„Pojawienie się rzeczy” prowadzi z Amandą Seyfried

Aktorka, która śpiewała ABBA i stała się współczesnym Czerwonym Kapturkiem, Amanda Seyfried przedstawia w najbliższą sobotę potencjalny horror, który zajmuje pierwsze miejsce na liście „10 najpopularniejszych w Paragwaju dzisiaj” w serwisie Netflix. Wśród nowości wyróżnia się polski serial, który stawia na humor w seksie; Hiszpańska produkcja z Mario Casasem; Nawet meksykańskie seriale telewizyjne mają przerwę w 170 odcinkach.

Horror o zjawiskach nadprzyrodzonych napędzany jest preferencjami narodowej platformy, choć nie ma tak dobrych recenzji. Jednak wszystko wyjaśniła bohaterka: Amanda Seyfried. Aktorka, która pojawiła się na dużym ekranie filmem „Heavy Girls” (2004) i najbardziej znana z filmu „Mamma Mia!” (2008) i „Dziewczyna z czerwoną głową” (2011) to pretekst do obejrzenia opowieści o nawiedzonych domach.

Nie trzeba dodawać, że Seyfried została niedawno nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za film Mank, także na Netflix; Znalazło się to w wielu produktach, takich jak „Querido John” (2010), „Los miserables” (2012), „Lovelace” (2013) czy „Ted 2” (2015).

Amerykański tłumacz w reżyserii Roberta Paulsiniego i Shari Springer Berman, duet stojący za filmami „American Splendor” (2003) i „Diary of a Nanny” (2007), który jest teraz powieścią Elizabeth Brundage: Para z Manhattanu przenosi się do niej. Udaje się do historycznej wioski w dolinie Hudson i odkrywa, że ​​jego małżeństwo skrywa złowrogą ciemność, która rywalizuje z historią jego nowego domu.

Czytaj więcej: Ceny surowców stabilizują się po wzrostach w pierwszym kwartale

Podobnie jak w poprzednim przypadku, ten nieregularny dramat więzienny brytyjskiego pochodzenia dowodzi zainteresowania jego bohaterem, Joelem Kinmanem, aktorem znanym z serialu „Murder”, oraz jego rolami w piosenkach „Robocop” (2014) i „Suicide Squad ”(2016). To drugi film fabularny Andrei Di Stéfano po „Escobar: Raj utracony” (2014); Na podstawie książki szwedzkiej pary.

Były żołnierz operacji specjalnych, Pete Kosloo, pracuje jako wewnętrzny oficer FBI dla polskiej mafii. Ale po sprzedaży narkotyków, która zakończyła się śmiercią policjanta, mafia zmusiła go teraz do więzienia, gdzie spędził 4 lata w więzieniu, aby zająć się przemytem narkotyków od wewnątrz. I zrobi to, ponieważ jest to jedyny sposób, aby uratować go, jego żonę i córkę.

Z Polski pochodzi dramat komediowy bezwstyd w 8 odcinkach. Tworząc innowacyjną aplikację erotyczną, młoda kobieta i jej przyjaciele odkrywają świat intymności i odkrywają siebie w tym procesie.

Animowana przygoda zapewniająca rozrywkę całej rodzinie. Ten film zebrał dobre recenzje. Dziką podróż rodziny Mitchell przerywa rewolta technologiczna, która zagraża ludzkości.

Mario Casas nigdy nie zawodzi. Hiszpański aktor wraca na zamówienia Paolo Auriol po współpracy przy przemyślanym „Contratempo” (2016). Tym razem jest to krótki, ośmioodcinkowy serial oparty na scenariuszu literackim. Pewnej nocy dziewięć lat temu Matteo niewinnie pośredniczył w kłótni i został mordercą. Teraz jest byłym kanciarzem, który niczego nie bierze za pewnik. Jego żona Olivia jest w ciąży i oboje będą mieli swój wymarzony dom. Ale szokujący i niewytłumaczalny telefon z komórki Olivii po raz kolejny niszczy życie Matteo.

Na podstawie „Shadow and Bone” (2012), pierwszej powieści z trylogii Grisha autorstwa izraelsko-amerykańskiego pisarza Lee Bardogo; Ta fantastyczna przygoda została zaadaptowana na pierwszy sezon 8 odcinków przez Erica Heisserera, nominowanego do Oscara za „Przybycie” (Arrival, 2016), autora „Bird Box” (2018); Jest odpowiedzialny za produkcję amerykańskiej wersji paragwajskiego horroru „Morgh”. Pojawia się w serialu, jako debiutantka Jesse May Lee, obok Ben Barnesa, który grał księcia Kaspiana w sadze „Opowieści z Narnii”. Siły zła spiskują przeciwko młodemu żołnierzowi, gdy odkrywa magiczną siłę, która może zjednoczyć jej świat.

Trzy lata po tym, jak meksykański film „Słońce” został ponownie ustawiony, z pierwszym sezonem 13 odcinków; Historia życia piosenkarza Luisa Miguela powróciła z maksymalnym sukcesem. Każdego dnia pokaże jeden ze swoich nowych odcinków, spośród ośmiu zaplanowanych na ten turniej, z udziałem Meksyku Diego Bonity. Do tej pory ukazały się trzy rozdziały zatytułowane: „Jaki poziom dla kobiet”, „Cicha noc” i „Pełen wdzięku”.

Popularny serial o kolumbijskim baronie narkotykowym, który zebrał entuzjastyczne recenzje. Nagroda Nobla w dziedzinie literatury w 2010 r., Pisarz Mario Vargas Llosa w tej samej gazecie poświęcił serialowi jedną ze swoich słynnych felietonów „Test”: „To było dobrze zrobione, napisane i wyreżyserowane”.

Bezpłatna kopia „The Paul’s Tale”, dostosowana w 113 odcinkach. Opisuje kolumbijskie życie narkotykowe Pablo Emilio Escobara Gavirii od dzieciństwa. Stosowanie masowej przemocy uczyniło go najbardziej przerażającym handlarzem narkotyków końca XX wieku. Zdestabilizował nawet rząd kolumbijski do tego stopnia, że ​​stał się najbardziej poszukiwanym przestępcą na świecie.

Przeczytaj więcej: 58 pielęgniarek zmarło na COVID-19 i prosi o 100% szczepień dla białych pracowników

Czy potrzebujesz meksykańskiego serialu telewizyjnego? Isabel i Diego, dwaj zupełnie nieznajomi, muszą przyjąć ustaloną tożsamość małżeńską, aby uciec ze stanu Sonora. Z Camilą Sodi, która pojawiła się w serialu „Luis Miguel” jako Erica Camille; A także w dziełach takich jak „Dzika dzielnica”, „Fałszywa tożsamość” i „Rubí”. Razem z Luisem Ernesto Franco, tłumaczem widzianym w „Ingobernable”, „Under the Same Heaven” czy „Stolen Lives”. Jest to dzieło Telemundo (USA) Wenezueli Perli Farías, autorki „Juana, la virgen” (2002), „Marido en Alquiler” (2013) i „Dame chocolate” (2007). Pierwszy sezon składa się z 91 rozdziałów, a drugi z 78 rozdziałów.

Ta meksykańska produkcja stała się najczęściej oglądanym zagranicznym serialem w USA w historii Netflix. Sezon 1 obejmuje 10 odcinków, z których każdy trwa około 40 minut. Drugi sezon już ma datę: 19 maja 2021 roku.

Po 18 latach bezprawnego uwięzienia Alex Guzmán zostaje zwolniony z idealnym planem, aby dowiedzieć się, kto zabił jego siostrę Sarę i dlaczego rodzina Lazcano obwiniała go o to przestępstwo. Nie wiesz, że twoje poszukiwanie dowodów doprowadzi cię do znacznie bardziej niebezpiecznego zwrotu, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Kiedy w końcu spotyka prawdziwego winowajcę, Alex ma nadzieję, że nie będzie na nim szukać zemsty.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *