Pokaz „Dolce fine giornata” z debiutem Tango School Orchestra

Młody zespół zadebiutuje wśród spektakli cyklu Cine Arte w Teatro Auditorium. W najbliższą niedzielę będzie 16:00 i 18:30.

(Zdjęcie: plik / co jest cyfrowe)

Niedziela to idealny dzień na odpoczynek, ale także na pójście do kina. W tym celu o godzinie 16:00 i 18:30 zostanie pokazany tradycyjny cykl Teatro Auditorium. „Dolce fine giornata”, Film w reżyserii Jacka Borcuka, który zdobył nagrodę na festiwalu Sundance 2019. Propozycja będzie miała tę osobliwość, że to właśnie wśród spektakli Tango School Orchestra po raz pierwszy wystartuje z muzyką na żywo.

The kurs sali kina artystycznego W najbliższą niedzielę odbędzie się i nadal będzie można zobaczyć „Dolce fine giornata”, polski film w reżyserii Jacka Borcuka, nagrodzony na Sundance Film Festival 2019. Odbędą się dwa pokazy o godzinie 16:00 i 18:30 w sali Astora Piazzolli , z Bilety 350 USD które można kupić za pośrednictwem platformy Planeta Lub w kasie łączonej na Boulevard Marítimo 2280.

Dramat opowiada historię pisarza zdobywcy Nagrody Nobla, który ma kochankę z Egiptu, który jest właścicielem hotelu. Po niespodziewanej sytuacji kobieta będzie szukała radykalnej zmiany w swoim życiu.

Z drugiej strony ci, którzy przyjdą obejrzeć film, również będą mieli okazję się cieszyć Debiut dla Orkiestry Szkolnej Mar del Plata Tango Z młodymi artystami z miasta. Zgłoszenia będą o 17:45 i 18:15 pod kierunkiem pianisty, kompozytora i moderatora Damian Carracedo.

The Orkiestra Tango School w Mar del Plata Jest wspierany przez National Endowment for the Arts i Instytut Kultury Prowincji Buenos Aires za pośrednictwem Audytorium.

Dolce Fine Gernata

(Czas trwania: 92 minuty | Polska | Dramat)

Streszczenie: Maria Lindy, noblistka, polsko-żydowska kobieta o swobodnym duchu, mieszkająca z rodziną w Toskanii, ma sekretny romans z młodym Egipcjaninem, który jest właścicielem hotelu na pobliskiej plaży. Kiedy przerażające wydarzenie wstrząsa fundamentami ich życia, Marie postanawia oprzeć się otaczającej ją histerii. Zdeterminowana, by coś zmienić i skorzystać z lokalnej nagrody, Mary wygłasza przemówienie, które wywołuje prawdziwy chaos na poziomie osobistym i społecznym, na który nie była przygotowana.

Tłumacze: Cristina Ganda, Antonio Catania, Lorenzo de Moore, Ruben Rinucci, Kasia Smotniac, Vincent Riota, Mila Borkosch i Victor Beneke.

Tabuk: Jacek Burcock

Oczekiwania: Niedziela 16:00 i 18:30, Audytorium Teatru Astora Piazzolli

Zobacz więcej: kino kino audytorium, kino, kultura, Diarios de Mar del Plata, Mar del Plata, Mar del Plata aktualności dzisiaj, muzyka, aktualności, aktualności, aktualności dnia, aktualności dnia Mar del Plata, aktualności z Mar del Plata, wiadomości z Mar del plata dzisiaj, wiadomości z mar del plata dzisiaj, wiadomości z mar del plata, wiadomości z mar del plata dzisiaj, wiadomości z mar del plata, wiadomości z mar del plata dzisiaj, wiadomości mdp, orkiestra szkoły tanga, Qué Digital, Qué Digital Mar del Plata, que digital mdp, co można zrobić w mar del plata, QuéDigital, quedigital mar del plata, Tango, Teatro Auditorium

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.