanych rzeczy na temat niemiecki filmktóry był jednym z najczęściej oglądanych w tygodniu otwarcia.

 • Większość filmu starszyzna Z Netflix Nakręcono w Krakowie, ale nie brakuje też takich miejsc jak Alwernia, Wejherowo, Gdynia, Szczecin i Wdzydze Kiszewskie.
 • Mówiąc o Krakowie, miasto było kilkakrotnie wykorzystywane do kręcenia głównych filmów, takich jak Lista Schindlera s Grand Budapeszt Hotel.
 • Malika Frutan nagrodzony jako Najlepsza aktorka podczas Hescher Filmpress Za jej rolę Louise Boni.
 • Z drugiej strony reżyser Andy Fetchr Wśród jej godnych uwagi produktów są seriale telewizyjne Penny i duch i film głębiej niż piekło.
 • Kolejny znany aktor z starszyzna on jest Stephen Lucasktóre widzieliśmy w produkcjach takich jak Hell in Berlin, Moi Sąsiedzi Obraz, Reunion w Malezji s Moja matka jest niemożliwa.

Gdzie obejrzeć film starszyzna?

scena starych ludzi
The Elders to niemiecki film, który jest wyświetlany wyłącznie na Netflix

kinematografia starszyzna Dostępne wyłącznie w Netflix. To oryginalna produkcja, więc nie znajdziesz jej legalnie na innej platformie streamingowej.

Zgodnie z oczekiwaniami otrzymano TV-MA .ocenaOznacza to, że jest zalecany tylko dla osób dorosłych.

Krytyki, recenzje i opinie

Co mówi prasa i profesjonalni krytycy?

Mądry na Netflix
Film wyreżyserował Andy Fisher

Krytycy filmowi uważają, że reżyser Andy Fetchr Stracono ogromną szansę na stworzenie pamiętnego filmu. Wstęp wzbudza zainteresowanie publiczności, ale gubi się po wpadnięciu w zbyt wiele klisz i problemów narracyjnych. Z tego powodu zgadzają się, że jest to w najlepszym razie zabawny film, który nie wyróżnia się z tłumu.

W swojej recenzji On zdecydowałJon Serpa mocno prosi widzów, aby nie marnowali czasu na film.

„[Los ancianos] Ktoś mógłby skomentować, że jest to metafora obecnego upadku cywilizacji. Ta osoba ma również w mózgu tapiokę. Pomiń ten film.

Lori C. uważa też, że reżyserowi nie udało się zrealizować swoich pomysłów, mimo dobrych intencji. Po to właśnie pisał Gotowy cięty i naprawiony.

Ten film jest próbą zbudowania opowieści o starożytnych zombie o głębszym znaczeniu. To nie powiodło się żałośnie. Zamiast tego jest przedstawiany jako przepowiednia i może obrazić starszą populację”.

Co myślą widzowie i odbiorcy?

Ogólnie widzowie byli bardziej zadowoleni z fabuły i przekazu filmu, zdając sobie sprawę, że jest to krytyka porzucenia osób starszych w dzisiejszym społeczeństwie.

Wśród użytkowników Twittera nie brakowało humoru przy wypowiadaniu się na temat starszyzna w Netflix.

Po obejrzeniu filmu chcielibyśmy poznać Twoją opinię i jeśli poleciłbyś go innym czytelnikom, czy uważasz, że to dobry horror? Dziękujemy za ciągłe czytanie, komentowanie i udostępnianie!

Najnowsze posty Carlosa Dominguez (zobacz wszystko)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *