Podział szkoły i jego zasady dla elity. Polacy rzucili się do czwartego sezonu serialu

Być może dlatego szefowie Netflixa martwią się przed premierą czwartego sezonu serialu. Elitarna Szkoła. Jednak polska publiczność nie zawiodła ich i entuzjastycznie kręciła w nowych odcinkach. Jak drugie sezony Bardzo gorąca ręka do obsługi „Lupina II”.

Filmy, seriale, filmy dokumentalne i reality show. Czasami zanurzenie się w dziesiątkach wiadomości, które ma do zaoferowania Netflix, jest bardzo trudne. Dlatego przed wyborem tematów do obejrzenia w weekend warto przyjrzeć się temu, co oglądali inni klienci serwisu. Oto dziesięć najlepszych produktów z zeszłego tygodnia.

10. Bezpieczeństwo (nowe)

Polscy użytkownicy Netflixa wysoko cenią hiszpańskie produkcje, ale twórcy filmów i seriali z innych krajów europejskich nie mają powodów do narzekania na brak zainteresowania nadwiślańskich widzów. Dotyczy to głównie adresów z Niemiec i Włoch. To ostatnie to „bezpieczeństwo”. Fabuła tego thrillera obraca się wokół ataku na młodą kobietę i chaotycznej intrygi, w której uwięziony jest ekspert ds. bezpieczeństwa i jego rodzina.

Will Smith jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood, a jego obecność w filmie zapewniała zysk przez prawie wiele lat. Ostatnio jednak ten trend nieco się zmienił, a „duplikacja” jest tego dowodem. Ten film akcji z elementami science fiction opowiada historię najlepszego zabójcy na świecie, który będzie musiał zmierzyć się ze swoim klonem.

Najpopularniejszy reality show na Netflix powraca z drugim sezonem w ten weekend. Po raz kolejny publiczność miała okazję zobaczyć dziesiątki uczestników próbujących odnaleźć miłość w tropikalnych warunkach iw sumieniu twórców stron internetowych. Wszystko to z całkowitym zakazem wzajemnych stosunków seksualnych.

7. Masz smoka (przejdź przez dwa miejsca)

Netflix znalazł się na szczycie listy drugi tydzień z rzędu po animowanym filmie Sony Pictures „Wish Dragon”. Producent opowiada historię młodego mężczyzny, z pomocą zaprzyjaźnionego smoka, który odnajduje swojego najlepszego przyjaciela z dzieciństwa i postanawia ponownie nawiązać z nią romans. Czy mu się uda? Nauczysz się tego podczas egzaminu.

Polskie seriale dobrze odnalazły się na Netflixie, czasem lata po premierze, kiedy znalazły nową (i bardzo dużą) publiczność. Ostatnim polskim sukcesem portalu jest zbrodnia „Archiwum” DVB, która opowiada o wspólnym śledztwie dwóch młodych policjantów i emerytowanego archiwisty. Główne role zagrali tu Henrik Tallar, Polina Kaska i Mirosva Srojevich.

W miarę upływu tygodni „Lucyfer” nadal zajmuje pierwsze miejsce w pierwszej dziesiątce rankingów Netflix. Tylko nielicznym produktom można zaufać, aby osiągnąć tę trwałą popularność. Nie ma wątpliwości, że „Lucyfer” może być blisko spokrewniony z utworami takimi jak „Stranger Things”, „House of Paper” czy „The Witcher” w zależności od jego znaczenia dla globalnej popkultury.

Katla to islandzki dramat science fiction z elementami katastrofalnego kina. Produkt opowiada o dziwnym wydarzeniu, które nawiedza małą społeczność u stóp potężnego wulkanu. Z niewiadomych przyczyn zaczęli pojawiać się mieszkańcy, którzy zniknęli lub zginęli. Wszystko było pokryte popiołem. Więcej o historii serii dowiecie się z naszej recenzji.

3 – ojcostwo (nowe)

Kevin Hart jest jednym z najbogatszych i najbardziej znanych komików wszechczasów. Amerykanin w swoim najnowszym filmie postanowił jednak pójść inną drogą. „Parenthood” to poważna produkcja o niedawno zamordowanej wdowie, która samotnie wychowuje córkę w świecie pełnym uprzedzeń.

Wynik: 56 punktów

2. Łubin (upuść w jednym miejscu)

Lupin nie był w stanie objąć prowadzenia od zeszłego tygodnia, ale złodziej tytułu i tak nie ma żadnych skarg. Francuska platforma produkcyjna stała się zupełną atrakcją, bo tutaj wszystko powstało. Na szczególną pochwałę zasługuje dobry występ (Omar Sy w roli głównej), fabuła pełna zwrotów akcji.

Elitarna Szkoła przybyła, zeznawała i triumfowała. Jeśli ktoś ma obawy, że sezon 4 wejdzie do produkcji bez wielu istniejących obecnie bohaterów, ma odpowiedź. hiszpański nastoletnia gra Polak wciąż odnosi sukcesy w terenie w grupie uczniów prestiżowej szkoły. Nawet gdy słabszy sezon zawsze uderza w tłum.

Wynik: 70 punktów

*Autorem głównego obrazu jest Need/Netflix.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *