Polecane seriale, filmy i gry wideo

Po raz kolejny iProUP przychodzi na ratunek, aby polecić przedmioty wszystkich typów i smaków, aby skorzystać z bardzo długich świąt wielkanocnych.

XL Weekend w Argentynie nadchodzi dzięki obchodom Świąt Wielkanocnych, które bez wątpienia są dla wielu idealnym czasem na cieszenie się polecanymi serialami, filmami i grami wideo w domu, z wieloma nowymi propozycjami, nielicznymi, ale to bez wątpienia wyjdzie z dobrym samopoczuciem po są skończone.

Zalecane serie

Netflix właśnie został wydany Piąty sezon „Elite”, hiszpańskiego serialu, który wywołał poruszenie w całej Ameryce Łacińskiej ze względu na swój temat i styl wizualny..

Historia sięga do ekskluzywnej szkoły „Las Encinas”, do której uczęszczają dzieci z najpotężniejszych rodzin w Hiszpanii.

Piąta część śledzi niektóre wydarzenia, które miały miejsce w sezonie 4, o których nie wspomnimy, aby uniknąć spoilerów, ale jeśli szukasz dużo tajemnic, dużo seksu i dużo zdrad, to Elite na pewno kocham to. On ona.

Jego styl wizualny jest imponujący i gra bardzo dobrze, oprócz poruszania kontrowersyjnych tematów, takich jak Uzależnienie od narkotykówTen samobójstwo i Poszukiwanie tożsamości płciowej. Jeśli nie widzisz swojego byłego, nadszedł czas, aby nadrobić zaległości..

Gdzie to obejrzeć: Netflix

Ile ma sezonów?: 5 sezonów, każdy z 8 odcinkami

Jak długo trwają zajęcia? 40 do 50 minut

„Arcane” to serial animowany oparty na popularnej grze wideo League of Legends. Opowiedziana jako typowa historia pochodzenia, serial pokazuje walkę między Beltofer i Zone, dwoma miastami należącymi do fikcyjnego świata Runeterry, po stworzeniu Hextech, technologii, która pozwala każdemu człowiekowi kontrolować magię.

Ta rywalizacja generuje podział nawet między rodzinami i przyjaciółmi oraz nadaje kontekst początkom wielu bohaterów gry, które dały początek serialowi, opowiedziane wciągającym i pełnym wdzięku scenariuszem.

Ciekawostką w tym produkcie jest to, że nie trzeba nic wiedzieć o grze, aby się nią cieszyć, co w połączeniu z niesamowitą oprawą wizualną i świetną ścieżką dźwiękową sprawia, że ​​historia jest ciekawa rozdział po rozdziale.

Gdzie to obejrzeć: Netflix

Ile ma sezonów?: Sezon 9 odcinków

Jak długo trwają zajęcia? Od 39 do 44 minut

Po ogromnym międzynarodowym sukcesie argentyńskiego filmu”pochwały’, inny pojawił się starając się obalić tron ​​w wyborach ludu.

Mowa o „Furiozie”, polskim filmie, który miał swoją premierę w październiku 2021 roku w jej rodzinnym kraju, a dzięki światowej sławie trafił do Netflixa na całym świecie.

Wydany 6 kwietnia film opowiada historię policjantki, która naciska na swojego byłego chłopaka, aby przeniknął do grupy brutalnych demonstrantów, aby uzyskać informacje potrzebne do rozwiązania sprawy lub jej brat trafi do więzienia.

Policyjny film akcji ma wysokie sceny adrenaliny, bardzo dobre występy i bardzo nowoczesny i szybki styl wizualny.

Gdzie to obejrzeć: Netflix

Gatunek: Akcja i suspens

Jak dużo czasu to zajmuje? 2 godziny i 12 minut

Kontynuując linię suspensu i policję, zalecenie pochodzi od Zaginiona dziewczyna z Benem Affleckiem i Rosamund Pike (nominowana do Oscara jako najlepsza aktorka za ten film), wyreżyserowany przez Davida Finchera.

W tym filmie fabularnym poznamy historię Nicka Dunna, byłego dziennikarza, który poślubił Amy, oboje próbują rozwiązać skomplikowane małżeństwo. W dniu ich piątej rocznicy ślubu Amy w tajemniczy sposób znika, co skłoniło Nicka do rozpoczęcia kampanii medialnej w celu jej poszukiwania.

Jednak presja policji i mediów sprawia, że ​​obraz domowego szczęścia, jakie para przedstawia światu, zaczyna się chwiać. Oprócz swojego dziwnego zachowania w obliczu zniknięcia żony Sprawia, że ​​Nick jest głównym podejrzanym.

W tradycji filmowej Finchera nie wszystko, co widzimy, jest tym, czym się wydaje, a zwroty akcji są na porządku dziennym. Idealny do obgryzania i obgryzania paznokci z napięć i nerwów.

Gdzie to obejrzeć: Netflix

Gatunek: thriller, thriller, policja

Jak dużo czasu to zajmuje? 2 godziny 28 minut

Polecane gry wideo

Jeśli chodzi o granie w coś nowego, to rekomendacja pochodzi od Tuniki, Piękna gra z przyjemną estetyką, która zbliża ją do klasycznej Zeldy.

Jednak za tym interfejsem „Tunika” kryje złożoną i zabawną grę, w której musimy eksplorować świat, w którym znajdziemy Poradniki napisane fantazyjnym językiem, ale intuicyjnie pozwalają poznać podstawowe mechaniki.

Innym oryginalnym szczegółem gry jest dostęp do przewodnika po grze w stylu starych oryginalnych kartridży Nintendo, również napisanego w fikcyjnym języku, który znajdziemy na stronach na całym świecie do zbadania. Idealny dla poszukiwaczy przygód i wymagających poszukiwaczy, któremu towarzyszy piękny projekt graficzny.

Gdzie w to zagrać: Windows, Xbox One, Xbox One Series

Skorzystaj z premiery filmu „Sonic the Hedgehog 2”, Nie możemy polecić wystarczająco dużo, aby zagrać w „Sonic Mania”, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Ta wersja The Adventures of the Blue Hedgehog ratuje najlepsze klasyczne wersje starej i ukochanej Sega Genesis/Megadrive, ale aktualizuje niektóre aspekty, o które wielu fanów prosiło od lat.

Po zapomnianych wydaniach, takich jak „Sonic 4”, „Mania” zdołała wskrzesić najlepsze gry wideo 2D ze starą estetyką, a jednocześnie zrobić coś nowego dzięki 4 nowym poziomom i 8 klasycznym „przeprojektowanym” poziomom. Idealny do grania, gdy chcesz ponownie przeżyć dawne czasy z istniejącym tytułem zaprojektowanym Z wielką miłością i szacunkiem dla niezapomnianej postaci SEGA.

Gdzie w to zagrać: Windows, PlayStation 4, Xbox One i Switch.

darmowe gry

Ponownie Epic rozdaje dwie gry, tylko dla systemu Windows, które raz dodane do konta pozostają na zawsze.

Pierwszy to „Xcom 2”kontynuacja świetnej turowej gry strategicznej, w której musimy walczyć z własną grupą wojskową przeciwko rasie kosmitów próbujących przejąć Ziemię.

Bardzo wymagający tytuł, który wystawi cię na próbę w każdej podjętej decyzji i wymusi planowanie i improwizację w równych częściach.

Druga to Unbeatable, gra łącząca strategię i przygodę, w której musimy wspiąć się na szereg gór pełnych niebezpieczeństw i wyzwań, aby dostać się na szczyt.

Ciekawostką jest to, że jeśli nam się to nie uda, bo umrzemy po drodze, to geografia gór zmieni się całkowicie, więc trzeba się uczyć i dostosowywać do warunków geograficznych i klimatycznych.

Aby go pobrać, musisz mieć konto Epic Games, które jest bezpłatne. Dostępne od czwartku 14 kwietnia do czwartku 21 kwietnia o godz https://store.epicgames.com/es-ES/free-games.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.